Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   LX Cup - 1. závod - FE Classic (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2949)

Kid222 25.2.2013 12:56

LX Cup - 1. závod - FE Classic
 
Startujeme už tuhle ned?li, tak doufám, že vás p?ijde co nejvíc. :)


18:00 volný trénink
18:55 nejpozd?jší p?íchod na server
19:00 start kvalifikace
19:25 start 2. ?ásti kvalifikace (v p?ípad? ú?asti 33 a více voz?)
19:25 (?i 19:45) p?estávka 5 minut
cca 19:30 (?i 19:55) sprint (10 kol)
po dokon?ení sprintu a sestavení roštu 5 minut p?estávka, poté start hodinového závodu


Up?esnil bych jenom pr?jezd poslední zatá?kou:
Trefování ty?e po levé stran? je (v rozumné mí?e) povoleno, trefování pneumatik ne. Budu po závod? kontrolovat replay a kdo bude nep?im??en? ?ezat poslední zatá?ku, a? už v kvali, sprintu nebo hlavním závod?, bude po zásluze potrestán.:smash:
Výjezd na rovinku nebude nijak omezený.

Klouczech 25.2.2013 13:52

Tak já se hlásím, že nem?žu, sry...

Chaos 25.2.2013 14:42

zanet prudusek + antibiotika = neucast... chjo... :/

Lala 25.2.2013 15:15

Vyvozuju z teda z toho spravne, ze hlavni hodinovy zavod se pojede opravdu na 1 hod a ne na predem stanoveny pocet kol?

Jinak ty pneu se mi za celou dobu trenovani povedlo trefit max tak 2x, zato tycku beru skoro porad. A jsem rad, ze sekani travy vpravo na vyjezdu se bat nemusim :)

Kid222 25.2.2013 19:07

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 134851)
Vyvozuju z teda z toho spravne, ze hlavni hodinovy zavod se pojede opravdu na 1 hod a ne na predem stanoveny pocet kol?

Ano.
Quote:

Originally Posted by Lala (Post 134851)
A jsem rad, ze sekani travy vpravo na vyjezdu se bat nemusim :)

Tohle asi nemá cenu nijak ošet?ovat, protože dát na výjezd n?jaký objekty, tak to asi napáchá ješt? víc škody. M? osobn? nep?išlo sekání p?es trávu moc rychlejší, ale jestli máte n?jakou super stopu, tak ji budu muset okop?it.:)

Klouczech, Chaos: Škoda, ale na druhou stranu šance pro ostatní.;):D

BabyOnWheels 27.2.2013 14:00

Technicka:

1) Jede se na 1 serveru ALTP? (Ano :))
2) Bude-li nas vicero pojede prvnivh 30 v kvalifikaci?

Ze bych dorazil az na 3-4 zavod az opadne zajem :)

Kid222 27.2.2013 15:07

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134867)
Technicka:

1) Jede se na 1 serveru ALTP? (Ano :))
2) Bude-li nas vicero pojede prvnivh 30 v kvalifikaci?

Ze bych dorazil az na 3-4 zavod az opadne zajem :)

1) viz tvoje závorka :)
2) jede nejlepších 32

BabyOnWheels 27.2.2013 16:01

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 134868)
1) viz tvoje závorka :)
2) jede nejlepších 32

Oki, prisel bych asi jen na kukandu na prvni zavod :)

Lubik 27.2.2013 21:38

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134869)
Oki, prisel bych asi jen na kukandu na prvni zavod :)

Raci dojdi pozavodit,myslim ze to nebude tak hrozny.Pomerne malo lidi trenovalo tak bych to videl ze nas nebude nejak moc i kdyz prihlasenych jezdcu je dost

Pablo 27.2.2013 23:22

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134869)
Oki, prisel bych asi jen na kukandu na prvni zavod :)

No já myslím, že t?ch co nebudou mít natrénováno bude víc ;) P?ij?, dáme boj o (poslední) místo na roštu, zatím jsem nejel ani kolo a dom? se dostanu až v ned?li odpoledne.

