Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Masters of Endurance 2012 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2901)

Flame 3.1.2012 15:04

Masters of Endurance 2012
 
Jak už psal Klouczech sem, hledáme jezdce do 24hodinovky. Pojede se na AS5 a podle m? bychom mohli jet s XRR GT1.

Závod se jede tento víkend (od pátku 6. 1. do ned?le) a už probíhá pre-kvalifikace.

Zatím jsou jezdci tito:
Klouczech
Flame
bavorak (?)
L@gger

Minimum jsou 3 jezdci a maximum 6, ale jasný je, že ?ím víc, tím líp.

Flame 3.1.2012 15:33

A vzhledem k tomu, že nevím, kdy se uzav?ou registrace, tak by nejspíš bylo dobrý, kdybych nás registroval co nejd?ív a pak tam p?idal p?ípadn? další jezdce.

Jinak nevim jak vy, ale na skinu mi ani zas tak moc nezáleží, navíc te?, když neni moc ?asu. Zkusim ud?lat jednoduchou trikoloru s logem czlfs nebo n?co takovýho.

A název týmu asi Team czechlfs.net, czechlfs.net Racing Team nebo tak n?co.

bavorak 3.1.2012 17:20

kedtak mozeme pouzit aj warhol alebo hockney skin co mame na xrr v mpwr...ale mne rovnako nezalezi na skine a je to podla mna strata casu sa s tym drbat

inak pisal som Laggerovi (lfs nick L@gger) a mal by zaujem ist tak si ho tam mozete zapisat ak ste teda ochotni ho zobrat do partie

Lala 3.1.2012 17:26

Hmm, to uz natrenovat nestihnu :(
Vedet driv, vazne bych o tom uvazoval (moje oblibeny XRR). Potrebuju ale neco natrenovat na KxR cup a i tak budu mit co delat si to zaridit casove.

Teda posledni endurance jsem moc vykonostne nezaril, ale treba by se ted vedlo lip.

Flame 3.1.2012 17:27

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 132353)
Hmm, to uz natrenovat nestihnu :(

A my snad jo? :) My jsme to za?alo domlouvat v?era a taky nemáme nic najeto...

Jinak laggera berem ;)

Flame 3.1.2012 17:36

3 Attachment(s)
Tady je malý preview jak jsem splácal skiny, docela narychlo, ale myslim si, že to sta?í...

A jinak, souhlasíte s ?íslem 29?

Já nás jdu p?ihlásit, dokud neni pozd? :)

bavorak 3.1.2012 18:57

1 Attachment(s)
- skin velmi pekny
- cislo...ja mam rad 6 a je este volne sa mi zda ale je mi to jedno
- Lala nebud Lama a pod...ja zacnem trenovat az v piatok lebo nemam teraz volant pri sebe a chcem ist aj tak...len dufam ze bude uz vtedy dokonceny setup :)

edit: v prilohe posielam moj HL PB setup...je to klasicky Bawbagov niekdajsi wr setup ale tak keby nahodou niekto nemal

Klouczech 3.1.2012 21:17

Tak já jsem dal taky jen pár kol s FZ1 a trénovat s XRR budu moct až v pátek.
Ale vypadá to dob?e, já bych do toho šel. Na TS bude sranda a Kid by nám d?lal manažera a support ;)

bavorak 3.1.2012 21:49

ja este teraz riesim taky problem ze mam novy NB ktoremu ale po par dnoch odisla zvukovka :banghead:
a staremu NB by som nedal na zodpovednost zavod lfs lebo ten uz to ocividne nezvlada... chystam sa reklamovat ale ten zavod by som chcel este na nom odjazdit...hadam to nejako poriesim dovtedy aspon lacnou externou zvukovkou, ale ak bude zvuk prekazkou mojej ucasti tak ma to nahneva
hlavne kvoli tej srande na TS ma to laka najviac :D

Flame 3.1.2012 23:45

Tak jsem nás 4 registroval. Až dojde heslo na server, m?žeme jít na pre-kvali, která je do pátku.

Info o posádce zde.
Skin ke stažení zde.

Klouczech 4.1.2012 13:44

http://tracker.mastersofendurance.eu/

JENDAN 5.1.2012 08:53

tam se dá divat i na pr?b?h závodu?

bavorak 5.1.2012 11:04

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 132367)
tam se dá divat i na pr?b?h závodu?

ano potom pocas zavodu to bude sluzit ako realne poradie teamov...a sluzi to hlavne kvoli disconnectom...ale myslim si ze by mozno mohol byt aj nejaky stream z toho zavodu i ked som si nie uplne isty

Fast Jarda 5.1.2012 15:54

Stream bejval vždy a bez n?j to už nejde :). Jsou tam nejen starý známý komentátorský firmy, ale jsou i pasáže závody, kdy tam jsou jenom závodníci, kte?í se s diváky pod?lí o svoje zážitky a kdo ví o co ješt?. O nekone?ných diskusích na IRC ani nemluvím :) .

bavorak 5.1.2012 17:15

1 Attachment(s)
L@ggerov pb hotlap...neskusal som ale podla toho ako sa lagger na nom zlepsil tak asi je dobry

edit: nebolo by na skodu zohnat este jednu posilu co poviete?

Kid222 5.1.2012 17:49

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 132370)
edit: nebolo by na skodu zohnat este jednu posilu co poviete?

Když bude vždycky n?kdo z týmu po ruce u PC, tak je to dobrý. Já bych mohl p?inejhorším ud?lat no-skill zálohu, když budu most, ale nejsem si jistej, jestli by to ustál m?j net, takže opravdu jenom v p?ípad? nejv?tší nouze

JENDAN 5.1.2012 19:36

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 132370)
edit: nebolo by na skodu zohnat este jednu posilu co poviete?

Já o tom p?emýšlím. Záleží kdy bych jel a jestli bych byl v?bec p?ínos. Na volant se mi už rok p?áší a natrénovat bych asi nestihl.

Klouczech 5.1.2012 20:17

P?enos bude na www.livestream.com/iracingdwc

V pátek se jede kvalifikace ve 20:00
Závod za?íná v sobotu v 17:00 a kon?í v ned?li v 17:00
Nechce se teda n?kdo p?idat? Setup na závod máme.

Lubik 5.1.2012 21:45

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 132376)
P?enos bude na www.livestream.com/iracingdwc

V pátek se jede kvalifikace ve 20:00
Závod za?íná v sobotu v 17:00 a kon?í v ned?li v 17:00
Nechce se teda n?kdo p?idat? Setup na závod máme.

dik za odkaz.urcite jse mrknu a drzim palce:bandit:

Flame 5.1.2012 23:01

Tak sice t?sn?, ale dostali jsme se p?es pre-kvali do závodu! :)


All times are GMT +2. The time now is 04:51.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.