Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Letní sranda pohár 2011 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2858)

Flame 27.6.2011 18:43

P?edb?žné výsledky
 
Tak jsem dod?lal bodování prvního závodu. P??b?žné výsledky budou vždy dostupné na adrese:

http://goo.gl/bIaCj

Prosím zkontrolujte to a kdyžtak hlaste chyby ;)

ŠakaL 27.6.2011 19:50

Po roce a pul,nebo po jaky dobe,sem si dobre zazavodil.Hlavne v druhym zavode.Ten se poved.
Na to ze se mi povedlo naladit wifi az za 10 min. osm a mel sem jedinej starej set na HL ,tak to bylo docela dobry.Do setu sem se trefil i kdyz na Ghosta to nestacilo.I tak sem te nehodlal jen tak pustit,a pekne sem se zpotil :D
Jinak omluva Felixovi,dival sem na replay a spatne sem tam brzdil a nedobrzdil :o fakt sem dlouho nejezdil,v druhym zavode uz to bylo dobry.Priste si dam bacha.:)

/fxo restriktor bych dal 3% jak tomu vzdy bylo

Ghost_CZ 27.6.2011 20:32

Nikdo m? nep?esv?d?í o tom že 3% pro fxo je dost. Je to málo, viz. Apex Cup a další cupy. Fxo jasn? v p?edu, i když v n?m nejezdili ti nejrychlejší. Ty 4% vypadaj asi že je to fakt moc, ale jen 3% fakt ne. Je to nejjednodušší auto na ?ízení a ješt? aby bylo nejrychlejší. Budu testovat 3% + n?jakou váhu k tomu.

K0Z3L_43V3R 27.6.2011 20:54

Quote:

Originally Posted by Awaj12 (Post 129864)
Johny: Tak dávej p?íšt? v?tší bacha, když se vracíš na tra? vjel si mi p?ímo p?ed ?umák a obral m? o 5 míst, rychle sem na to zapom?l až ty jsi mi to svým postem p?ipom?l :p

nj budem, lepšie sa to fakt vyrieši? nedalo, bol som ?uknutý na trávu tesne pred gumami :banghead: sry

Vitr 27.6.2011 20:59

my jsme jeden rok ve wtcc cupu dokonce experimentovali s 6% a i p?esto to auto jelo s balastem jak kdyby ho nevezlo, je to prost? paskvil... 4% si myslím je tak akorát ;) Kdyby :alien2: (?ti Ghost) vzal FXO se sou?asným handicapem, tak ho horko t?žko budou ostatní :alien2: s XRT chytat :checkeredflag:

Lala 27.6.2011 21:04

Taky si myslim, ze FXO by melo ty 4% mit. Tohle nebyla moc technicka trat. Na tech by se teprve videlo, o kolik je jednodussi s tim jet.

Fast Jarda 27.6.2011 21:07

Když si n?kdo dá tu práci a zapátrá ve spdo DB po TBO Challengi, tak uvidí jen to, co Ghost nazna?oval. FXO s 3% nem?lo konkurenci ani na tratích jako KY2, WE1R atd. A s fylozofickým hlediskem o nejrychlejším aut? - p?edokolce, nem?žu než souhlasit.


/OT: Post No. 1 000 :p a zrovna v n?m se snažím zni?it FXO, župáááá :D

Itar 27.6.2011 21:18

Taky bych se ze zkušeností z n?kterých mezinárodních lig p?iklán?l k t?m 4%, 3% je neskute?n? málo a.. up?ímn? mi nep?ipadlo, že by FXO bylo na Blackwoodu n?jak pomalejší (viz. long race a ŠakaLovo umíst?ní)

Popelka 27.6.2011 21:21

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 129869)
Nikdo m? nep?esv?d?í o tom že 3% pro fxo je dost. Je to málo, viz. Apex Cup a další cupy. Fxo jasn? v p?edu, i když v n?m nejezdili ti nejrychlejší. Ty 4% vypadaj asi že je to fakt moc, ale jen 3% fakt ne. Je to nejjednodušší auto na ?ízení a ješt? aby bylo nejrychlejší. Budu testovat 3% + n?jakou váhu k tomu.

Vloni na Valentýnském závod? (Kyoto Ring GP Long) bylo FXO 5%, XRT 2%, RB4 0% a docela to sed?lo.

ŠakaL 27.6.2011 21:33

Quote:

Originally Posted by Popelka (Post 129877)
Vloni na Valentýnském závod? (Kyoto Ring GP Long) bylo FXO 5%, XRT 2%, RB4 0% a docela to sed?lo.

