Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   "PROJIZDKA" k cemu? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1707)

TvysT[PJ] 6.2.2008 17:25

"PROJIZDKA" k cemu?
 
Zdravim vsechny, mam dotaz koupil sem si S2 a kdyz se pripojim na server kde je napis projizdka treba Live to Cruise, a vlevo nahore se mi obevi kredit a pod nimi licence 5/30 kdyz jedu oboji narusta, ale k cemu to koknretne je? Kdyz sou volny zavody a sou tam auta vyssich trid muzu s nimi bez problemu jezdit, zkousel sem i jiny servery s napisem projizdka a tam ty ukazatele zase fungovaly jinak sem z toho trochu tumpach :o , tak plz vysvetlete mi to aspon strucne o co presne jde, diky

NiTRo 6.2.2008 17:58

su to cruise servery ktore su naprogramovane tak ako real life, kupujes si auta, nahana ta policia, musis dodrzovat limit a tak ...

pagotamd 6.2.2008 23:06

kdyz jsem jeste mel licenci,tak jsem byl paradne vytocenej ,ze bylo prave hodne techto public servru a klounejch zavodnich jenom par -skoro doslova:D ,nevim jak to je ted treba se to furt meni

ale aspon ted vim kcemu ty servry jsou ,taky jsem to nejak nechapal:banana:
ps:klounej zavodni pro mne znamena ze tam je tech 15-25lidi ,ale takovej tam casto nesel najit vubec

Chaos 7.2.2008 15:38

tak ono dost zalezi na tom kolik je hodin... pocet lidi na serverech totiz dost kolisa, viz LFSWorld


All times are GMT +2. The time now is 00:22.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.