Logical 27.2.2013 23:57

Game on!
http://i.imgur.com/An059.gif

KLIMA Zdenek 1.3.2013 10:05

Bohužel se musím z ned?lního závodu omluvit, jedu fotit hokej, tak si to užijte a já se budu t?šit u druhého závodu.

Gepas 2.3.2013 14:02

Taky se musim omluvit, ráno jedu pracovn? pry? a kdoví, kdy se vrátím :banghead:

Kid222 3.3.2013 09:53

Poslal jsem všem p?ihlášeným heslo na mail, který byl v p?ihlášce. Komu nep?ijde, pište mi na mail nebo tady v PM.

Náhodným losem bylo rozhodnuto, že se dnes pojede za bezv?t?í.

Kada 3.3.2013 17:53

Omlouvam se, nemuzu jet. Preju vsem pekny pojezdeni.

Blood 3.3.2013 18:07

Ja te? dorazil ot?esn? utahanej z hor, takže bych si jedin? mohl LX p?estav?l na postel...

Pablo 3.3.2013 18:53

P?ijel jsem p?ed chvílí z hor a p?ivezl jsem si n?jaký zán?t spojivek nebo co, sotva vidím na monitor. Jdu se p?ipojit a zkusím to, ale jestli to nep?jde, tak to budu muset zabalit.

salik1992 3.3.2013 21:00

Q: Paráda PB.

S: Chvilku pátej, pak super souboj s Lálou bok po boku v první šikan?. Pak jsem ale trefil lag pneu a zni?il geometrii p?ední nápravy. 15

L: Ve 2. nebo 3. kole m? myslím Petr Š. vytla?il (nebylo to p?kné, ale ponechám to tak), pak m? n?kdo oto?il v dalším kole v T3 a nakonec jsem trefil n?koho oto?enýho poté, co se p?ede mnou auta rozestoupila. To jsou ty open trat? bez žlutých no. Konec.

Snad se bude p?íšt? da?it lépe.

JackCY 3.3.2013 21:03

Hmm tak pro m? dneska konec. Nejd?ív m? padne p?ipojení p?i kvald?, poskytovatel hadr, u sebe to mám celé p?ekonfigurované že kdyby n?kdo p?etížil celou sí? tak mi to v pohod? pojede. Ale ob?as to spadne úpln? podle m? u poskytovatele. A to padlo zrovna když jsem zajel svoje nejlepší SP1, radost veliká.

No v druhém závod? jen šlápnu na brzdy a slyším rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, sekne se po?íta?, no to ješt? sházelo, auto jsem zachránil ale LFS to spojení už neudrží po ty 3 sekundy výpadku. Takže konec.

P?esn? proto moc nehraju jinak, ob?as se n?co pokazí a když už tak všechno najednou.

Nejd?ív jsem se p?etla?oval s ghostem který se moc neprobíjel tak jsem to prorážel sám. Pak na m? ale moc tla?il a to já nemám rád tak jsem to kazil až pokazil. Pak za?al dojižd?t bavorák no držel jsem ho, možná bych ho i udržel ale spadlo mi to. Stejn? je to nuda se tam plácat hodinu a nemít s kým bojovat skoro. Trvalo nám pod 10 kol se p?es t?ch 20 aut vyhrabat, jsem byl p?ekvapen.

JackCY 3.3.2013 21:05

Quote:

Originally Posted by salik1992 (Post 134953)
Q: Paráda PB.

S: Chvilku pátej, pak super souboj s Lálou bok po boku v první šikan?. Pak jsem ale trefil lag pneu a zni?il geometrii p?ední nápravy. 15

L: Ve 2. nebo 3. kole m? myslím Petr Š. vytla?il (nebylo to p?kné, ale ponechám to tak), pak m? n?kdo oto?il v dalším kole v T3 a nakonec jsem trefil n?koho oto?enýho poté, co se p?ede mnou auta rozestoupila. To jsou ty open trat? bez žlutých no. Konec.

Snad se bude p?íšt? da?it lépe.

Jo také jsem si všimnul že žluté vlajky v kvalifikaci nejsou a v závod? je organizáto?i také nehlásí nebo nedávájí žluté pro daný úsek, ?i pro celou tra? v p?ípad? auta na st?eše. Není safety car tak se to n?jak asi ne?eší.


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.