Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Co noveho v LFS? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=488)

Tairo 27.6.2006 21:28

Quote:

Originally Posted by Itar
No tak já bych to povinn? nedával ;)

Beztak se bez toho dá jezdit rychleji :)

ja bych to nechtel nastalo povinne, ale volitelne na serveru. Aby sel udelat zavod, kde za podminky, ze budou mit vsichni pouzitelny hw, tak pojedou vsichni za pokud mozno co nejpodobnejsich podminek. Nerikam to dat do ligovych zavodu, ale jakmile by byla ta moznost, tak bych urcite na to tema usporadal nejaky ALeRTi zavod.

santa_cruz 28.6.2006 06:50

Quote:

Originally Posted by DoN
tato funkce je v lfs uz davno (mozna i od zacatku)

Asi je tam od zacatku , ale ja se ji vsiml bohuzel az ted :-(

marlin 29.6.2006 23:00

Quote:

Originally Posted by santa_cruz
Asi je tam od zacatku , ale ja se ji vsiml bohuzel az ted :-(

ja ji teda od zacatku pouzivam....

Pablo 30.6.2006 00:42

Scawen prozradil další p?ipravovaný featury (batch files kterýma p?jde ze za?átku p?emapovávat tla?ítka a osy ale pozd?ji i spusta dalších v?cí) a z LFS se stane opravdu profi nastavitelný simulátor.
Sice to bude do vydání final ješt? asi n?jaký ?as trvat, ale LFS je stabilní, takže to, že se jmenuje alpha mi je jedno. Spíš je dob?e, že se postupn? do S2 p?idává spousta v?cí, který m?ly být až v S3, takže za cenu S2 dostáváme ?ím dál víc :).

Itar 30.6.2006 07:16

Quote:

Originally Posted by Pablo
Scawen prozradil další p?ipravovaný featury (batch files kterýma p?jde ze za?átku p?emapovávat tla?ítka a osy ale pozd?ji i spusta dalších v?cí) a z LFS se stane opravdu profi nastavitelný simulátor.
Sice to bude do vydání final ješt? asi n?jaký ?as trvat, ale LFS je stabilní, takže to, že se jmenuje alpha mi je jedno. Spíš je dob?e, že se postupn? do S2 p?idává spousta v?cí, který m?ly být až v S3, takže za cenu S2 dostáváme ?ím dál víc :).

Otázka ale je, co jím potom zbude do S3. Ale toho se moc nebojím. Jak jsem koukal na ofiko fórum tak do S3 toho mají až až :)

Agarash 30.6.2006 08:22

Ja jen porad pevne doufam, ze Eric dela na tom Rally packu.

Itar 30.6.2006 09:30

Quote:

Originally Posted by Agarash
Ja jen porad pevne doufam, ze Eric dela na tom Rally packu.

No, co jsem ?etl tady http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=2626 ...mrkni hlavn? do kolonky tracks ;)

Agarash 30.6.2006 10:52

Quote:

Originally Posted by Itar
No, co jsem ?etl tady http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=2626 ...mrkni hlavn? do kolonky tracks ;)

V linkovanym threadu je psano, ze TC je nepravdepodobne :-) asi by to chtelo update.

Itar 30.6.2006 14:09

Quote:

Originally Posted by Agarash
V linkovanym threadu je psano, ze TC je nepravdepodobne :-) asi by to chtelo update.

Je to nepravd?podobné :)...ale dobrá...malá šance tam je :). M? by se taky líbili RZ, ale museli by ješt? být auta. Se schopných je zatím asi jenom RB4

Jardier 30.6.2006 14:45

Quote:

Originally Posted by Pablo
Scawen se taky v jednom postu "ukecnul", že v další nekompatibilní verzi bude jako default zakázaný reset aut (s možností povolit) a podpora ulitýho startu - takže nás ?eká ješt? nejedno p?íjemný p?ekvapení..

s tim startem docela souhlasim prijde mi docela nezavodnicky kdyz za vas start udela pocitac :)

Itar 30.6.2006 16:36

Quote:

Originally Posted by Jardier
s tim startem docela souhlasim prijde mi docela nezavodnicky kdyz za vas start udela pocitac :)

Na druhou stranu reset auta....to se mi moc nezamlouvá...co potom ud?lá ?lov?k, který se s prvního místa v polovin? ofiko závodu p?evrátí a na serveru nebude povolený reset hm?

