Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Možnost p?ipojit 3 monitory pro každého (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=459)

Pablo 3.3.2006 11:18

Matrox p?išel se zajímavou "krabi?kou" TripleHead2Go, která umož?uje tém?? k jakéholiv GK p?ipojit 3 monitory
Více informací
Hry z toho samoz?ejm? budou t?žit asi nejvíce
Co je blbý, že nemám 3 lcd?ka :) a 299USD na krabi?ku, trochu nevýhoda že to jede analogov?
Co je dobrý, že se to dá p?enášet, když by to t?eba n?kdo koupil do firmy, po práci si to m?že brát domu.

Tairo 3.3.2006 13:57

super vec, ale asi bych musel polepsit domaci pocitac, abych mel rozumne fps pri 3840 x 1024

Gabelhirsch 3.3.2006 14:51

Quote:

Originally Posted by Tairo
super vec, ale asi bych musel polepsit domaci pocitac, abych mel rozumne fps pri 3840 x 1024

investice by se jist? brzo vrátila... protože krom opalování xichtu zep?edu by docházelo k opalování i z bok?, ?ili p?es den když jsi v práci, bys to mohl pronajímat jako malé solárko :) :nana:

Kada 3.3.2006 15:00

Zajimavy a hlavne univerzalni reseni... Matrox taky nabizi kartu, ktera to umi, a neni ani tak draha (pravda, jak ktera varianta :-)) Matrox Parhelia (recenze je stara rok, nejlevnejsi karta, ktera umi 3 monitory stoji ted kolem 8000 s DPH).

Pablo 3.3.2006 15:31

Quote:

Originally Posted by Kada
Zajimavy a hlavne univerzalni reseni... Matrox taky nabizi kartu, ktera to umi, a neni ani tak draha (pravda, jak ktera varianta :-)) Matrox Parhelia (recenze je stara rok, nejlevnejsi karta, ktera umi 3 monitory stoji ted kolem 8000 s DPH).

Jenze hlavni problem je, ze Matrox karty jsou nepouzitelny pro hrace, protoze jsou v 3D dost pozadu (pokud vim, zadna neumi plne DX9). Tohle muzes pripojit k jakykoliv karte co splnuje tvoje potreby, nemusis vybirat z par "zaostalych" Matroxu.

marlin 3.3.2006 16:30

takovy mensi dotaz.... jak to Sakra pochopi ta hra, ze to ma tri monitory a zobrazi to tak???

Tairo 3.3.2006 16:31

Quote:

Originally Posted by marlin
takovy mensi dotaz.... jak to Sakra pochopi ta hra, ze to ma tri monitory a zobrazi to tak???

ta hra nema ani tuseni o nejakych trech monitorech :)

kapl.tom 5.3.2006 15:34

Na nejakym videu jsem videl, ze nekdo jede na dvou monitorech a ma tam cely auto na sirku (ja mam na jednom monitoru jenom levou pulku). Nevite jak to mam rozbehnout na oba monitory?Mam ATI X1600Pro...

Nitemare 5.3.2006 17:23

hmm to je dost dobry napad.. ale paradoxne na tom matrox asi prodela, protoze tim pripravili parhelii o jedinou vyhodu, kvuli ktery ji melo cenu kupovat...
edit: tady je popis jak to funguje ve verzi pro dva monitory... http://www.anandtech.com/displays/sh...spx?i=2621&p=2
ten princip je relativne jednoduchej, a pouzivaj dostupny soucastky, takze ta cena (170/300 dolaru) mi pride dost prehnana...

Quote:

Originally Posted by marlin
takovy mensi dotaz.... jak to Sakra pochopi ta hra, ze to ma tri monitory a zobrazi to tak???

hra ty tri monitory vidi jako jeden hodne sirokej monitor... rozdeleni na jednotlivy monitory je na graficky karte..

Quote:

Originally Posted by kapl.tom
Na nejakym videu jsem videl, ze nekdo jede na dvou monitorech a ma tam cely auto na sirku (ja mam na jednom monitoru jenom levou pulku). Nevite jak to mam rozbehnout na oba monitory?Mam ATI X1600Pro...

nezkousel sem, ale patrne staci v catalystu otevrit displays manager, kliknout na sekundarni display pravym a dat "stretch main horizontally"

eraser007 5.3.2006 18:14

k tomu dualheadu - nie je to zbytocne, ked niekto ma DVI a D-sub konektor na grafike, da si v CP alebo CCC (pri ati) "stretch main horizontally" ,ako vravel nite, a ma vystup na dva monitory, nie ? donesie televizor, hodi na stol a ma treti :D ;)

aspon pokial to ten obraz roztiahne

kapl.tom 5.3.2006 18:48

Quote:

