Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Rizeni a razeni v simulatorech - pruzkum (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2697)

HonzaNB 27.6.2010 13:05

Rizeni a razeni v simulatorech - pruzkum
 
Zajimalo by me cim kdo ovladate simulatory a zda mate a aktivne vyuzivate H razeni

Flame 27.6.2010 18:54

Používám volant s H-?azením a používám ho v silni?ních vozech. :)

BabyOnWheels 27.6.2010 19:41

Mam G25.
Ligu a zavody jedu bez H -> sekvenci pod volantem.
rFactor a HistorX mod + dlsi co si to zaslouzi :), pripadne sranda zavody v LFS s H.

Preci jen je to u me +- 1-2s na kolo (s H).

GothaR 27.6.2010 22:23

No u mna je to pestre - ked som mimo domu, tak mys+klavesnica, doma mam G25, ale vyuzivam ho podobne ako Baby - ked chcem byt rychly, tak pouzivam sekvenciu, ked sa chcem maximalne zabavit, tak H+spojka.

Gepas 27.6.2010 22:53

u LFS co má klacek, tak jedu H a co má sekven?ku, tak pádla, u rF jen pádla << G25

JENDAN 28.6.2010 12:53

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 121838)
u LFS co má klacek, tak jedu H a co má sekven?ku, tak pádla

taky. Kdyz uz mam tu G25, tak je treba ji poradne vyuzit. A stupne jezdim, takovy jaky ma dany auto. Jen u Caterhamu jezdim 693°

Chaos 29.6.2010 14:14

nastavuju podle auta a Hcko me nejak vyrazne nezpomaluje... jen je vetsi riziko, ze udelam pri razeni chybu...

JENDAN 30.6.2010 11:04

kdysi se jel nejaky hardcore zavod, ve kterem bylo povinne jet se spojkou, hackem a plnymi stupni. Dal bych neco takoveho. Protoze lidem, kteri jezdi 360° s padlama, vubec nestiham.

GothaR 30.6.2010 11:24

No to by som si dal aj ja, ale urcite s nejakym jednoduchsim autom, v LX by som s tym v dostacujucej rychlosti nepresiel ani jedno kolo.

bavorak 30.6.2010 12:27

no len jaksi nie kazdy je taky buržoj aby mal G25...nemam uplne prehlad o tom kto tu ma G25 ale myslim ze moc by vas neslo...

HonzaNB 30.6.2010 12:36

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 121971)
kdysi se jel nejaky hardcore zavod, ve kterem bylo povinne jet se spojkou, hackem a plnymi stupni. Dal bych neco takoveho. Protoze lidem, kteri jezdi 360° s padlama, vubec nestiham.

K necemu takovemu smeroval muj dotaz, ale z tech co maji moznost H pouzivat jej jen 4 nepouzivaji (vcetne me) a dobra polovina ani tu moznost nema, takze startovni pole by bylo pomerne ridke. Na lfsforum.net jsem zaregistroval serial zavodu, kde se striktne vyzaduje H razeni (jenze uz to nemuzu najit).

Osobne H-razeni nepouzivam, protoze i tak mam problem stihat ostatni. Presto bych se to rad naucil, ale na verejnych servrech neni srovnani, protoze clovek nevi jakym zpusobem radi ostatni.

Mambo 30.6.2010 12:53

Kdyz nemam na G25 tak si Hcko postavim ne ? :D neni to az tak tezky, to samy spojka. Zavod s povinou plnou vybavou by me snad i lakal, kvuli tomu bych si snad i opravil kokpit :D

windmouse 30.6.2010 13:01

v LFS je momentalne s chovanim vozu pri technice jizdy heel and toe neco spatne

pocitove a pro me, takze tady by me zajimal vas nazor, obzvlast v porovnani s iRacingem

no a v iRacingu H-cko pouzivam v prislusnych autech, Skip Barber, Lotus 79, Solstice, az budu mit Mustang, tak s tim taky