Miondir 30.6.2006 16:46

Quote:

Originally Posted by Itar
Na druhou stranu reset auta....to se mi moc nezamlouvá...co potom ud?lá ?lov?k, který se s prvního místa v polovin? ofiko závodu p?evrátí a na serveru nebude povolený reset hm?

zapiska na typky co jsou kolem trati, ty pribehnou a otocej ho na kola, pripadne vytlacej z kacirku... ;)

Kid222 30.6.2006 16:55

Quote:

Originally Posted by Itar
Na druhou stranu reset auta....to se mi moc nezamlouvá...co potom ud?lá ?lov?k, který se s prvního místa v polovin? ofiko závodu p?evrátí a na serveru nebude povolený reset hm?

Coby, jezdecka chyba. Muze leda zpytovat svedomi.
Kdyz to Trulli v Monaku bodnul do bariery 5 kol pred koncem ze tretiho mista, taky nezmackl reset a nepokracoval.

Itar 30.6.2006 17:06

Quote:

Originally Posted by Kid222
Coby, jezdecka chyba. Muze leda zpytovat svedomi.
Kdyz to Trulli v Monaku bodnul do bariery 5 kol pred koncem ze tretiho mista, taky nezmackl reset a nepokracoval.

To je sice hezký, ale tohle už je myslím i trochu na úkor hratelnosti ;)

Kid222 30.6.2006 17:13

Quote:

Originally Posted by Itar
To je sice hezký, ale tohle už je myslím i trochu na úkor hratelnosti ;)

Mas svym zpusobem pravdu, ale podle me: je to simulator a ucelem simulatoru je co nejvic priblizit realitu. Jestli jezdec udela chybu, musi za ni nest nasledky.

Itar 30.6.2006 17:33

Quote:

Originally Posted by Kid222
Mas svym zpusobem pravdu, ale podle me: je to simulator a ucelem simulatoru je co nejvic priblizit realitu. Jestli jezdec udela chybu, musi za ni nest nasledky.

Hm..musí za ní nést následky, ale ta hra musí mít hratelnost. Nejlepší by bylo za reset dávat n?jaké penalizace ;)

Pablo 30.6.2006 19:03

Ten reset ješt? se Scawenem vyjednáváme ;)
Náš návrh je:
- možnost zakázat shift+s (teleport do box?)
- reset umožnit pouze po n?jakým ?ase (t?eba 10s) a pouze pokud nepojede žádný auto (nikdo vás nebude mít v yellow flag)
- samoz?ejm? pro uplný hardcore by mohla z?stat i možnost uplnýho zákazu resetu

Scawen to zatím vid?l jinak, ale t?eba to ješt? zm?ní.

BTW: dneska ve?er by mohl být U10 s tím mapováním a dalšíma featurama.

Kid222 30.6.2006 19:27

Quote:

Originally Posted by Pablo
- možnost zakázat shift+s (teleport do box?)
- reset umožnit pouze po n?jakým ?ase (t?eba 10s) a pouze pokud nepojede žádný auto (nikdo vás nebude mít v yellow flag)
- samoz?ejm? pro uplný hardcore by mohla z?stat i možnost uplnýho zákazu resetu.

Ja jsem pro.

Tommy V. 30.6.2006 19:32

Quote:

Originally Posted by Itar
Hm..musí za ní nést následky, ale ta hra musí mít hratelnost. Nejlepší by bylo za reset dávat n?jaké penalizace ;)

to uz smrdi arkadou:D
Quote:

Originally Posted by Pablo
Ten reset ješt? se Scawenem vyjednáváme ;)
Náš návrh je:
- možnost zakázat shift+s (teleport do box?)
- reset umožnit pouze po n?jakým ?ase (t?eba 10s) a pouze pokud nepojede žádný auto (nikdo vás nebude mít v yellow flag)
- samoz?ejm? pro uplný hardcore by mohla z?stat i možnost uplnýho zákazu resetu

-urcite
-nevim jestli by casove omezeni bylo nejlepsi, ale to pockani az vsichni projedou by bylo hodne dobre..
-jako moznost urcite,vzdyt nejake zavody to maji primo v pravidelch, ne?

Pablo 30.6.2006 19:42

Quote:

Originally Posted by Tommy V.
-nevim jestli by casove omezeni bylo nejlepsi, ale to pockani az vsichni projedou by bylo hodne dobre..

ten ?as proto, že kdyby nikdo nejel, tak bys mohl ud?lat reset ihned a to je unreal, chvíli trvá než k tob? n?kdo dob?hne a hodí t? na kola


All times are GMT +2. The time now is 13:03.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.