Originally Posted by eraser007
k tomu dualheadu - nie je to zbytocne, ked niekto ma DVI a D-sub konektor na grafike, da si v CP alebo CCC (pri ati) "stretch main horizontally" ,ako vravel nite, a ma vystup na dva monitory, nie ? donesie televizor, hodi na stol a ma treti :D ;)

aspon pokial to ten obraz roztiahne

Pokud sem te dobre pochopil,tak myslis ze pripojis pres analog a digital monitory a pres tv-out telku?Takhle ti to ale bude fungovat pouze jako dva monitory a na TV budes mit kopii jednoho monitoru...

eraser007 5.3.2006 18:53

jj pochopil si spravne ;)

no neviem, neskusal som to este, ja len cisto teoreticky (o)

Woodbine 5.3.2006 23:00

Quote:

Originally Posted by kapl.tom
Mam ATI X1600Pro...

Je to verze pro AGP? Jestli jo, mohl bys prosím napsat n?co bližšího, nap?. výrobce, dosavadní zkušenosti, stabilita, výkon, problémy s ovlada?ema... Prost? cokoliv, uvažuju o koupi nový grafiky a x1600pro je v mým nejužším výb?ru. Díky.

kapl.tom 5.3.2006 23:11

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Quote:

Originally Posted by kapl.tom
Mam ATI X1600Pro...

Je to verze pro AGP? Jestli jo, mohl bys prosím napsat n?co bližšího, nap?. výrobce, dosavadní zkušenosti, stabilita, výkon, problémy s ovlada?ema... Prost? cokoliv, uvažuju o koupi nový grafiky a x1600pro je v mým nejužším výb?ru. Díky.

Ne.Mam verzi pro PCI-Express.Presne se jedna o tuto:
Code:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34583
Jinak co bych ti k ni rekl...Za ty penize podava celkem slusny vykon,ale zato nehorazne topi (klidne i 70 stupnu ve woknech).Dneska bych si ji znova nekoupil, radsi bych si priplatil za nejakou vykonnejsi kartu...

Vitr 24.3.2009 17:28

Dovolil jsem si oživit tento thread, protože by m? zajímalo jak rozjet dv? LCD p?es DVI. V help v catalystech píšou to samé co už bylo napsáno výše, ale me prost? catalysty tuhle nabídku nenabízejí. Nabízejí m? pouze možnost clonovat první display na druhý. Roztáhnout tam není.
Rozlišení jsem navoli stejné a nic. Prost? už nevím co stím tak žádám o radu n?koho zkušen?jšího komu se to poda?ilo rozjet. ;)
Mám ati x1950GT a poslední verzi catalyst?.

Kada 24.3.2009 20:28

Jeste k tematu, pokud by nekdo chtel levny reseni na 3 monitory, http://www.kegetys.net/SoftTH/. Je treba jedna vykonna karta a jedna sunka, oboje musi byt na pci-express.

Branislav 24.3.2009 21:24

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 101111)
Dovolil jsem si oživit tento thread, protože by m? zajímalo jak rozjet dv? LCD p?es DVI. V help v catalystech píšou to samé co už bylo napsáno výše, ale me prost? catalysty tuhle nabídku nenabízejí. Nabízejí m? pouze možnost clonovat první display na druhý. Roztáhnout tam není.
Rozlišení jsem navoli stejné a nic. Prost? už nevím co stím tak žádám o radu n?koho zkušen?jšího komu se to poda?ilo rozjet. ;)
Mám ati x1950GT a poslední verzi catalyst?.


Moznost Stretch main horizontaly/Verticaly ,dodam screen W8

Vitr 24.3.2009 21:45

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 101143)
Moznost Stretch main horizontaly/Verticaly ,dodam screen W8

Hmm zajimavé d?lám to p?esn? stejn?, ale tu možnost tam prost? nemám :D

Branislav 24.3.2009 21:53

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 101148)
Hmm zajimavé d?lám to p?esn? stejn?, ale tu možnost tam prost? nemám :D

ok tak skus este takto: skus prehodit monitory na karte medzi sebou ,ked to nepojde ,skus zistit ktory je primarny a ten nechat zapojeny ,restart ,potom zapni catalist ,pripoj druhy a skus to znova.
Proste mam taky pocit ,ze mas na vstupe zamenene monitory a mozno ti to nejde, ,,,este ma napada skus v catalistoch dat switch display mode a odpojit jeden (softverovo cez catality) a potom skusit ten druhy tym postupom mojho postu vyzsie


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.