Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

Tairo 23.5.2007 01:52

InterCars GTR series
 
tak uz je to tady :)

Standardní propozice
Povinné prvky
P?ihláška

Pracovní verze seznamu p?ihlášených

Kada 23.5.2007 03:35

No tak ty ceny jsou teda narez :D.

Kid222 23.5.2007 07:52

Super! \o/

Los_Carlos 23.5.2007 08:56

Jsem zvedav na prvni serii trati ;-)

CHS-LukiCZ 23.5.2007 09:09

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 63896)
No tak ty ceny jsou teda narez :D.

uplne stebou souhlasim,akorat si nemyslim,ze bych nejakou cenu vyhral:banghead: ,ale urcite to budou velice atractivni zavody jak z pohledu divaka tak z pohledu jezdce:)

Tairo 23.5.2007 09:14

Quote:

Originally Posted by CHS-LukiCZ (Post 63899)
uplne stebou souhlasim,akorat si nemyslim,ze bych nejakou cenu vyhral:banghead: ,ale urcite to budou velice atractivni zavody jak z pohledu divaka tak z pohledu jezdce:)

naopak, jak se tam pise, bude mnoho mensich doplnkovych cen, takze nakonec si nejakou cenu odnese velke mnozstvi jezdcu :)

Pablo 23.5.2007 10:27

Tak to je paráda! Te? m? jenom šílen? štve, že jsem trochu ?asov? mimo :mad: Zrovna GTRka nejsou auta, který umím udržet na trati s 1/2h p?ípravou, navíc na 2 závody te? z t?ch ?ervnových jsem pry?. Tak se budu t?šit na podzim, aspo? už to budu mít s novými kokpity :)
(teda ale tu ?ínu n?komu už te? docela závidím :hide:)

Treglis 23.5.2007 10:32

Jako fakt cumim, uplne me to ohromilo, ceny, ligy naplanovany uz dopredu, uz se fakt tesim, gj organizatorum

reyco 23.5.2007 10:36

Ak stastie da dnes budem mat konecne novy net (momentalne GPRS) . Cize sa tesim na ligu :). Je super a tie ceny

sonyk 23.5.2007 11:03

zajimavy projekt jeste by me zajimalo kolik zavodu se bude skrtat.no a stvou me teda terminy.kort ted v lete 2 nebo tri zavody sou hned po fox cupu. kluci vy me stvete:-)

Megin 23.5.2007 11:57

Bude turnaj otvoreny aj pre vasich vychodnych susedov? Je tam kolizia so slovenskym Antik S2 Cupom, ale aj tak by som sa rad zucastnil.

..btw... co sa tyka cien.... pekne, pekne, len moj skill je ubohy... ale zajazdim si rad :bandit:

Tairo 23.5.2007 12:21

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 63909)
Bude turnaj otvoreny aj pre vasich vychodnych susedov? Je tam kolizia so slovenskym Antik S2 Cupom, ale aj tak by som sa rad zucastnil.

..btw... co sa tyka cien.... pekne, pekne, len moj skill je ubohy... ale zajazdim si rad :bandit:

zatim v zadne lize nebyl slovakum vstup zakazan, tak nevidim jediny duvod, proc s tim zacinat :)

zipper 23.5.2007 12:35

Ceny mi vyrazili dech, moc p?kné. P?estože GTR nejsou moje parketa a umíst?ní asi nebude, rád se po delší dob? zú?astním. S trochou št?stí budu mít už i po matu?e :D

EDIT: pro zajímavost, na ?em se pojede? Na?asování je mírn? neš?astné, protože výb?r auta te? je ovlivn?n handicapy, které se po vydání patche pravd?podobn? budou m?nit. Ony se m?ní ješt? te?, viz flame na ofiko fóru kv?li zm?nám handicap?, kdy na žádost mnoha lidí Scawen m?nil handicapy :( Takže vybrat si te? auto není lehké.

Faraon_cz 23.5.2007 12:36

Parada....Ty ceny jsou vazne narez :wow:

Urcite se zucastnim,ale jen nekterych podniku,protoze mi to casove nesedi.Proste pojedu jen pro zabavu :)

Gabelhirsch 23.5.2007 13:10

tak lfs se snad jezdí pro zábavu a dobrý pocit :D. ceny jsou t?ešni?ka pro ty šikovné a snaživé. ostatní si užijí závod a možná dostanou pohlednici z ?ínské zdi

zipper 23.5.2007 13:41

GTR se jezdí pro ten pocit, kterej ?lov?k cítí, když p?epere XRR ve všech zatá?kách :) Není hez?í pocit, než rvát ten volant, když je ff na takových 80% a dávat rychlé kontra... jj, s GTR jezdím pro zábavu rád :)

DoN 23.5.2007 13:55

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 63919)
GTR se jezdí pro ten pocit, kterej ?lov?k cítí, když p?epere XRR ve všech zatá?kách :) Není hez?í pocit, než rvát ten volant, když je ff na takových 80% a dávat rychlé kontra... jj, s GTR jezdím pro zábavu rád :)

a proto by te nemely trapit zadne handikapy a mel by sis vybrat tve oblibene auto :) A ne vybirat podle toho co bude momentalne nejrychlejsi

sonyk 23.5.2007 14:09

bude dnes zverejnena aspon prvni trat?

Tairo 23.5.2007 14:25

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 63922)
bude dnes zverejnena aspon prvni trat?

jj, jak jsem psal, dnes budou propozice

sonyk 23.5.2007 14:41

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 63924)
jj, jak jsem psal, dnes budou propozice

sem rad pac mam dnes cas tak ze bych vybral auto zajel nejakej hl a mel trosku klid pac kdo vi kdy se k pc dostanu zase holt motorkarska sezona v plnem proudu


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.