To vybec neni spatnej napad ale chtelo by to vyzkouset.Protoze XRT by melo vuci RB4 mit taky nejakej restr.(nato se asi nejak zapomelo) Sem pro to zkusit pristi zavod

Felix 27.6.2011 22:02

Jsem pro vyzkouseni restrikce 5%,2%,0%. Klidne bych si udelal cas a zucastnil se testovaciho zavodu jeste pred nedeli kdyby se sehnalo dost lidi.

Sakal: Omlouva se prijima. Je to sranda cup tak z toho nebudem delat vedu. Jen jsem soutezivej clovek a nasralo me to. Priste ti to vratim:D:D

Fast Jarda 27.6.2011 22:08

Jenom si dovolím podotknout, že restriktory 5%, 2%, 0% byly na KY3R, kde RB4 byla nekonkurenceschopná z d?vodu absence "jejich vod", tj. pomalé zatá?ky a navíc pár dní p?ed závodem se tam s XRT honily WR snad 3 dny :p

Myslím, že tipov? ty trat? na 5, 2, 0 stav?né nejsou.... 4, 0, 0 je tak akorát :)

Ghost_CZ 27.6.2011 22:32

Další závody co se pojedou budou AS21, KY n?co a FE n?co. AS21 je dost klikatá, FE taky. Profil trat? AS21 je hodn? podobný AS7 - RB4 tady neztrácí nic. Na FE taky ne, resp. na FE 2,3,4 je RB4 rychlejší jak XRT. Na tom KY sice bude ztrácet, ale až tak moc ne. Tudíž tu máme 3 trati, kde 2 by FXO a RB4 m?li sed?t a naopak to p?íliš nenahrává XRT. Z mého pohledu z?stává jedinou smysluplnou otázkou jak moc omezit FXO. Ve st?edu ve?er budu mít ?as a budu testovat. Ale i tak si myslim že s FXO s 4% budu stejn? rychlej jak s XRT.

Ghost_CZ 27.6.2011 22:59

1 Attachment(s)
Te? jsem vzal jeden ze svých starých set?, dal mu 4% balast. Šel na BL bez šikany jako v?era. Nejsem na to auto zvyklej. Jedno z prvních kol 1:22,83. Pak jsem zjistil že mam 39% paliva. Takže jsem ulil na kvali úrove? a zajel kolo. Rok jsem s tim nejezdil, 1:22,17. Což je rychlejší než po vší snaze s XRT (lepší kolo než to v kvalifikaci jsem nezajel i se zah?átýma pneu) a ur?it? bych to dal s tréningem líp. P?idávam replay. Ješt? n?kdo pochybuje že 4% je moc? Bu?te rádi že mu nep?iložíme.

EDIT: Sportovními komisa?i se stali Itar a Zden?k CZE. Díky vám. ;)

EDIT2: Dopln?na pravidla - chat v pr?b?hu kvalifikace a závod? zakázán.

HonzaNB 28.6.2011 06:09

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 129881)
Další závody co se pojedou budou AS21, KY n?co a FE n?co. AS21 je dost klikatá, FE taky.

Meni se trat? V prvnim postu mas napsano, ze dalsi je AS27

Tomas Ag CZ 28.6.2011 07:44

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 129882)
Te? jsem vzal jeden ze svých starých set?, dal mu 4% balast. Šel na BL bez šikany jako v?era. Nejsem na to auto zvyklej. Jedno z prvních kol 1:22,83. Pak jsem zjistil že mam 39% paliva. Takže jsem ulil na kvali úrove? a zajel kolo. Rok jsem s tim nejezdil, 1:22,17. Což je rychlejší než po vší snaze s XRT (lepší kolo než to v kvalifikaci jsem nezajel i se zah?átýma pneu) a ur?it? bych to dal s tréningem líp. P?idávam replay. Ješt? n?kdo pochybuje že 4% je moc? Bu?te rádi že mu nep?iložíme.

EDIT: Sportovními komisa?i se stali Itar a Zden?k CZE. Díky vám. ;)

EDIT2: Dopln?na pravidla - chat v pr?b?hu kvalifikace a závod? zakázán.

