Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

atomic_8 16.6.2007 13:17

tak si mal jazdit ;)

Jack_T 16.6.2007 13:19

Quote:

Originally Posted by atomic_8 (Post 65753)
tak si mal jazdit ;)

První závod jsem nejel to je fakt, pracovat se muší.
Závod2 D2 : S:6 L1:19 L2:1

atomic_8 16.6.2007 13:21

no a prave preto tam niesi

ok, dorobim

Edit: dorobene, uz len zipper to musi nahodit na server

TreWoR 16.6.2007 13:42

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 65744)
je mi fuk ze si to ty. ja jen ze se tu psalo cosi o bananu a jel si dal a opet chatoval v zavode. me je fuk jestli jedes nebo ne de mi jen o potrestani prohresku(vsech xchataru) pac jinak to pravidlo nema smysl.osobne proti tve osobe nic nemam.

Edi: po zejtri treti zavod a jen neofiko vylsedky od Galaheta zippera a Agarashe :-(

Nevim ale me se teda o bananu nic nedostavilo.. Bylo mi receno od ThorRa ze mi to moc mluvilo mezi zavodama a mel bych to omezit.. Tak ja celou dobu drzim hubu, neomlouvam se nerikam kdyz vyjizdim z boxu ani v kvalde a po skonceni zavodu se omluvim zpet.. a jedno jedine upozorneni a zase si na me nekdo stezuje! Jsou tu i lidi kteri dojedou mezi prvnima a uz kecaji ale to ocividne nikomu nevadi.. Ale jednou reknu neco ja a uz jsou vsichni proti me! Tak potom spravedlnost pro vsechny ne? Pokud vim tak pred zakonem jsou si vsichni rovni!

Harad 16.6.2007 13:46

atomic_8: tiez tam niesom a tiez som nesiel prvy zavod :)

atomic_8 16.6.2007 19:01

no uz si, len to musi zipper apdejtnut :-)

takze zatial aspon takto: si 47-my so 446-mi bodmi

Tairo 16.6.2007 19:15

pro oziveni treningu:

vsechny nejlepsi zajete casy kazdeho zavodnika na serveru ACTUAL LINUX InterCars1 se mimo zavod ukladaji automaticky do tabulky a je mozno je sledovat zde:

http://www.actuallinux.com/index.php?pg=15

Galahet 17.6.2007 00:08

Zippere a Atomicu, vy jste blázni... :D:D Ale popravd?, kdybych nem?l ochomejta?ky okolo veterán?, tak jsem na ten WE vlet?l taky a dod?lal týmy... konenckonc?, není všem dn?m konec, že :p

atomic_8 17.6.2007 10:54

Quote:

Originally Posted by Harad (Post 65757)
atomic_8: tiez tam niesom a tiez som nesiel prvy zavod :)

no uz si tam

Takze uz to vyzera tak, ze by to mohla byt posledna neoficialna verzia.

http://zipper.ic.cz/LFS/LFS-poradie.xls

Galahet 17.6.2007 20:10

Omluvám se, ale FE Black nejedu... stvrdnul jsem na Krom??ížsku a volant atd je v Brn?

Jack_T 17.6.2007 21:43

Též se chci omluvit, práce volá. Jelikož chodím na sm?nym,zárove? bych se cht?l zeptat kdy se plánuje 2. kole závod? a jak dop?edu budeme v?d?t.
Díky

Tairo 17.6.2007 22:26

Quote:

Originally Posted by Jack_T (Post 65803)
Též se chci omluvit, práce volá. Jelikož chodím na sm?nym,zárove? bych se cht?l zeptat kdy se plánuje 2. kole závod? a jak dop?edu budeme v?d?t.
Díky

2 liga GTR series bude pripravovana cele prazdniny, takze to nebude tolik na rychlo

Sisso 18.6.2007 00:24

Zajtra (vlastne uz dnes) nepojdem, pretoze budem na salse :bandit:. sry za pracu naviac pre organizatorov, zabudol som deletnut hotlap este pred polnocou.:doh:

TreWoR 18.6.2007 07:11

Ja se omlouvam ale ja taky nepojedu.. jeste mam nejakou praci a zitra razim na vylet ;) Jinak HL sem ani neuploadoval takze si myslim ze by to nemel byt problem..

sonyk 18.6.2007 10:02

Quote:

Originally Posted by TreWoR (Post 65756)
Nevim ale me se teda o bananu nic nedostavilo.. Bylo mi receno od ThorRa ze mi to moc mluvilo mezi zavodama a mel bych to omezit.. Tak ja celou dobu drzim hubu, neomlouvam se nerikam kdyz vyjizdim z boxu ani v kvalde a po skonceni zavodu se omluvim zpet.. a jedno jedine upozorneni a zase si na me nekdo stezuje! Jsou tu i lidi kteri dojedou mezi prvnima a uz kecaji ale to ocividne nikomu nevadi.. Ale jednou reknu neco ja a uz jsou vsichni proti me! Tak potom spravedlnost pro vsechny ne? Pokud vim tak pred zakonem jsou si vsichni rovni!

tiskovaka divize 4 prvni zavod. tusim ctvrtej nebo patej prispevek autorem je kada je tam screenjak ve 3. kole neco kecas a to dokonce jako host na serveru coz je dost.jinak samo sem pro trestani kecalu vsech

Hrobar 18.6.2007 10:17

omlouvam se, ale dnes nemuzu jet, jsem nemocnej.. hotlap jsem neuploadoval..

