Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   jak si vyberu všechny auta? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2632)

Skylinerlfs 7.3.2010 13:36

jak si vyberu všechny auta?
 
:tit: Dobrý den sem tu nový a pot?eboval bych poradit ohledn? toho, že už m? nudí jezdit se stejnýma autama. Mám verzi Live for Speed S2 0.5Z25 a mám na výb?r auta XFG, XRG (+ n?kde formule), cht?l bych jezdit s XRT nebo i ze všema autama, ale nechce se mi kupovat licence. Kdyby n?kdo poradil co si mám stáhnout za verzi abych mohl jezdit s XRT budu moc rád. Možná to je hloupý dotaz, ale chci alespon´ zkusit jestli mi n?kdo neporadí.
Díky za odpov?d´.

Chaos 7.3.2010 14:03

omezeny pocet aut a trati je smyslem DEMOverze... pro plny obsah koupit... jestli te demo bavi, tak rozhodne neprohloupis...

Blood 7.3.2010 17:00

no XRT bylo v demu ve verzi W jestli se nepletu... ale nevím kdo by cht?l stahovat starši verzi... jestli bys to cht?l, tak zkus prohledat porse.cz, teda jestli tam tu starou ješt? maji, ale myslim že jo :D

Flame 7.3.2010 17:34

Quote:

Originally Posted by Blood (Post 118218)
no XRT bylo v demu ve verzi W jestli se nepletu...

Byl tam do verze X.

Blood 7.3.2010 19:28

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 118220)
Byl tam do verze X.

Jo tak X sem nem?l...šel sem z W na Z :D

Mirek Stod?lka 16.4.2013 10:59

bla bla
 
Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 118217)
omezeny pocet aut a trati je smyslem DEMOverze... pro plny obsah koupit... jestli te demo bavi, tak rozhodne neprohloupis...

Ve verzi W je dnešní xrg s turbem :) :banana:

Flame 16.4.2013 17:49

Quote:

Originally Posted by Mirek Stod?lka (Post 135490)
Ve verzi W je dnešní xrg s turbem :) :banana:

Ano, do verze X10 byly v demu vozy XFG, XRG a XRT. Od verze Y je namísto XRT formule FBM. Stejn? ale nevím, pro? jsi to sem musel napsat, o pár p?ísp?vk? výše už to pár lidí napsalo.


All times are GMT +2. The time now is 16:22.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.