Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Média (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Sout?žní skiny pro ligu S2 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=77)

SosaK -CZE- 18.6.2005 12:11

Po domluve s Chaosem, zakladam toto tema a prikladam navrh predlohy pro ligu.

Cilem je aby vozy mely stejna cisla i co do velikosti a na GTR vozech na okne adresu provozovatele ligy. Dale jsem pridal logo LFS a "nadrz".


http://www.volny.cz/moskyt/navrh_pro_ligu.jpg

Jeste poznamka k logu LFS, protoze jsem si vybral zrovna trochu slozitejsi vuz na mapovani, poloha loga je "kam se veslo", takze piste kde by podle vas melo byt a samozrejmne i ostatni pripominky a navrhy.

Jak si vuz dale vymodite je uz na kazdem z vas.

Chaos 18.6.2005 12:18

napis ligy bych dal anglicky, aby pri jezdeni na verejnych serverech, lidi videli i dalsi ligu...
+ lfs.cz na prahy

Agarash 18.6.2005 12:22

No ja jsem pro udelat pro kazdy auto specialne udelat vrstvu, kterou si kazdy zakomponuje do sveho skinu. Zadny popis, zkratka presne dany vzhled. Az se dohodne presny navrh klidne se toho ujmu.

Muj navrh:
zde :)

UPDATE:
ZDE

http://agarash.sweb.cz/lfs/navrh1.jpg

Chaos 18.6.2005 12:25

Quote:

Originally Posted by Agarash
No ja jsem pro udelat pro kazdy auto specialne udelat vrstvu, kterou si kazdy zakomponuje do sveho skinu. Zadny popis, zkratka presne dany vzhled.

jj to by bylo nejlepsi... usnadnilo by to praci vsem tem co skiny delaji...

SosaK -CZE- 18.6.2005 12:28

Quote:

Originally Posted by Agarash
No ja jsem pro udelat pro kazdy auto specialne udelat vrstvu, kterou si kazdy zakomponuje do sveho skinu. Zadny popis, zkratka presne dany vzhled. Az se dohodne presny navrh klidne se toho ujmu.

Muj navrh:
dodam obratem :)

a co tady asi tvorim :), tohle je jen navrh, vse je v photoshopu ve vrstvach, az se rekne konecny slovo sloucim ty vrstvy do jedny "povinny", kdyz chces pomoc tak se domluvime a dame to dohromady spolu, aut je dost, a na kazdy to ci ono pude pasovat jinde

SosaK -CZE- 18.6.2005 12:30

ty co si nebudou vedet rady se skiny pak udelaj tapetu v jedny barve placnou na to sablonu a maj hotovo

Agarash 18.6.2005 12:52

Quote:

Originally Posted by Chaos
napis ligy bych dal anglicky, aby pri jezdeni na verejnych serverech, lidi videli i dalsi ligu...
+ lfs.cz na prahy

ok pokusim se to jeste upravit

santa_cruz 18.6.2005 12:53

Quote:

Originally Posted by SosaK -CZE-
ty co si nebudou vedet rady se skiny pak udelaj tapetu v jedny barve placnou na to sablonu a maj hotovo

Tak tohle je super napad , ja uz ted mam strach z toho jak si budu muset delat skiny , takze timhle mi to dost ulehcite a myslim ze i ostatnim .
GOOD WORK

SosaK -CZE- 18.6.2005 13:08

to Agarash
dobry, ale stim cislem na zadnim narazniku mi nadelas dost problemy :), EGT ma na narazniku napis

http://www.volny.cz/moskyt/XRR_final.jpg

Agarash 18.6.2005 13:12

Posledni slovo ma Chaos, takze se niceho neboj :no:

Pablo 19.6.2005 10:58

S tou vrstvou pro kazdy auto je to urcite super, ale>

- vrstev vic, cisla by mely byt v textovych vrstvach editovatelny
- kam se podely jmena na boku auta?
- cislo vepredu: byl bych rad kdyby nemuselo byt nasikmo "v ramecku" jak je navrhovano, mam ho rovne veprostred, testoval jsem to a citelnost pri zavodech v zrcatku vyborna, tohle nikdo v zrcatku neprecte takze to bude jen tak na okrasu (pro ty co nevedi, jmena nad autama a vsechny ty ruzny tabulky mam povypinany, kazi mi to dojem reality)
- cislo vzadu -umisteni bych nechal na kazdym, aby mu to sedlo se skinem
- vzadu bych dal i jmeno
- jmeno vzadu by bylo nepovinny pokud ho ma clovek na poznavaci znacce

jet 19.6.2005 12:17

taky bych mel pripominku, proc chcete mit vsude ty cisla? nestaci jedno cislo z boku? stejne si nikdo nepamatuje kdo jaky ma takze ridit se podle toho nejde... ja treba netusim kam dozadu bych si dal cislo kdyz bych mel GTT, staci se podivat na certi skin

Chaos 19.6.2005 12:42

jj taky myslim ze jednotna cisla na bocich staci, pokud je bude nekdo chtit dat i jinam, proc ne...

