Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   netKar PRO (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1082)

Kid222 5.9.2009 16:17

Urobte pls n?jaký video, a? si to jako dema? aspo? prohlídnu.:)

Pablo 5.9.2009 16:31

Aosta je super, alespo? tedy v?tšina z 10 nebo kolik konfigurací. Blb? se mi zobrazuje v n?kterých místech textura trávy, respektive nezobrazuje se v?bec.
Fiat na p?edokolku zábavný, nedotá?ivost u tak p?emotorované mrchy logická, graficky super, zvuky mnohem lepší, než p?edchozí verze, musel jsem akorát vypnout zobrazení volantu, protože p?es n?j nevidím na budíky, ale jinak ok.
Adelaide taky super.

Uvidíme co online, protože jsem v klidu projel n?kterými objekty u trati, takže detekce kolizí alespo? s okolím n?kde trochu kulhá. FPS bych ?ekl taky nic extra, celkov? trochu ústup z HC simulátoru (ne fyzikou, ale možno ?ídit z X pohled?, rozvíjena podpora jiných ovlada?? než volant, prost? imo snaha zaujmout v?tší masu).

2Kid222: video na mém krámu asi nato?it neutáhnu, ono bude brzo n?co na youtube.

Pablo 5.9.2009 17:05

3 Attachment(s)
Tak aspo? n?jaké screeny..

Kid222 5.9.2009 17:35

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 109484)
Tak aspo? n?jaké screeny..

Víc.:D

Ne, vážn?, vypadá to moc hezky, jenom ta p?ístrojovka p?sobí trochu "ploše". A nová tra? trochu p?iponíná A1 Ring.:)

Ondrejko 5.9.2009 17:47

video sa renderuje.

Pablo 5.9.2009 18:19

7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 109486)
Víc.:D

Ty malý mrchy jsou fakt docela zábavný.

Ondrejko 5.9.2009 18:30

http://www.youtube.com/watch?v=rcoE_e4FGnA

nahraval som to za jazdy na 60 FPS, tak to obcas trochu sekne.

tu je dalsie video, nahravene zo zaznamu (neviem preco, ale v replayu vobec nepocut piskot pneumatik)
http://www.youtube.com/watch?v=p_Zhy_rtq9c

Kid222 5.9.2009 18:58

:wow: Vypadá (a hlavn? zvu?í!) to parádn?... Za?ínám p?emýšlet, že by to za ty prachy možná mohlo stát, zvláš? když je to te? v akci. :)

Krpas 5.9.2009 23:01

Tak jsem ted dal tez par kol s Fiatkem a musim rict ze jsem se kralovsky bavil, premotorovana motokara :D

ale zabugovany je to teda celkem dost :(

Klouczech 6.9.2009 12:08

Škoda, že Fiat nejde v demu kua...

Pablo 6.9.2009 12:59

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 109495)
:wow: Vypadá (a hlavn? zvu?í!) to parádn?... Za?ínám p?emýšlet, že by to za ty prachy možná mohlo stát, zvláš? když je to te? v akci. :)

Pokud ti jde jen o multiplayer, tak bych možná váhal, protože proti LFS je netcode a celková odlad?nost v tomto sm?ru bída a po?ítám, že až opadne new_version_mania, bude zase na serverech pusto prázdno (pokud neopraví ty spousty drobných bug?, ale známe Kunose, toho bych se nebál :)). Jestli ale chceš (offline/p?íležitostný online) sim se super fyzikou a FF, tak neváhej. Te? jsem zkoušel všechny FWD LFS auta a to je imo upln?, ale upln? jinde. Samoz?ejm? s tím m?že nová verze LFS zamávat, ale zatím to je rozdíl t?ídy. Já si to koupil hlavn? kv?li Trento-Bondone, na který už 2? roky ?ekám a ješt? si asi dlouho po?kám.

