Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Offtopic (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jaký hudební žánr posloucháte nejrad?ji? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1887)

Poly 21.4.2008 16:59

Jaký hudební žánr posloucháte nejrad?ji?
 
Zajímalo m? jak jsou v LFS komunit? oblíbeny ur?ité hudební žánry. V threadu "Co posloucháte za muziku?" jsou v?tšinou uvád?ny jednotlivé skupiny. Rozhodl jsem se tedy ud?lat menší pr?zkum pomocí hlasování. Snažil jsem se vybrat ty nejposlouchan?jší žánry sou?asnosti. V p?ísp?vcích pak m?žete up?esnit konkrétní podžánr. :)
Edit: poll p?idán, chvilku to trvalo.. snad jsem na nic nezapom?l.

Spangler 21.4.2008 17:10

Odrudy slabsiho metalu, nazval bych to tedy, ze posloucham jakysi "Alternativni metal" ale jinak mi vicemene nevadi nic co lze povazovat za hudbu.

Vice na mem Lastfm profilu \/\/


EDIT: Ted koukam, ze ti tam chybi pool :)

Chaos 21.4.2008 17:19

no hlasoval jsem pro "reggae, ska", ale mam hodne sirokej zaber a toho co se mi libi je fakt hodne ze vsech moznejch zanru... pop, rock, pak klidne i oldies, beatles, jazz, new age, dnb, jungle, techno, ska, metal, punk, funky... proste jakoukoli kvalitni hudbu... jediny co mi je proti srsti je dechovka a ta odnoz metalu, kde je to spis zvraceni do mikrofonu nez hudba...

jirka.svs 21.4.2008 17:58

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 82917)
mam hodne sirokej zaber a toho co se mi libi je fakt hodne ze vsech moznejch zanru... pop, rock, pak klidne i oldies, beatles, jazz, new age, dnb, jungle, techno, ska, metal, punk, funky... proste jakoukoli kvalitni hudbu... jediny co mi je proti srsti je dechovka a ta odnoz metalu, kde je to spis zvraceni do mikrofonu nez hudba...

Toto bude asi ?astá odpov??. Ani já nebudu vyjímkou. Ale hlasuju Classic Rock, ... jelikož >>>

Vazli 21.4.2008 18:05

hlasoval sem Pop, dance
ale posloucham od vseho trochu ale tanecni muziku asi nejvic

Tommy V. 21.4.2008 18:14

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 82916)
Odrudy slabsiho metalu, nazval bych to tedy, ze posloucham jakysi "Alternativni metal" ale jinak mi vicemene nevadi nic co lze povazovat za hudbu.

takze si hlasoval pro co? doufam, ze Alternative Rock (Indie, Grunge) :D

FragHammer 21.4.2008 18:19

neda se rict co posloucham, protoze toho je vic,ale vetsinu zabira elektro. The Prodigy, vocal trance, psy trance, DnB to je to co u me zabira nejvetsi prostor

Poly 21.4.2008 19:00

Me slo spis o takovy zanrovy pruzkum. Jde o to aby kazdy vybral ten nejoblibenejsi zanr.. I ja mam sirsi zaber, ale nejvic posloucham heavy metal, tak jsem hlasoval pro 6. :) V zavorkach jsou uvedeny jen priklady podzanru nebo zanru uzce pribuznych. Jestli napriklad nekdo rad posloucha Cyber-Trance tak je myslim jasne pro jakou kategorii by mel hlasovat... V pripade Country, Folku, nebo Dechovky a dalsich je tu kategorie "Jiny" ;)

FragHammer 21.4.2008 19:38

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 82930)
Me slo spis o takovy zanrovy pruzkum. Jde o to aby kazdy vybral ten nejoblibenejsi zanr.. I ja mam sirsi zaber, ale nejvic posloucham heavy metal, tak jsem hlasoval pro 6. :) V zavorkach jsou uvedeny jen priklady podzanru nebo zanru uzce pribuznych. Jestli napriklad nekdo rad posloucha Cyber-Trance tak je myslim jasne pro jakou kategorii by mel hlasovat... V pripade Country, Folku, nebo Dechovky a dalsich je tu kategorie "Jiny" ;)


vsak jo, vzdyt jsem taky oznacil elektro ;) cyber-trance? heh

JENDAN 21.4.2008 19:54

tak zatim se to vyviji tak, ze bychom se mohli jmenovat LFS-BEAT Radio komunita. ;)

350Z 21.4.2008 20:03

Hlasovala som pre Heavy Metal, najcastejsie odnoze metalu co pocuvam su melodeath, death, thrash, grind, black a ani industrial nie je na zahodenie. Obcas ked ma chyti nalada a chut na nieco ine, proste zmenu tak si pocuvnem aj ine zanre.