Nitemare 19.6.2005 13:35

jj taky bych byl jen pro cisla na bocich, v realu je to taky tak..


btw Ag.: je to detail, ale anglicky by nazev ligy mel byt "1st Czech LFS League"

SosaK -CZE- 19.6.2005 14:49

Quote:

Originally Posted by Nitemare
jj taky bych byl jen pro cisla na bocich, v realu je to taky tak..


btw Ag.: je to detail, ale anglicky by nazev ligy mel byt "1st Czech LFS League"

Takze by to melo vypadat nejak takhle? + napis na pruhu okna "www.liveforspeed.cz"
http://www.volny.cz/moskyt/navrh2.jpg

EDIT:
Mozna by ten napis nemel byt na prahu, protoze treba u FZ50 GTR tem bude vypadat divne.

EDIT2:
De to tam napasovat
http://www.volny.cz/moskyt/navrh3.jpg

Woodbine 19.6.2005 15:02

Quote:

Originally Posted by SosaK -CZE-
EDIT2:
De to tam napasovat
http://www.volny.cz/moskyt/navrh3.jpg

Jo, to vypadá dob?e. :nod: Byl bych pro, aby na dve?ích m?l každej svoje jméno + vlajku státu.

A ten nápad ud?lat povinný v?ci jako jednu vrstvu a pak jí zve?ejnit pro ostatní je skv?lej. To bych pak možná zvlád i já, plácnout si jí na auto. :D

SosaK -CZE- 19.6.2005 15:05

Jeste k tem jmenum, zase bych to nechal na kazdym jestly ho tam chce nebo ho bude mit na SPZ, navic nekde v nejakym videu jsem videl ze ty napisy na zadnim okinku "LFS S2" dou editovat, jestly to je pravda tak by jmeno mohlo byt tam.

SosaK -CZE- 19.6.2005 15:12

Quote:

Originally Posted by Pablo
S tou vrstvou pro kazdy auto je to urcite super, ale>

- vrstev vic, cisla by mely byt v textovych vrstvach editovatelny
- kam se podely jmena na boku auta?
- cislo vepredu: byl bych rad kdyby nemuselo byt nasikmo "v ramecku" jak je navrhovano, mam ho rovne veprostred, testoval jsem to a citelnost pri zavodech v zrcatku vyborna, tohle nikdo v zrcatku neprecte takze to bude jen tak na okrasu (pro ty co nevedi, jmena nad autama a vsechny ty ruzny tabulky mam povypinany, kazi mi to dojem reality)
- cislo vzadu -umisteni bych nechal na kazdym, aby mu to sedlo se skinem
- vzadu bych dal i jmeno
- jmeno vzadu by bylo nepovinny pokud ho ma clovek na poznavaci znacce

Bude to asi do tri vrstev, jedna ramecky napisy a tak, ostatni 2 text (cisla na dverich), problem asi bude u nekterych kteri nemaji pristup k photoshopu, a tudiz tezko zeditujou cisla. Pokud jich nebude moc, klidne jim na jejich skin nalepim tu vrstvu zedituju cisla a poslu hotovo v .jpg

SosaK -CZE- 19.6.2005 15:14

Jo asi by bylo nejlepsi nejdriv rozhodnout jakym vozem se pojede prvni sezona v S2. Na to byjsme pak vytvorily sablonu, nekterym prilepily na skin. Delat se najednou se vsemi vozy zabere moc casu.

Pablo 19.6.2005 18:33

Jeste technicka, nevim v jakym rozliseni to delate, ale ja svoji novou verzi budu mit 2048x2048 a ten uplnej final pro ostatni asi zmensim z5 na 1024x1024 aby to nemelo tolik kilo -ale u sebe a na pozadani budu mit vyssi kvalitu -pisu to proto jestli bude k dispozici vrstva i v teto velikosti?


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.