Já bych spíš cht?l ten set :-))),myslím jsi že jde spíš o to,že FXO je lepší v zatá?kách,ale co platný když p?ijde rovinka a XRT ujede o p?l kilometru,já se t?eba pov?sil za RedlineKinga a když se to rozjelo tak jsem vyjel na p?edjetí a FXO nem?lo šanci,na druhou stranu když už jsem mi XRT poda?ilo p?edjet tak jsme mu v zatá?kách dokázal ujet tak že m? na rovince nedohnalo,asi bych to nechal tak jak je,je pravda že každýmu vozu bude každá tra? sed?t líp nebo h??,a nakonec každý str?jcem svého št?stí,mohli jsme si vybrat jiný auto :)

Edit: nejvíc je flustrující start,všichni se kolem FXO proženou jak nic

Tomas Ag CZ 28.6.2011 08:36

Tak jsme dal svoje první kolo na AS27 a 3.24 se setem z BL,krásný zatá?ky,ale gumám se moc nelíbí,bude co ladit

Ghost_CZ 28.6.2011 10:54

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 129884)
Meni se trat? V prvnim postu mas napsano, ze dalsi je AS27

Žádná zm?na, je to AS27, jsem si to poplet.

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 129885)
Já bych spíš cht?l ten set :-))),myslím jsi že jde spíš o to,že FXO je lepší v zatá?kách,ale co platný když p?ijde rovinka a XRT ujede o p?l kilometru,já se t?eba pov?sil za RedlineKinga a když se to rozjelo tak jsem vyjel na p?edjetí a FXO nem?lo šanci,na druhou stranu když už jsem mi XRT poda?ilo p?edjet tak jsme mu v zatá?kách dokázal ujet tak že m? na rovince nedohnalo,asi bych to nechal tak jak je,je pravda že každýmu vozu bude každá tra? sed?t líp nebo h??,a nakonec každý str?jcem svého št?stí,mohli jsme si vybrat jiný auto :)

Edit: nejvíc je flustrující start,všichni se kolem FXO proženou jak nic

P?ikládam set, ale ?ekl bych že ti už te? moc platnej nebude. :) Pro? si tu všichni vlastn? st?žujou na FXO? Každý m?l svobodnou volbu si vybrat co si vezme. FXO sice nejede tak na rovince, ale na výjezdu ze zatá?ek ti ujede o kilometr, který se t?žko dotahuje i na dlouhé rovince jako tady na BL (viz. m?j souboj s Šakalem). N?kolik kol jsem se vozil za ním a ani na dlouhé rovince ho nemohl p?edjet, protože mi na výjezdu z T1 vždycky dost ujel. Dostal jsem se p?ed n?j až když mu ta T1 jednou nevyšla. A ty starty... Je to p?ední náhon, už jen z hlediska fyzikálních zákon? to tak prost? je. Uv?domte si, že FXO je "blbuvzdorné" auto. Nau?it se jezdit s XRT vyžaduje mnohem víc všeho jak na tohle. Navíc jsem si sám potvrdil že i s 4% je to i na trati s dlouhou rovinkou rychlejší. Tohle bylo moje poslední slovo o FXO, dál už na to nebudu reagovat.

Vitr 28.6.2011 16:06

Quote:

Originally Posted by Tomas Ag CZ (Post 129885)
Já bych spíš cht?l ten set :-))),myslím jsi že jde spíš o to,že FXO je lepší v zatá?kách,ale co platný když p?ijde rovinka a XRT ujede o p?l kilometru,já se t?eba pov?sil za RedlineKinga a když se to rozjelo tak jsem vyjel na p?edjetí a FXO nem?lo šanci,na druhou stranu když už jsem mi XRT poda?ilo p?edjet tak jsme mu v zatá?kách dokázal ujet tak že m? na rovince nedohnalo,asi bych to nechal tak jak je,je pravda že každýmu vozu bude každá tra? sed?t líp nebo h??,a nakonec každý str?jcem svého št?stí,mohli jsme si vybrat jiný auto :)

Edit: nejvíc je flustrující start,všichni se kolem FXO proženou jak nic

To je rukama :D Prost? každé auto v TBO t?íd? jeden jinak a v tom je celá krása závod? v této t?íd?. Nesmíš jezdit jak jede ten p?ed tebou ale musíš jet jak chceš ty jinak ztrácíš. Kolem mne (RB4) se taky na rovin? prohnala spousta xrt?ka?? a tak jsem na konci roviny musel brzdit do zatá?ky hodn? na srdí?ko a sem tam to nevyšlo :o
Pokud chceš jezdit jako ostatní, tak sis m?l vzít to s ?ím jede v?tšina ;)

Kid222 28.6.2011 16:22

Ghost for the president!:bowdown::D


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.