Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT FZR CUP Informace a diskuse (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2814)

Hafik1 19.3.2011 13:41

TS
 
?us nemohu se p?ipojit na TS na APR.Jaká je IP a port ? Dík

Fast Jarda 19.3.2011 13:48

Quote:

Originally Posted by Hafik1 (Post 128099)
?us nemohu se p?ipojit na TS na APR.Jaká je IP a port ? Dík

Bohužel jsme nyní bez TS. Každopádn? na 500servers, kde se tento TS server nachází, tak se d?ly n?jaký technický volovinky, kterým ani trochu nerozumím, ale ve výsledku to zanmená, že ten server je p?emíst?n na IP 84.45.52.140:10002. Ovšem te? se tam taky nedostaneš, protože tam Frenky zase n?co kutí:o .

Rodo 19.3.2011 19:03

jezdime na altp

Hafik1 19.3.2011 22:16

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 128100)
Bohužel jsme nyní bez TS. Každopádn? na 500servers, kde se tento TS server nachází, tak se d?ly n?jaký technický volovinky, kterým ani trochu nerozumím, ale ve výsledku to zanmená, že ten server je p?emíst?n na IP 84.45.52.140:10002. Ovšem te? se tam taky nedostaneš, protože tam Frenky zase n?co kutí:o .

Díky zkusím to pozd?ji až to Frenky dokutí....:D

Substance242 19.3.2011 22:21

Dnes som dal druhý komplet off-line pretek (teraz som stihol 43 kôl, takže ví?az spraví 44, 45 ur?ite nie), a teraz fajn online, som zvedavý a teším sa. Ja budem pravdaže niekde vzadu, ale mám pocit že v replayi bude na ?o pozera?. :-)

BabyOnWheels 20.3.2011 09:19

Tak po 2h jezdim 1:22. po 10 kolech me rupne LP :) bude to zabava :)

Rodo 20.3.2011 11:11

Tak ja zkousel taky 2. zavod a trochu min sem to hrotil a pohoda, casy max 1:20 , min 1:18:50 , a gumy vydrzely jeste 10 min po zavode a pak sem to vyp pac me bolela *****, takze by mozna jeste drzeli, ale chce to fakt jemne brzdit

Tomas Ag CZ 20.3.2011 11:43

Dnes tedy pob?ží Live Stream z prvního závodu.Komentovat budu já a snad se p?idá i Jarda a možná i Kid,snad se n?jak domluvíme.http://www.livestream.com/egtfzr

Rodo 20.3.2011 14:13

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 128118)
Dnes tedy pob?ží Live Stream z prvního závodu.Komentovat budu já a snad se p?idá i Jarda a možná i Kid,snad se n?jak domluvíme.http://www.livestream.com/egtfzrcup

Jak Jarda, nejede bo co ?

Rodo 20.3.2011 14:13

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 128112)
Dnes som dal druhý komplet off-line pretek (teraz som stihol 43 kôl, takže ví?az spraví 44, 45 ur?ite nie), a teraz fajn online, som zvedavý a teším sa. Ja budem pravdaže niekde vzadu, ale mám pocit že v replayi bude na ?o pozera?. :-)


ted sem jel hodinu a 45 kol ;)

Tomas Ag CZ 20.3.2011 14:39

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 128120)
Jak Jarda, nejede bo co ?

Jarda dnes jede kvali na jiný závod,tak že neví jestli dorazí v ?as alespo? na stream,psal že je jen jako náhradník a že si n?jaký závod zajede,ale dnes by m?l být komentátor:D

Tomas Ag CZ 20.3.2011 14:50

Nový link na stream http://www.livestream.com/egtfzr

Fast Jarda 20.3.2011 14:53

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 128120)
Jak Jarda, nejede bo co ?

:)
http://www.forum.czechlfs.net/showpo...3&postcount=77

Je fakt, že nevím, jestli komentovat budu. Je kvalifikace na Kyoto 250, tak uvidíme jak se to stihne. Pokud kvalifika?ní závod pojedu a gridu 1, tak komentovat budu, pokud pojedu grid 2, tak možná se stavím na kvalifikaci a pokud se to odjede rychle, tak i na konec závodu.

masterful 20.3.2011 21:19

Steram byl super, nemohl jsem jet kvuli GP a tak jsem to sledoval alespon na streamu.
PS: nemá se Ghost p?emenovat na Gott ?

mufisto 20.3.2011 21:22

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 128127)
Steram byl super, nemohl jsem jet kvuli GP a tak jsem to sledoval alespon na streamu

jako motoGP? Ja si kvuli tomu zjistil, kde ten zavod stahnu. A uz taham :) Jeste dneska kouknu. Kdyby si nekdy potreboval, tak ti poslu odkaz a vysvetlim jak se dostat k heslu.

