Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT FZR CUP Informace a diskuse (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2814)

sonyk 3.3.2011 11:37

EGT FZR CUP Informace a diskuse
 
http://egt.legolem.com/images/rsgall...ginal/altp.png
jeden v?z
6 závodních ve?er?
pro všechny jezdce tém?? stejné nastavení voz?, pevn? dané hodnoty
a doufejme spousta zábavy

více na webu http://www.altp.legolem.com

sonyk 3.3.2011 12:10

tak jo kluci a holky máte to tady. p?ípadné nesrovnalosti prosím nahlaste ur?it? tam n?jaké budou znáte m? :-D

Substance242 3.3.2011 12:39

Pevný setup - super, to si rád vyskúšam.

Okrem toho som si zatia? všimol písanie admina žltou (díky, tú ?ervenú zle vidím) a zákaz svietenia.

Inak celkovo mi niekdy pripadajú pravidlá rozdelené do príliš ve?a stránok, je to také... "fragmentované", ale neva.

sonyk 3.3.2011 12:48

Tak zlutou mame od nepameti. cervenou pouzivame jen u stop race ci tak.

Co se tyce pravidel myslim ze je to takhle ok. Standardni propozice - pravidla - a pro doplneni prubeh vecera. michat to dohromady by bylo asi neprehledne.


az dojedem EGT GTR CUP odstranim z vebu vse tykajici se jeho at se to tam nemota

GothaR 3.3.2011 12:50

Jednotny setup, 1h zavod...som tam :)

Tomas Ag CZ 3.3.2011 12:51

No zkoušel jsem to s pevným setem,moc už se toho ladit nedá,ale hlavn? se nedá ladit to d?ležitý,ale samo jsem se p?ihlásil,tak jen aby jste m? vzali :-))

sonyk 3.3.2011 12:54

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 127756)
No zkoušel jsem to s pevným setem,moc už se toho ladit nedá,ale hlavn? se nedá ladit to d?ležitý,ale samo jsem se p?ihlásil,tak jen aby jste m? vzali :-))

o to jde ne. stejna technika pro vsecky

GothaR 3.3.2011 13:01

No neviem, bud som to nespravne pochopil, ale podla mna je moznost zmeny nastavenia tlmicov a pruzin dost vyznamna. Najradsej by som bol keby sa dala menit iba sila brzd, tlak a typ pneu a zadne kridlo :)

HonzaNB 3.3.2011 13:05

Jasne. Porad je jeste dost moznosti, jak si totalne rozhasit auto :)

sonyk 3.3.2011 13:11

dobra z 90% stejny setup pro vsechny :-D

Tomas Ag CZ 3.3.2011 13:25

No pro m? jsou t?eba d?ležitý odklony a p?evody,ty co jsou tam nastavený,tak se mi pálí spojka :-))),p?ední k?ídlo 0 je super,na rychlých tratích se to musí doladit tlakem a podvozkem,to bude zábava :-))

Fast Jarda 3.3.2011 16:29

Tak to bude zajímavé. N?jak až moc nápadn? mi to p?ipomíná SDI 911 Cup, který byl super, ale jako nová?ek jesm ho totáln? pod?lal.

No dobrá, p?ihláška odeslána :)

A BL1R ani nekomentuju:banghead:

sonyk 3.3.2011 16:59

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 127762)
Tak to bude zajímavé. N?jak až moc nápadn? mi to p?ipomíná SDI 911 Cup, který byl super, ale jako nová?ek jesm ho totáln? pod?lal.

No dobrá, p?ihláška odeslána :)

A BL1R ani nekomentuju:banghead:

mas dobry postreh. Po konzlutaci s SDI a Ghostem sme jejich napad prevzali a trosku upravili. Timto jim dekuji za umozneni tohodle cupu. Jinak bych musel na honem vymejslet neco jineho

masterful 3.3.2011 17:44

Super, myslím že je co jezdit a to je dob?e

sonyk 3.3.2011 17:46

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 127764)
Super, myslím že je co jezdit a to je dob?e

to jsem rad.

masterful 3.3.2011 17:51

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 127765)
to jsem rad.

Ješt? jsem to nezkoušel, ale p?ední p?ítlak "0" bude to držet v zákrutách?