Kid222 6.9.2009 13:40

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 109509)
Pokud ti jde jen o multiplayer, tak bych možná váhal, protože proti LFS je netcode a celková odlad?nost v tomto sm?ru bída a po?ítám, že až opadne new_version_mania, bude zase na serverech pusto prázdno (pokud neopraví ty spousty drobných bug?, ale známe Kunose, toho bych se nebál :)). Jestli ale chceš (offline/p?íležitostný online) sim se super fyzikou a FF, tak neváhej. Te? jsem zkoušel všechny FWD LFS auta a to je imo upln?, ale upln? jinde. Samoz?ejm? s tím m?že nová verze LFS zamávat, ale zatím to je rozdíl t?ídy. Já si to koupil hlavn? kv?li Trento-Bondone, na který už 2? roky ?ekám a ješt? si asi dlouho po?kám.

O n?jakých t?ch mouchách vím, ale v?tšinou je n?jak p?ekoušu, moc mi jich vyložen? nevadí. ?asov? te? nevím, jak na tom práv? budu, takže n?jaký osv?žující poježd?ní na dlouhý zimní ve?ery by se mi hodilo, aspo? než vyjde VW Daleko a apdejt. :) Jestli n?co našet?ím, tak do toho nejspíš p?jdu. :) Hlavn? že je ta licence napo?ád, jak u LFS.

Substance242 6.9.2009 15:16

Ešte som to neinštaloval a asi ani dnes nestihnem, ale OndrejKo videá som si pozrel (tie dve ?o sú na virtualr) a vyzerá to dos? dobre, tá posledná pravoto?ivá nemá chybu, paráda. nkPro má vlastne aký audio engine, iba syntéza asi nie, že? OK, máte pravdu, mohol by som si to sám pozrie? niekde. :-)

Ondrejko 6.9.2009 18:47

momentalne by som neodporucal do toho investovat vzhladom na celu historiu tohto simu. za 4 roky vyvoja ponuka dost malo aj ked ma dobru fyziku

jet 6.9.2009 19:04

chtel bych poprosit nekoho, kdo ma g25 aby mi poslal soubor
C:\nkpro11beta2\cfg\controls.ini
me to pri pokusu o kalibraci spadne :(

Peppo 6.9.2009 19:17

Takze Fiat Abarth nejde v deme? Takze sa to neda vyskusat bez toho aby si si to musel kupit??

Pablo 6.9.2009 19:22

Quote:

Originally Posted by jet (Post 109529)
chtel bych poprosit nekoho, kdo ma g25 aby mi poslal soubor
C:\nkpro11beta2\cfg\controls.ini
me to pri pokusu o kalibraci spadne :(

V beta2 jsou zase n?které soubory p?esunuty do \Doc and sett\user\Dokumenty\netKar Pro
Už to tam jednou kdysi bylo, tak jestli ti tam nezbyl n?jaký starý nekompatibilní bordel..

jet 6.9.2009 19:29

nepomohlo :(

Krpas 6.9.2009 20:29

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jet (Post 109532)
nepomohlo :(

taky me to padalo pri slapani na spojku :( Pak jsem delal jako ze ji pri kalibraci nemam a pridal ji v advanced a od ty doby to funguje :)

Pablo 6.9.2009 20:55

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 109525)
momentalne by som neodporucal do toho investovat vzhladom na celu historiu tohto simu. za 4 roky vyvoja ponuka dost malo aj ked ma dobru fyziku

Je otázka, jestli ta fyzika, kterou za ty peníze jinde nekoupíš, je málo ;) Ale sám bych váhal, protože m? formule moc neberou a teprve te? s tím Fiátkem se mi zdá, že se mi to vyplatilo. Až vyjde Trento a Osella, budu už mít pocit dob?e utracených pen?z úpln?.

Quote:

Originally Posted by Peppo (Post 109530)
Takze Fiat Abarth nejde v deme? Takze sa to neda vyskusat bez toho aby si si to musel kupit??

Vyzkoušet si m?žeš F1600, kolik t?ch aut bys do dema cht?l? Ideáln? všechny, co? :p


All times are GMT +2. The time now is 20:28.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.