Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   "Ideálne" nastavenie volantu (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3)

ŠakaL 1.6.2010 18:51

dyt to mas primo pred ocima. "omezeni str. v?le plynu / brzdy" driv to bylo myslim oddelene,kazdy zvlast.
jinak jak rika chaos..
i kdyz proc si to nenastavit k obrazu svymu,u takovyho fzr se delsi krok hodi.

HonzaNB 1.6.2010 19:06

Quote:

Originally Posted by ŠakaL (Post 121335)
dyt to mas primo pred ocima. "omezeni str. v?le plynu / brzdy" driv to bylo myslim oddelene,kazdy zvlast.
jinak jak rika chaos..
i kdyz proc si to nenastavit k obrazu svymu,u takovyho fzr se delsi krok hodi.

Jenze tohle nastaveni pouze posouva vysec, kde raeguje plyn. Ve vyseldku se stale pouziva 1/2 z mozneho rozsahu ovladace.

Pokud je ale tento stav u LFS normalni, tak to nema cenu resit. Bral jsem pouze v uvahu, ze delsi cesta = lepsi cit v ovladani

Kurt_Kombajn 1.6.2010 19:20

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121333)
Nekolikrat jsem prolezl ovladani a nevim kde bych tam nasel reseni pro posany problem.

Viz obrazky

1. pedal je v klidu - motor jede na volnobeh
2. pedal je v pulce sve drahy - jak mechanicky, tak i podle indikatoru vpravo - motor uz je ale v maximalnich otackach
3. pedal je plne seslapnuty - indikatory pravo jsou v nejvyssim bode

Máš tam neutrál a chová se to jako v reálu, jak psal Chaos. Za?a? rychlost, rozje? se a hraj si s plynem. Kupodivu to bude zase jako v reálu..

HonzaNB 1.6.2010 19:41

Diky za odpovedi. Uz to teda neresim a jezdim. Stejne jsem ted s volantem podstatne horsi jezdec nez pred tim s mysi. :o

ŠakaL 1.6.2010 20:19

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121340)
Stejne jsem ted s volantem podstatne horsi jezdec nez pred tim s mysi. :o

tak ted uz bude vopravdu neco spatne.
sry za spam,to sem si nemoh vodpustit:)

Chaos 1.6.2010 20:23

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121340)
Diky za odpovedi. Uz to teda neresim a jezdim. Stejne jsem ted s volantem podstatne horsi jezdec nez pred tim s mysi. :o

z toho si nic nedelej, me trvalo 2 tydny nez jsem se z mysaka preucil na volantaka...

Mambo 1.6.2010 21:05

Pche ja to zvladnul instantne :D neslo me to poradne na mysi ani na volantu takze ja si udrzuju stalou kvalitu jizdy :banana:

GothaR 1.6.2010 22:28

Niekde tam je nastavenie, aby ti tie indikatory ukazovalo aj pocas hrania, tak to skontrolujes definitivne. Pripadne pri akceleracii :)

Awaj12 22.11.2010 17:17

Ahoj, prosímvás, ví n?kdo jak nastavit rozsah pedálu p?ímo v profileru ? De o to, že i když ho mám sešlápnutý na plno tak je dle ovládacích panel? sešlápnutý jenom na cca 90-95 procent, v LFS je to jedno, tam to nasatvím pomocí kalibrace ale ve h?e jako je t?eba RBR s tím je problém, tam taková možnost není :confused: P?edem díky.

SIR 23.11.2019 22:45

Mate nekdo doporuceni/navod, jak spravne nastavit otaceni volantu? Aktualne se to dá nastavit snad na trech mistech - ovladace volantu, lfs nastaveni a pak pro kazde auto zvlast. Tak jsem z toho nejaky zmatený, jestli je nutne to pro kazde auto menit nebo se to da nejak nastavit


All times are GMT +2. The time now is 05:35.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.