Fast Jarda 3.3.2011 17:55

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 127766)
Ješt? jsem to nezkoušel, ale p?ední p?ítlak "0" bude to držet v zákrutách?

S drobným p?elad?ním podvozku (Což je podle pravidelna a mýho chápání povoleno) se daj d?lat v?ci ;)

sonyk 3.3.2011 17:57

v zakrutach to nedrzi :-D musis si pohrat s podvozkem.

Flame 3.3.2011 18:17

No, s pevnými p?evody to bude dooost zajímavý :) P?ihláška poslána...

Jo, mimochodem, povinný prvky nejsou? A ten název cupu je schváln? 2010?

sonyk 3.3.2011 18:35

povinny nejsou. btw kde vidis 2010? sem to nekde zapomel umazat

Flame 3.3.2011 18:39

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 127771)
povinny nejsou. btw kde vidis 2010? sem to nekde zapomel umazat

?asový harmonogram... nejd?ív jsem myslel, že je to všude, ale je to asi p?eklep :)

sonyk 3.3.2011 18:40

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 127772)
?asový harmonogram... nejd?ív jsem myslel, že je to všude, ale je to asi p?eklep :)

dik

Kid222 3.3.2011 20:45

911 m? celkem dost bavilo, tak jdu do toho taky. :)

sonyk 4.3.2011 12:27

jak vam to jezdi na FE? ja zatim 1:20:6 myslim ze 1:19:5 je u me realny ale taky ne. Problem vidim v tom neprehrat zadni pneu :-D Koukal jsem ze Flame se dostal na 1:19 co by dup takze si myslim ze ufouni budou jezdit 1:17 jak prd. to zas bude modrejch vlajek :-D

btw prihlaseno 18 lidi zatim

xedox 4.3.2011 19:34

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 127766)
Ješt? jsem to nezkoušel, ale p?ední p?ítlak "0" bude to držet v zákrutách?

.......nebude !! a to musí ??? :D:p holt nepojedeš jako v arkád? furt plnej plyn :-)

xedox 4.3.2011 19:48

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 127783)
jak vam to jezdi na FE? ja zatim 1:20:6 myslim ze 1:19:5 je u me realny ale taky ne. Problem vidim v tom neprehrat zadni pneu :-D Koukal jsem ze Flame se dostal na 1:19 co by dup takze si myslim ze ufouni budou jezdit 1:17 jak prd. to zas bude modrejch vlajek :-D

btw prihlaseno 18 lidi zatim


.....s p?ihlaškama pohn?te at mam z ?eho vybírat.Upozornuji ,že ne každý p?ihlašený pojede,prvo?adým úkolem je kvalitní jezdecké pole ,osv?d?ení pr?sera?i nejedou! Máme zájem o kvalitní cup a 100% zábavu pro Vás,bez zbyte?ných protest?,zp?sobených jezdeckou nevyzrálostí a zbrklostí v prvních zata?kach okruhu po startu.
/Dovedu si p?edstavit jezdecké pole jako bylo v EGT GTR CUPu 2010/2011 s drobným škrtáním :) /

Substance242 6.3.2011 00:26

http://altp.legolem.com/index.php?op...d=19&Itemid=63


"4. Nastavení voz? a zastávky v boxech
Nastavení vozu m?že jezdec do kvalifikace a závodu m?nit dle libosti."
Juchú! Bál som sa že bude obmedzený setup. ;-) (joke) :-)


"Start:
...
Kdo tak neu?iný bude"
Preklep.


"7. Pravidla
...
prost? HLVC valid."
Toto vídavam v každých pravidlách a nikde nie je napísané že ?o to je. ;-) Ale asi mechanizmus ktorý kontroluje uploadované hotlapy na lfsworld (nie je to presne napísané ani v LFS manuáli, nevidím to ani na lfsworld). Žeby Hot-Lap-Validator... éé... Crysis 2?