Klouczech 20.3.2011 21:49

Quote:

Originally Posted by mufisto (Post 128129)
jako motoGP? Ja si kvuli tomu zjistil, kde ten zavod stahnu. A uz taham :) Jeste dneska kouknu. Kdyby si nekdy potreboval, tak ti poslu odkaz a vysvetlim jak se dostat k heslu.

Posli i me pls, rad bych to videl, diky.

Substance242 21.3.2011 00:00

OK, pozrel som stream, nieko?ko poznámok:

- spomínali ste že vám nejde odvysiela? video (ako film) - nepoznám tento systém, ale video oby?ajne ide v takzvanom "overlay" ktorého obsah nezachytí ani bežný screenshot, skúsil by som vo vašom prehráva?i vypnú? video akceleráciu, prípadne Media Player Classic Home Cinema má v menu options - playback - output ve?a "rendererov" pre directshow video, možno by nie?o z toho fungovalo (myslím že napríklad EVR si vytvorí Direct 3D plochu),

- prosím, ke? prídete do vysielania, predstavte sa :-),

- trošku tam nie?o pískalo, môže to by? ale zvoleným zvukovým kodekom,

- samozrejme vyrieši? aby ste navzájom nemali také dlhé oneskorenia, žeby "over" na konci komentára ako do vysiela?ky? :-),

- viackrát sa mi prehrávanie zaseklo, takže potom klika? na ?asovej osi kde som asi skon?il, pozera? na loading kolie?ko a ni?, potom sa to zase sekne a vráti tam kde som klikol naposledy, ale to nie je problém u vás a možno niekomu to prehrá v pohode (u m?a Opera, najnovší Flash),

- keby sa mi to nezasekávalo a neskákali ste si (nevedomky) do re?i, perfektná hodinka na gau?i, takto som k tomu musel vstáva?. :-) Ale ?akujem, chápem a teším sa nabudúce.

mufisto 21.3.2011 00:20

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 128154)
- trošku tam nie?o pískalo, môže to by? ale zvoleným zvukovým kodekom,

- samozrejme vyrieši? aby ste navzájom nemali také dlhé oneskorenia, žeby "over" na konci komentára ako do vysiela?ky? :-),

- viackrát sa mi prehrávanie zaseklo, takže potom klika? na ?asovej osi kde som asi skon?il, pozera? na loading kolie?ko a ni?, potom sa to zase sekne a vráti tam kde som klikol naposledy, ale to nie je problém u vás a možno niekomu to prehrá v pohode (u m?a Opera, najnovší Flash),
.

1) Me tam nic nepiskalo
2) Ono kdyz jeden zacne povidat a druhej ho uslysi az po 10s, tak mezitim muze zacit taky mluvit a ani o tom nevi, ze mluvi pres druheho komentatora. Ale pokud budou pripojeni stejne, tak jim to snad pujde
3) Me se to nezaseklo ani jednou

Stream je dobrej. Komentatori taky. Jen kdyby ten director nepreskakoval tak zvlastne. Obcas utek od souboje a prepnul nekam, kde se nic nedelo. Alu kluci dobry, jen tak dale. Vy to vychytate k dokonalosti

HonzaNB 21.3.2011 06:32

Stream je skutecne dobry. Nejake piskani tam ale je (jako kdyby celou dobu nekde v dali piskala konvice na vodu :))

Tomas Ag CZ 21.3.2011 08:39

Díky za poznámky,celý závod sledovala moje p?ítelkyn? vedle m?,tak jsem mohl sledovat i stream:
1.obraz se nezasekl ani jednou,Mozzila
2.v záznamu je je slyšet pískání,možná je to špatn? nastaveným mikrofonem,zkusím opravit
3.to že jsme mluvili p?es sebe bylo zp?sobeno zpožd?ním stream softu na který jsem m?l mikrofon napojen p?ímo a ostatní byli v TS,ve výsledku m?j hlas m?l cca. 3 vte?iny zpožd?ní,tak že když jsem domluvil a za?al mluvit Kid tak ve streamu jsme huhlali p?es sebe,ale zajímavé je,že v kvalifikaci kde byl Flame a Jarda to zpožd?ní nebylo,jen v závod?,pokusím se sv?j mikrofon p?ipojit do stejného kanálu jako TS aby se zpožd?ní minimalizovalo :-))
4.soft na stream snímá video p?es direct x,proto video nelze pustit pokud neb?ží v DX


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.