Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Ješte prosím jednu radu (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2925)

Mraziik 17.8.2012 23:59

Ješte prosím jednu radu
 
Mám volant Logitech WingMan Formula GP a pot?ebuju poradit když hraju LFS tak když dám rovn? volant a t?eba ho pustím tak mám ten volant rovne ale v lfs je na stranu a zata?í mi trochu :) Prosím poradte

K0Z3L_43V3R 18.8.2012 11:26

treba ho rekalibrovat, Nastaveni->Ovladani->Osy / FF
klikni na rekalibrovat a maximalne otoc volant dolava a doprava, a tak pedale nadoraz zoslapni a vyslapni, no a nakoniec klikni na uzamknut

Mraziik 18.8.2012 11:47

Quote:

Originally Posted by johny (Post 133548)
treba ho rekalibrovat, Nastaveni->Ovladani->Osy / FF
klikni na rekalibrovat a maximalne otoc volant dolava a doprava, a tak pedale nadoraz zoslapni a vyslapni, no a nakoniec klikni na uzamknut

Takže mám dat odemknout? a to jak si psal ? a zase uzamknout ?

Flame 18.8.2012 14:29

Quote:

Originally Posted by Mraziik (Post 133549)
Takže mám dat odemknout? a to jak si psal ? a zase uzamknout ?

Ano.

Klouczech 19.8.2012 11:46

Myslím, že není pot?eba rekalibrovat, ale koupit radši lepší volant ;)

Mraziik 22.8.2012 20:48

Quote:

Originally Posted by johny (Post 133548)
treba ho rekalibrovat, Nastaveni->Ovladani->Osy / FF
klikni na rekalibrovat a maximalne otoc volant dolava a doprava, a tak pedale nadoraz zoslapni a vyslapni, no a nakoniec klikni na uzamknut

Ud?lal jsem to :) a když srovnám volant tak doprava se mi to sto?í trošku poratte mi ješt? n?co :)

Piroman 23.8.2012 13:46

Ja pouzivam DFGT ked som zacinal hravat mal som problem nastavit volant ale uz to viem :D mozno ti poradím . ( pouzivam windows 7 )
Ked zapojis volant do pc otvor si nastavenie v PC nastav si hodnoty odznovu ( to znamena pohni kazdim nastavova?om ) nasledne otvor nastavenie v hre pre volant a uz iba rekalibruj volant ( to znamena klikni na rekalibrovat osy otoc volantom po doraz z lava z prava stlac naplno plyn a brzdu a daj OK )
Tuto proceduru musim stale vykonat pokial volant odkladam a vsetko odpajam zo zastrcky + USB. Pokial iba vytahujem FF zo zastrcky tak mi staci rekalibrovat v PC nie v hre .
Ak ti to nepomoze tak uz neviem :D ( este si skontroluj ci mas spravne naladene tzn. Funkcia pre priradenie osi ) good luck


All times are GMT +2. The time now is 06:06.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.