"CHAT - chat je zakázan až do doby než ho povolí admin"
Nie vždy viem kto je vlastne admin, mal by sa na úvod predstavi?. :-) OK, píše žltou. Takže pošlete "chat povolen" bielou a penalizácie budú len tak lieta?. :-)


"8. Protesty
Rozhodnutí bude oznámeno na fóru" (link)
Rok aj 8 mesiacov nebolo rozhodnuté o žiadnom proteste? (minulé ligy)


"A pokuste se i posat"
popsat


"11. P?ipojení
V p?ípad? vypadnutí více jak 50% hrá??"
Neviem ako tu vyrieši? situáciu ke? sa ?udia po výpadku servera odpájajú lebo majú už iné povinnosti... ?i sa dohodnú? na najneskoršom ?ase kedy pretek musí skon?i?, povedzme 22:00, a ak to nebude vychádza?, ide sa bez diskusií o dva týždne.


"Pokud vám hra spadne p?i závod?, m?žete se p?ipojit až na další závod."
?iže o dva týždne. :-) A fakt z posledného? (Viem, úprava dvojpretekových pravidiel.)


A mám šibnutý nápad - ak sa niekto ospravedlní z konkrétneho preteku, nech za?ho ide AI. :-) Vietor nebude, tak pre?o nie. :-) Neprítomný by si potom odskákal aj prípadné protesty. ;-)


PS: V poslednej dobe som robil v robote review špecifikácií, tak sorry. :-) Ale toto som odflákol, ne?ítal som pozorne. Aj tak neviem ?i budem prijatý. :-)

sonyk 6.3.2011 10:38

HLVC neni zadny program nebo tak ale neco ve smyslu HOT LAP VALID "Course" coz znamena HOT LAPOVE KOLO = bez vjizdeni do travy, bez narazeni do objektu, bez zkracovani atd.

Dobra poznamka admin se pred kvalifikaci predstavi.

Ty protesty byly takto rozhodovany jen v jednom ALTP. v minulich cupech byly reseny mailem a nekdy oznamovane na foru na czechlfs.net jeste to tedy opravim.


Co se tyce pripojeni na to jsem jaksi pozapomel a nejspis povolim jeden navrat na trat s tim ze vysledek bude pocet celkove ujetych kol.

Co se tyce omluvenek na to musim neco vymyslet. Protoze aby se nekdo prihlasil a pak se porad omlouval to se me nelibi a blokuje misto jinym kteri by jeli od zacatku do konce

Vitr 6.3.2011 10:41

Co takhle sonyku ud?lat startovku pro každý závod zvláš? = ubyde omluvenek. I já už te? vím že n?které závody prost? nepojedu ;)

sonyk 6.3.2011 13:56

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 127808)
Co takhle sonyku ud?lat startovku pro každý závod zvláš? = ubyde omluvenek. I já už te? vím že n?které závody prost? nepojedu ;)

ne nebudu po kazdym zavodu znova posilat prihlasky

Ghost_CZ 7.3.2011 19:13

M?žu se zeptat podle ?eho jste stanovili pevné odklony na aut?? Mi to p?ijde zvláštní, m?žeme libovoln? ladit všechno na podvozku (což u takovýchto cupových aut neni b?žné), ale geometrii kol (resp. odklony), která se v podstat? dá ladit i u nezávodních aut máme pevn? nastavenou na n?jaké p?esné hodnoty. U m? to funguje dost divn?, i když mám dost podhušt?né gumy, tak se mi p?eh?ívají vn?jšky pneumatik. Jakmile to víc nafouknu, jezdim v podstat? po vn?jší polovin? gumy.

bavorak 7.3.2011 19:40

ja som tiez popravde od pevneho setupu cakal fixne hodnoty zaloziek "podvozok" "prevody" mozno "riadenie" a "brzdy" ale prave odklony, tlaky a kridla som myslel ze budu tie kde sa clovek moze vyhrat
neviem presne co vsetko sa meni v porsche cupe ale myslim ze takto by to bolo blizsie realu

sonyk 7.3.2011 19:49

panove nelibi? nejezdete.

Osobne me chybi jen predni prtlak. je to o zmene stylu. O necem jako real a realny cup nema cenu sem tahat. Todle je nas cup. S porsche cupu jsme pouzili restrikce, balast, prevody a kridla. V realu si taky na auto nemuzes placnout trojity kridlo s mega plochou atd. Berte to tak ze tu nejde o zadny real. Bud se stim smirite jako ostatni a prizpusobite styl jizdy tomuto nastaveni., nebo ... to uz je na vas.