Spangler 21.4.2008 20:11

Tak ted sem celkem zmateny, protoze ani jedna moznost se mi do meho kramku nehodi :) Alternative rock by byl asi nejblize, ale Indie atd. fakt ne, Heavy metal taky ne, chybi mi tam takova ta zlata stredni cesta a to Metal a odnoze. Zatim tedy nehlasuju :)

eraser007 21.4.2008 20:17

Podobne ako Chaos, mam velmi velmi siroky zaber a nemusim dychovku. Narozdiel od mnohych nemam problem ani s absolutne mainstreamovymi/popovimi vecami :)
Aby som bol konkretnejsi, najviac sa u mna toci asi ten alternative rock, timbaland production (nemozem si pomoct, strasne mi sedi jeho hudba), dnb, nejaky ten metal, techno, nejake chilloutove veci a kopu dalsich... Mozem aj metal typu Cavalera Conspiracy, ale samozrejme len raz za cas, ked je nalada. Prakticky sa nebranim nicomu, ani hip-hopu.

Miri 21.4.2008 20:33

já si teda nevybral, tak jsem asi jediný "jiný"

Tommy V. 21.4.2008 20:39

jen k te dechovce, schvalne, jakou mate na mysli?
zrovna vcera sme neco podobneho resili v hospode, ze kdyz nekdo nadava na dechovku, tak samozrejme mysli klasickou "umcaca umcaca".
nekolikrat sem napriklad byl svedkem vystoupeni ruznych dechovych souboru, vetsinou z balkanu, a ackoliv me ta hudba normalne nic nerika, tak me to trochu probralo(na festivalech pozde v noci) a spousty lidi, od mladych pankacu po padesatilete pany, tam parilo o sto sest. a vsadim se, ze 50% tech lidi by vam druhy den reklo, ze posloucha cokoliv krome dechovky, aniz by si uvedomovali, co prave rekli :)
ono je totiz takovy trend cpat vsechny tyhle zahranicni veci cpat do (pro me uplne nesmyslne) skatule World Music, ktera je podobne urcujici,jako ceska specialita BigBeat :)

jinak muj hlas patri jednoznacne kytarove alternative :bannana_guitar: :rock_band: (hehe, je pekne, ze basak je zvlast, akorat nevim, jak to mam chapat :D )

btw, jet bude nas*any, ze chybi emo :)

Poly 21.4.2008 20:41

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 82940)
Tak ted sem celkem zmateny, protoze ani jedna moznost se mi do meho kramku nehodi :) Alternative rock by byl asi nejblize, ale Indie atd. fakt ne, Heavy metal taky ne, chybi mi tam takova ta zlata stredni cesta a to Metal a odnoze. Zatim tedy nehlasuju :)

Jasny mas pravdu, on ten Alternative rock je hodne siroky pojem... Nevim co presne myslis tou zlatou stredni cestou? Nu-metal? tedy Faith No More, KoRn, Static-X, SOAD? V tomto pripade bych to radil asi do jednicky...:) Anketa je hold omezena jen 10 moznymi odpovedmi..

Spangler 21.4.2008 21:15

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 82946)
...Faith No More, KoRn, Static-X, SOAD?

JJ, to si trefil celkem presne ;) Hlasuji tedy pro moznost 1, ackoliv s tim zarazenim uplne nesouhlasim :)

Tommy V. 21.4.2008 21:37

omg, ja a spangler v jedne skatulce :D :banghead:

Kid222 21.4.2008 21:47

Ja si taky nevyberu, protoze v ankete neni moznost vybrat vic.. ehm.. moznosti. :)
Prevlada u me rock, metal, ale posloucham i nejake punky, alternativy, d'nb, trochu elektronickou hudbu... Jenom hip-hop (rap) v cele s puldolarem nemusim. Mozna bych si jeste vzpomnel, ale uz je pozde. :)

Kurt_Kombajn 21.4.2008 22:17

PUNK'S NOT DEAD :D
Ale ted vazne. Neberu hudbu podle znejicich tonu, jejich rychlosti nebo razance, ale podle filozofie zivotniho stylu, ke kteremu se tvurci hlasaji. A zkusit je pochopit je duvod, proc jejich hudbu posloucham. Jde mi o to, at ta hudba dokaze cloveku neco dat, sdelit nejakou hlubsi myslenku, donutit ho zamyslet se. Toto u me funguje u tuzemskych interpretu. Jazykova bariera mi u tech za carou vetsinou dovoli spokojit se jen s podobnou melodickou linkou :D Takze jsem hlasoval taky pro zkreslene kytary alternativniho rocku, ktery je mym usim a memu presvedceni nejblizsi.


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.