zpomaleni je u me tak dve desetiny na prumernem stosekundovem okruhu, dost mozna krapet vic u Lotusu

a pak presne jak pise Chaos, vic chyb, coz je hlavne u ty historicky formule ponekud problem

ale treba ten skip barber se da jezdit na spickovy urovni i s hackem

JENDAN 30.6.2010 14:23

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121975)
K necemu takovemu smeroval muj dotaz, ale z tech co maji moznost H pouzivat jej jen 4 nepouzivaji (vcetne me) a dobra polovina ani tu moznost nema, takze startovni pole by bylo pomerne ridke. Na lfsforum.net jsem zaregistroval serial zavodu, kde se striktne vyzaduje H razeni (jenze uz to nemuzu najit).

Osobne H-razeni nepouzivam, protoze i tak mam problem stihat ostatni. Presto bych se to rad naucil, ale na verejnych servrech neni srovnani, protoze clovek nevi jakym zpusobem radi ostatni.

kdyz se jel u nas ten hackovy zavod, tak byl dobre obsazeny, snad i 25 lidi, tak nechapu, proc by to tedka nemohlo byt vic, kdyz G25 zlevnila oproti cene pred dvema roky.

Radek CZ 30.6.2010 17:13

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 121971)
kdysi se jel nejaky hardcore zavod, ve kterem bylo povinne jet se spojkou, hackem a plnymi stupni. Dal bych neco takoveho. Protoze lidem, kteri jezdi 360° s padlama, vubec nestiham.

Fakt si myslíš že nestíháš kvuli tomu ?

JENDAN 2.7.2010 16:21

Quote:

Originally Posted by Radek CZ (Post 121989)
Fakt si myslíš že nestíháš kvuli tomu ?

dobre no... ale na rychlosti mi to neprida.

Breakpain 6.7.2010 09:44

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121817)
Zajimalo by me cim kdo ovladate simulatory a zda mate a aktivne vyuzivate H razeni

Jezdím tak jak je to v reálu - jak stupn? na volantu tak i systém ?azení (mám H ?i padla pod volantem). Up?ímn? pokud to není formule, kde si padla fakt užívám, dávám p?ednost aut?m s H, protože m? to více baví :) ... Ale jak už tu n?kdo psal .. když má n?kdo na volantu kolem 300° a padla ... je to pak t?žký, kór, když mi to ani normáln? moc nejde ;o).

Breakpain 6.7.2010 09:47

Quote:

Originally Posted by Radek CZ (Post 121989)
Fakt si myslíš že nestíháš kvuli tomu ?

?ove?e jo, n?jaký pidi rozdíl tam vidím, aspo? u sebe, když jsem si to p?epnul, bylo tam malinké zlepšení ... hlavn? se mi lépe vybíraly smyky a podobn? ;-) (není nic horšího, než ostrá zatá?ka a to?it kole?kem jak u ješt?rky ;o) ), ale zase mi to p?išlo suché ... nezábavné ... chci to mít tak, jak to mají auta v reálu :) ...
Samoz?ejm? nepopírám, kdo umí, umí ;-) ... já jsem jezdec tak z té poslední t?etinky ;-) ...

Vitr 7.7.2010 22:03

Hmm když to tak tady ?tu tak by m? fakt zajímalo v jakých reálných závodních sériích se jezdí rozsah 360°. Možná se pletu ale myslím se že moc jich nebude :)

Chaos 9.7.2010 13:25

Quote:

Originally Posted by Vitr (Post 122089)
Hmm když to tak tady ?tu tak by m? fakt zajímalo v jakých reálných závodních sériích se jezdí rozsah 360°. Možná se pletu ale myslím se že moc jich nebude :)

no nevim jakej je rozsah doraz-doraz, ale drtiva vetsina zavodaku je nastavenych tak, ze netreba ruckovat...


All times are GMT +2. The time now is 09:00.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.