Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Závodnická škola (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=17)

RavenakCZE 17.3.2005 09:42

Quote:

Originally Posted by Speder38
Rád bych se zůčastnil ale mám LFS bez licence pude to?

No teoreticky by to asi šlo, ale museli by všichni ostatní školáci souhlasit s tím že bude škola omezená pouze na DEMO (tzn. pouze GTi ,GT, a GTT) a to jen na trati Blackwood. ^^

Chaos 17.3.2005 11:24

No nerad to rikam, ale v demu ne. Na vseobecny uceni neni BW dobra trat, chybi ji jednoducha sikana a hlavne nekolik na sebe navazujucich zatacek nebo zatacku do ktery se musi brzdit jen drobet...

To se muzem domluvit na jindy, naucit se BW je mnohem jednodussi...

Agarash 17.3.2005 12:03

Bl1 je trat ktera mi nesedla a nikdy uz ani snad nesedne. Nad BL1 jsem uz zkratka zlomil hul :worry:

Jarda(CZ) 17.3.2005 14:23

přihlašuji se na sobotu večer

RavenakCZE 17.3.2005 14:47

taky se prijdu podivat :ghug:

Chaos 17.3.2005 15:00

pro všechny kte?í se cht?jí u?it: p?i?te nejpozd?jc 20:15, protože bych nerad spoustu v?cí opakoval...

školení prob?hne na trati FE Gold s vozy GTi / GT (po domluv? klidn? p?edvedu jinej au?ák, rozdíl ve správnym ježd?ní mezi nima neni) , tak si ji aspo? párkrát proje?te...

PR?B?H ŠKOLENÍ:
1. n?co málo teorie
2. projetí trat? v pomalém tempu po ideání stop?, všichni pojedou za sebou, na pozici, dvou, p?ímo za mnou se budete st?ídat (pokud bude p?ítomen Jet, tak to rozd?líme na dv? skupiny a každá pojede za jednim z nás)
3. p?edvedení závodního tempa (bu? já sám nebo pojedeme s Jetem) ostatní se budou se jen koukat (doporu?uju z pozice ze které jste zyklí jezdit)
4. volné ježd?ní (postupn? budu koukat na to, jak kdo jede a dávat vám rady)

jet 17.3.2005 15:11

Quote:

Originally Posted by Chaos

pokud bude p?ítomen Jet, tak to rozd?líme na dv? skupiny a každá pojede za jednim z nás
p?edvedení závodního tempa (bu? já sám nebo pojedeme s Jetem) ostatní se budou se jen koukat (doporu?uju z pozice ze které jste zyklí jezdit)

lol no ty mi nak moc veris :tired:
fe gold nepatri mezi moje nejoblibenejsi trate a taky to podle toho vypada :shy: maximalne muzu zkusit fxo, ale nic neslibuju :sadnana:

Tairo 17.3.2005 15:18

super,rad se take zucastnim, pokud budu u PC. Ono se to nezda, ale skutecne ma takoveto skoleni a rady cenu zlata, protoze k cemu je cloveku, ze nalita milion kol na okruhu, kdyz porad bude opakovat stejne skolacke chyby o kterych nebude vedet. Potom clovek jenom :doh: ze na to neprisel driv a mohl lepe :drive: . Ostatne vzdyt je to lety prokazana skutecnost ze :rally: se jezdi lepe, nez :drive: B)

Chaos 17.3.2005 15:40

Quote:

Originally Posted by jet
lol no ty mi nak moc veris :tired:
fe gold nepatri mezi moje nejoblibenejsi trate a taky to podle toho vypada :shy: maximalne muzu zkusit fxo, ale nic neslibuju :sadnana:

projet idealní stopu s GT snad zvládneš ne? :brow: :tilt:
dy? si pamatuju 1. sezonu, že si nízký 1:45 jezdil... a k tomu má dost lidí daleko...

jet 17.3.2005 17:39

nj zkusim to :can:

Chaos 17.3.2005 18:03

Quote:

Originally Posted by jet
nj zkusim to :can:

n?d?lej že neumíš jezdit :frypan: :D

revEn 17.3.2005 19:24

no tak fajn... tak ja taky prijdu... aby se ukazala ta spravna :nanallama:

jet 17.3.2005 19:56

Quote:

Originally Posted by Chaos
n?d?lej že neumíš jezdit :frypan: :D

:shh: :scratch:

Felix 17.3.2005 22:36

no taky by mohla bejt jedna lekce s jezdenim kolo na kolo bok na bok:) ... na to potrebuju hodne zapracovat...nerad bych nekdy nekoho sejmul :(

Loukota 17.3.2005 22:43

Quote:

Originally Posted by Felix
no taky by mohla bejt jedna lekce s jezdenim kolo na kolo bok na bok:) ... na to potrebuju hodne zapracovat...nerad bych nekdy nekoho sejmul :(

:up: jestli chces tak ja to s tebou bok po boku a kolo na kolo projedu :hyper: :hshake: :bangin:

Chaos 17.3.2005 23:38

Quote:

Originally Posted by Felix
no taky by mohla bejt jedna lekce s jezdenim kolo na kolo bok na bok:) ... na to potrebuju hodne zapracovat...nerad bych nekdy nekoho sejmul :(

no to je ta nejtezsi cast zavodeni... na to musi mit clovek autak 100% pod kontrolou a mit dobrej odhad a hlavne chladnou hlavu... uvidime jak to komu v sobotu pujde a tohle si taky vyzkousime ;)

Felix 18.3.2005 07:31

Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by Felix
no taky by mohla bejt jedna lekce s jezdenim kolo na kolo bok na bok:) ... na to potrebuju hodne zapracovat...nerad bych nekdy nekoho sejmul :(

no to je ta nejtezsi cast zavodeni... na to musi mit clovek autak 100% pod kontrolou a mit dobrej odhad a hlavne chladnou hlavu... uvidime jak to komu v sobotu pujde a tohle si taky vyzkousime ;)

super diky moc :up: :nana2:

zxcv_cz 18.3.2005 09:38

Zdar, moc rad se zucastnim ...

Miondir 18.3.2005 17:06

tak kolo na kolo a bok na bok a malem i trochu bliz jsem si to vyzkousel prave pred chvili v realu. v dulcich (mistni serpentyny) jim zbylo po zime par hromadek soli a jak na to hezky naprselo tak to bylo docela zajimavy. drzel jsem tu oktavku docela dlouho, ale pak najednou rach a jel jsem trochu hodne bokem, prede mnou auto, za mnou auto, vedle me auto a kamion mezi ktery jsem presne hodil zadek a aby se nereklo zezhora z protismeru taky auta. uf

HuCK 18.3.2005 17:08

Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by Felix
no taky by mohla bejt jedna lekce s jezdenim kolo na kolo bok na bok:) ... na to potrebuju hodne zapracovat...nerad bych nekdy nekoho sejmul :(

no to je ta nejtezsi cast zavodeni... na to musi mit clovek autak 100% pod kontrolou a mit dobrej odhad a hlavne chladnou hlavu... uvidime jak to komu v sobotu pujde a tohle si taky vyzkousime ;)

ju tak to bude maso uz se tesim :)


All times are GMT +2. The time now is 08:39.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.