Me to taky nevyhovuje uplne ale ubral sem, min to hrnu a nuti me to jet jinak nez sem zvyklej.

xedox 7.3.2011 20:13

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 127886)
ja som tiez popravde od pevneho setupu cakal fixne hodnoty zaloziek "podvozok" "prevody" mozno "riadenie" a "brzdy" ale prave odklony, tlaky a kridla som myslel ze budu tie kde sa clovek moze vyhrat
neviem presne co vsetko sa meni v porsche cupe ale myslim ze takto by to bolo blizsie realu


.......nesrovnavej to s realnim cupem......v "EGT FZR cupu" to je jinak a to,ze dane hodnoty jsou schvalne takto pevné,aby byla vetsi zabava,aby jste si museli nekdo trochu vic lamat hlavu s nastavenim :-) / XEDOX engineering umi naladit ,ale to zde neni u?el :-) /

....jasne ,že nastavene hodnoty FZR deklasuji do jiné kategorie.

GothaR 7.3.2011 21:43

Tak ja zas po 3ch testovacich veceroch usudzujem, ze na to nemam. Kedze som viacmenej nuteny jazdit na mysi+klavesnici, tak FZR je na mna privela a neviem s nim ist ani pomaly a bezpecne tak ako s FXR. Este skusim potrenovat (casu dost), ale ak by sa naplnila startovna listina, tak mna mozete vyskrtnut :)
Ak by sa nenaplnila, tak do prveho zavodu este prehodnotim svoje sance a uvidim.

bavorak 8.3.2011 00:54

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 127887)
panove nelibi? nejezdete.

Osobne me chybi jen predni prtlak. je to o zmene stylu. O necem jako real a realny cup nema cenu sem tahat. Todle je nas cup. S porsche cupu jsme pouzili restrikce, balast, prevody a kridla. V realu si taky na auto nemuzes placnout trojity kridlo s mega plochou atd. Berte to tak ze tu nejde o zadny real. Bud se stim smirite jako ostatni a prizpusobite styl jizdy tomuto nastaveni., nebo ... to uz je na vas.

Me to taky nevyhovuje uplne ale ubral sem, min to hrnu a nuti me to jet jinak nez sem zvyklej.

okey klidek...len som vyjadroval svoj nazor....ja som to pochopil tak ze by sa to malo podobat na porsche cup
a nebudem to jazdit... nie je na to ani cas ani ma to nelaka

masterful 8.3.2011 07:14

Já osobn? proti tomu co organizáto?i navrhnou nic nemám, p?e?tu a bud pojedu a nebo ne. Osobn? bych ješt? navrhnul pevnou zm?nu pohledu a to ve vozidle a né t?eba od gum a nebo za autem.

xedox 8.3.2011 10:43

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 127896)
Já osobn? proti tomu co organizáto?i navrhnou nic nemám, p?e?tu a bud pojedu a nebo ne. Osobn? bych ješt? navrhnul pevnou zm?nu pohledu a to ve vozidle a né t?eba od gum a nebo za autem.

...jsem rad ,ze to n?kdo nakousl :-) Já jsem jednozna?n? pro pohled za autem,od gum a z auta to není ono,odrenalin je jednozna?n? za autem !
:D

kremilekcz 8.3.2011 10:49

Quote:

Originally Posted by xedox (Post 127900)
...jsem rad ,ze to n?kdo nakousl :-) Já jsem jednozna?n? pro pohled za autem,od gum a z auta to není ono,odrenalin je jednozna?n? za autem !
:D


ja nevim ale jezdi se z auta ne za autem, ja vim že to tak nekte?í jezdí ,ale za autem se jezdily arkády ne :D, je pravda že pak p?ehled je paradni ale pripada mi to divny

00Ja 8.3.2011 11:54

Ja jezdim zasadne s fixovanou kamerou na cilovej care. Jsemna to zvyklej z dob, kdy jsem si jako malej hral s autodrahou. Taky jsem nesedel ani v aute ani jsem za nim nebehal :)


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.