ToFire 18.6.2007 11:51

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 65815)
tiskovaka divize 4 prvni zavod. tusim ctvrtej nebo patej prispevek autorem je kada je tam screenjak ve 3. kole neco kecas a to dokonce jako host na serveru coz je dost.jinak samo sem pro trestani kecalu vsech

Já bych byl pro trestání všech neukázn?ných jezdc?. M? t?eba daleko víc než n?jaká sem tam hláška v závod?, nebo po dojetí doslova SE*E, když se t?eba skládá rošt, nebo po?adatel píše n?co k organizaci závodu a do toho, p?es opakované napomínání, vstupuje každej druhej s kdejakou trapnou poznámkou, nebo p?ipomínkou na po?adatele, rychlost, a pod.!!! Pak se není ?emu divit, že se závod protáhne o 1/2 - 1 hod! Ve chvíli kdy po?adatel vyhlásí za?átek závodího ve?era, povolil bych poznámky pouze v?cné, vez smailík? a r?znejch kravin, bez toho, aby jeden n?co žblechtl a ostatní p?ihodily 43x :-), .... a kdo to poruší - KICK, BAN, konec s dnešním závodem, a? si jde kecat n?kam na ?et, kde je na n?ho n?kdo zv?davej.

Nadruhou stranu to co ud?lal TreWor, a? už to ud?lal blb?, ale zrovna poznámka k Lagování je dle mého v?cná! Né, že bych se ho cht?l zastávat, on je i ten p?ípad viz víše...

sonyk 18.6.2007 12:10

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 65823)
Já bych byl pro trestání všech neukázn?ných jezdc?. M? t?eba daleko víc než n?jaká sem tam hláška v závod?, nebo po dojetí doslova SE*E, když se t?eba skládá rošt, nebo po?adatel píše n?co k organizaci závodu a do toho, p?es opakované napomínání, vstupuje každej druhej s kdejakou trapnou poznámkou, nebo p?ipomínkou na po?adatele, rychlost, a pod.!!! Pak se není ?emu divit, že se závod protáhne o 1/2 - 1 hod! Ve chvíli kdy po?adatel vyhlásí za?átek závodího ve?era, povolil bych poznámky pouze v?cné, vez smailík? a r?znejch kravin, bez toho, aby jeden n?co žblechtl a ostatní p?ihodily 43x :-), .... a kdo to poruší - KICK, BAN, konec s dnešním závodem, a? si jde kecat n?kam na ?et, kde je na n?ho n?kdo zv?davej.

Nadruhou stranu to co ud?lal TreWor, a? už to ud?lal blb?, ale zrovna poznámka k Lagování je dle mého v?cná! Né, že bych se ho cht?l zastávat, on je i ten p?ípad viz víše...

mno kdyby to bylo jen to k tomu lagu dejme tomu ale de o prvni zavod.ale nechme uz trevora byt takovycch je vic. jinak naprosto souhlasim s tim pri rozrazovani.nejvic me rozciluje jak se lidi ptaj kolik foukate kolik to zere atd. to je jako kdyby mechanici od ferrari dobehli 10.minut prek kvadlou k mclarenum a kolik vam to zere kolik tankujete a kolik foukate a jaky pneu jedete. tak snad ma ten clovek trochu natrenovano a umi zmacknout f12 aby se podival kolik to zere.Sam bych si dal par facek za prvni zavod protoze sem se ptal jak je to s otacenim rostu.Ale ne ze se lidi ptaj kazdej zavod na tohle a na dalsi nehlede na to ze do toho adminum kecaj.Osobne sem pro uplny zakaz chatu pri rozrazovani atd.opravdu jen vecne veci jako treba.upozorneni na to ze je nekdo blbe zarazenej.nebo to nekoho koplo tak se zepta kam ma jit atd.ale ne kolik to zere kolik ko lse jede a vubec jiny temata.co se tyce upozorneni na lagy tak sice umysl dobrej ale reseni spatny.stejne stim ze laguje nikdo nic neudela a pochybuju ze jezdec sam osdtoupi a nebo ze admin na to mrkne a reknu me at se odpoji.

Agarash 18.6.2007 12:18

Quote:

Originally Posted by atomic_8 (Post 65786)
no uz si tam

Takze uz to vyzera tak, ze by to mohla byt posledna neoficialna verzia.

http://zipper.ic.cz/LFS/LFS-poradie.xls

Vidim tam minimalne dve chyby, 1 vecer, div2 , druhy dlouhy zavod jsem nedokoncil, presto mi tam pises body a spangler zase nedokoncil prvni zavod a presto ma body.

EDIT: A ted koukam, ze vsichni DNF maji body at se deje co se deje.

atomic_8 18.6.2007 12:41

Div2
Protest O.Maška vs B.Goga za incident v první zatá?ce sprintu. Protest byl uznán a B.Goga byl potrestán ztrátou 8mi bod? z celkové klasifikace a ud?lena podmínka pro p?ípad opakování takovéhoto incidentu vylou?ení z ligy. O.Maškovi byly kontuma?n? p?id?leny body za poslední místo, z d?vodu fatální nezavin?né nehody.

;)

no a ti DNF, to som si v tej rychlosti neuvedomil


All times are GMT +2. The time now is 05:39.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.