Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   "Ideálne" nastavenie volantu (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3)

StandaCZ 24.2.2007 09:24

Díky
 
Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 58435)
a co primo v LFS?
nastaveni/ovladani do ctrl+ nebo alt+ si nekam napis /press F9 a primapuj k tlacitku...

tak tohle funguje,je to super a už to mám nastavený....Díky moc:banana:

Zephyr 28.3.2007 01:40

1. volant je z výroby p?epnut na 60% síly FF. I když to jde kombinací kláves na volantu p?epnout na 100%, v?bec nedoporu?uju, FF je i tak dost silný.
2. stáhnout a nainstalovat Logitech Profiler
3. pustit profiler a nastavit v Options / Global device settings
Overal 80% (individuální, ale pro za?átek akorát, konkrétní síla se pak doreguluje v LFS)
Spring 0%
Damper 0%
Enable centering spring OFF (nezaškrtnuto)
Report combined pedals OFF (nezaškrtnuto)
Degrees of rotation 300-360° (hodne záleží, jaký si pak dáte max. lock u auta v LFS, já d?íve jezdil p?ibližn? 300st/26lock a nyní 360st/32lock, vyjde to citlivostí nastejno, ale je možno vyrovnat v?tší smyk)
4. Profile / New




Skoro všecko mi jde nastavit, ale položku Degrees of rotation tam nemám :-(. Mám volant Logitech WingManFF.Jde to n?jak ošidit?

jet 28.3.2007 02:12

ne, to ma jen dfp a g25

Zephyr 28.3.2007 10:12

Quote:

Originally Posted by jet (Post 60748)
ne, to ma jen dfp a g25

Díky za info

ŠakaL 13.7.2007 01:26

O DFP prakticky fsechno ale nemohl by sem nekdo popsat spravny nastaveni u .............G25 ??? Zakl. to nast. mam ale zda se mi ze to moc nereaguje na zmenu povrchu atd ... presto to mam zapl.. a nastelovany v hernich ovl. fsechno kolem 100 - 120 % a taky nevim moc co presne ve hre zapnou,vypnout abych vyuzil to co ve volantu je. Jinak je to paradni vecicka..stve me uz jen jedina vec a to ze se nemuzu moc rozhlizet.. teda v situacich kdy neni moc cas.. precejenom sem dal prednost ru?ce na volant.

legolem 13.7.2007 07:42

Quote:

Originally Posted by TonyG (Post 67590)
O DFP prakticky fsechno ale nemohl by sem nekdo popsat spravny nastaveni u .............G25 ??? Zakl. to nast. mam ale zda se mi ze to moc nereaguje na zmenu povrchu atd ... presto to mam zapl.. a nastelovany v hernich ovl. fsechno kolem 100 - 120 % a taky nevim moc co presne ve hre zapnou,vypnout abych vyuzil to co ve volantu je. Jinak je to paradni vecicka..stve me uz jen jedina vec a to ze se nemuzu moc rozhlizet.. teda v situacich kdy neni moc cas.. precejenom sem dal prednost ru?ce na volant.

jj, to je to proc nejdu do G25, má hrozn? málo tla?ítek na volantu a to je chyba. Jinak by se líbil i prachy by na to byly, ale ty tla?ítka :arge:

Pablo 20.7.2007 00:00

Quote:

Originally Posted by legolem (Post 67591)
jj, to je to proc nejdu do G25, má hrozn? málo tla?ítek na volantu a to je chyba. Jinak by se líbil i prachy by na to byly, ale ty tla?ítka :arge:

[OT]Jestli máš mobil s javou a BT, tak si lípni držák na volant, pus? bluetooth remote control nebo podobnou aplikaci a máš tla?ítek.. :D[/OT]

sonyk 9.4.2008 20:54

cuss all mam DFP do nedavna v poho udelal sem format pc a ted nastavil volant podle tady prispevku od pabla. jenze driv sem v pohode s 20% feedbacku mel silnej odpor ve volantu ale ted kdyz vlezu do lfs nemam odpor zadnej a kdyz zvednu feedback ve hre tak poradnej odpor az na d 100% a chova se to nejak divne. kdyz sem ve win volant ma ten spravnej odpor jak mile skocim do hry je pryc. kdyz skocim zpatky furt tam neni odpojim pripojim volant se zkalibruje a ff je z5 nevite co to?

