Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Nahrávání layout? na server (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1273)

MikeCZ 15.5.2007 18:54

Nahrávání layout? na server
 
Ahoj, pot?eboval bych poradit prosím.

Nevíte n?kdo, co se musí na serveru ud?lat pro to, aby tam šli nahrávat layouty? OndrejKo nám zap?j?il server a nahrávat layouty ješt? nezkoušel a ani to nešlo.. z?ejm? na tom serveru musí být n?jaký adresá? pro layouty nebo tak podobn?.. nevíte to n?kdo pls? P?edem díky za odpov??

Kada 15.5.2007 19:19

layout se nahraje do adresare data/layout. Je ofsem potreba mit moznost ten soubor na server nejak dostat, typicky pres ftp napriklad... Tzn. nestaci mit pristup/admin heslo na lfsserver, je potreba mit moznost na server uploadovat soubory (napriklad pres ono ftp).

MikeCZ 15.5.2007 20:29

ok, díky za odpov??

ToFire 16.7.2007 11:20

Dob?e a te? situace. Mám server, p?ihlásím se k n?mu jako admin. Je tak layout. Jak ho dát pry?, nebo zm?nit na dálku?

EDIT: A v?bec, mám vytvo?enej layout u sebe na lokálu - dám OFF LINE hru, automaticky jsem v layoutu - jak ho vypnout?

Tommy V. 16.7.2007 11:36

vycistit se da skrz shift+u, menit prikazem "/autox nazev"
"/axlist" ti vypise layouty, ktere jsou na servru na danou trat

ToFire 16.7.2007 13:45

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 67713)
vycistit se da skrz shift+u, menit prikazem /autox

Vy?istit? Takže nem?žu se n?jak vrátit k p?vodní trati jinak, než že si p?es shift+u otev?u tra? a dám vymazat vše? Pop?. si uložit prázdnej Layout.

Tommy V. 16.7.2007 13:59

mozna by mohlo fungovat napsat ciste jen "/autox" , ale ruku do ohne bych za to nedal.

offline to funguje stejne, ale navic muzes preklikavat layouty rucne mysi v shift+u modu

Kada 16.7.2007 14:55

/axclear -- Clear ax layout

ToFire 16.7.2007 15:20

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 67718)
mozna by mohlo fungovat napsat ciste jen "/autox" , ale ruku do ohne bych za to nedal.

offline to funguje stejne, ale navic muzes preklikavat layouty rucne mysi v shift+u modu

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 67722)
/axclear -- Clear ax layout

D?kuji. Mnohokrát.:o


All times are GMT +2. The time now is 01:50.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.