Francek 15.5.2008 09:10

v lfs v tom subore cfg.txt mam napisane toto: FF Step Num 256 je to spravne ? :) diky

jet 15.5.2008 10:47

je

JENDAN 21.6.2008 00:26

prosim, co to je "FF Steps 128" na "FF Steps 256"?
odpoved zlepsi feedback mi ponekud nestaci.
Predpokladam ze to bude jakasi jemnost ale i pod tou si nedokazu v praxi nic predstavit.
dik za odpoved

Pablo 21.6.2008 01:19

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 86888)
prosim, co to je "FF Steps 128" na "FF Steps 256"?
odpoved zlepsi feedback mi ponekud nestaci.
Predpokladam ze to bude jakasi jemnost ale i pod tou si nedokazu v praxi nic predstavit.
dik za odpoved

Te? už je 256 v LFS default, zmí?ka v návodu je ješt? z doby, kdy tam bylo 128 a dalo se to p?epsáním vylepšit. Jinak je to po?et krok? (stup??) FF síly, který bude LFS generovat mezi 0 a max. Tzn. ?ím mí?, tím víc bude p?i jízd? ve volantu cítit, jak se FF m?ní skokov? (v praxi to ale poznáš až p?i menších ?íslech, 128 od 256 možná ani nezaznamenáš, dej si 8 a uvidíš ;))

JENDAN 21.6.2008 01:25

tak schvalne vyzkousim :)

bavorak 8.1.2010 18:36

neviem ci sa to tu uz niekde riesilo ale mam DFGT a chcel by som vypnut take to "drn?anie" celeho volantu ked idem cez obrubnik ale cez nejaky nerovny povrch...ale hlavne na obrubnikoch mi to robi napr T1 na bl1 alebo T1 na AS7R
v profileri som nenasiel nic co by som mohol vypnut a pomohlo by to...no okrem FF ale FF pochopitelne chcem mat

Pablo 8.1.2010 23:55

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 115757)
neviem ci sa to tu uz niekde riesilo ale mam DFGT a chcel by som vypnut take to "drn?anie" celeho volantu ked idem cez obrubnik ale cez nejaky nerovny povrch...ale hlavne na obrubnikoch mi to robi napr T1 na bl1 alebo T1 na AS7R
v profileri som nenasiel nic co by som mohol vypnut a pomohlo by to...no okrem FF ale FF pochopitelne chcem mat

Pokud t? dob?e chápu, tak ty asi nechápeš jak funguje FF: prost? p?enáší síly p?sobící na kola a p?enesen? na ty? ?ízení. Nem?žeš chtít cítit zatá?ku a necítit obrubník, jsou to v principu úpln? stejné síly. FF neví, po ?em jedeš, LFS posílá do volantu výslednou sílu, která se má promítnout do ty?e ?ízení bez ohledu jestli vznikla vlivem smyku, skoku, zatá?ení a nebo p?ejezdu obrubníku.

HonzaNB 1.6.2010 06:37

G27
 
Poridil jsem volant a pri nastavovani v LFS jsem si vsimnul jedne veci. V konfiguracnim menu mi pedaly reaguji v plnem rozsahu - indikacni sloupky vpravo jsou plne az pri plnem seslapnuti. Ve hre mam ale plny plyn uz pri seslapnuti pedalu do poloviny. Je toto normalni vlastnost hry, nebo to jde nekde zmenit?

Puma 1.6.2010 07:29

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121298)
Poridil jsem volant a pri nastavovani v LFS jsem si vsimnul jedne veci. V konfiguracnim menu mi pedaly reaguji v plnem rozsahu - indikacni sloupky vpravo jsou plne az pri plnem seslapnuti. Ve hre mam ale plny plyn uz pri seslapnuti pedalu do poloviny. Je toto normalni vlastnost hry, nebo to jde nekde zmenit?

podle m? citlivost ale na toto su LAMA

ŠakaL 1.6.2010 13:52

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 121298)
Poridil jsem volant a pri nastavovani v LFS jsem si vsimnul jedne veci. V konfiguracnim menu mi pedaly reaguji v plnem rozsahu - indikacni sloupky vpravo jsou plne az pri plnem seslapnuti. Ve hre mam ale plny plyn uz pri seslapnuti pedalu do poloviny. Je toto normalni vlastnost hry, nebo to jde nekde zmenit?

nastaveni v?le plynu je v ovladani,tam to posteluj dle libosti

HonzaNB 1.6.2010 18:39

G27
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ŠakaL (Post 121319)
nastaveni v?le plynu je v ovladani,tam to posteluj dle libosti

Nekolikrat jsem prolezl ovladani a nevim kde bych tam nasel reseni pro posany problem.

Viz obrazky

1. pedal je v klidu - motor jede na volnobeh
2. pedal je v pulce sve drahy - jak mechanicky, tak i podle indikatoru vpravo - motor uz je ale v maximalnich otackach
3. pedal je plne seslapnuty - indikatory pravo jsou v nejvyssim bode

Chaos 1.6.2010 18:43

to ze motor vytocis do maxima bez pedalu na podlaze je normalni i u realnych aut... takze to neres a jezdi ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:06.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.