Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   EGT FZR CUP Informace a diskuse (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2814)

sonyk 7.6.2011 18:29

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 129427)
cuss,ud?láte výsledky a vyhodnocení ? nerad baych abyjste to vypustili jako u GTR cupu :)

my jsme nejakej cup nevyhlasili? neco mi uniklo nebo sem na to opravdu zapomel?

EDIT: koukam ze sem dal jen vysledky asi. takze moje chyba u GTR cupu.

mufisto 8.6.2011 08:47

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 129434)
my jsme nejakej cup nevyhlasili? neco mi uniklo nebo sem na to opravdu zapomel?

EDIT: koukam ze sem dal jen vysledky asi. takze moje chyba u GTR cupu.

A to jako nestaci? Ja teda nevim, byl to muj prvni cup, ale mne vyveseni konecnych vysledku prislo dostacujici

BabyOnWheels 8.6.2011 09:31

Quote:

Originally Posted by mufisto (Post 129436)
A to jako nestaci? Ja teda nevim, byl to muj prvni cup, ale mne vyveseni konecnych vysledku prislo dostacujici

Tak dnes vecer na to vlitnu :) Ted torchu pendluji mezi Jicinem a Prahou... tak trosku nestiham a v praci neni sance.

Edit: Tak jsem dorazil do Jicina.. ale padim spat. Takze to budete muset jeste vydrzet.

sonyk 8.6.2011 21:27

Quote:

Originally Posted by mufisto (Post 129436)
A to jako nestaci? Ja teda nevim, byl to muj prvni cup, ale mne vyveseni konecnych vysledku prislo dostacujici

preci jen chci nejak ukazat lepe jak to dopadlo nez jenom povesit vysledky. vitez si zaslouzi vic

BabyOnWheels 9.6.2011 10:25

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 129449)
preci jen chci nejak ukazat lepe jak to dopadlo nez jenom povesit vysledky. vitez si zaslouzi vic

Jsem nejaky zmateny, Co planujes?

Ja planoval povesit viteze i s vysledky .... (na web)
Ale jen pro tentokrat. Strom az v pristim cupu :) )

Tomas Ag CZ 9.6.2011 13:48

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 129381)
Nevadi. Velmi mu dekuji za super komentovani. Je to super a to tomu novy naboj.
Diky za cas a pomoc.

Není za?,snad se poda?í zase n?co komentovat,poslední závod m? mrzí,ale práce je práce :banghead:,na druhou stranu jsem strávil víkend v Barcelon? :)

sonyk 9.6.2011 18:05

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 129450)
Jsem nejaky zmateny, Co planujes?

Ja planoval povesit viteze i s vysledky .... (na web)
Ale jen pro tentokrat. Strom az v pristim cupu :) )

vyhlaseni na foru. na webu. popripade na webu czechlfs. net

BabyOnWheels 12.6.2011 10:09

http://www.egtracing.cz/egtfzr.htm

Vysledky musim probehnout :) mam mezery..

1) Zmatek v teamech. Ghost a spousta jela pouze za jedince? (Zkusim Sonyka)
2) APR Zdendove, musim juknout zaznamy. Kdo je kdo. (Nmeuzete se jmenovat jinak? :)) )

Jinak o 1 - 3 miste v jednotlivcich pochyb neni.. takze gratuluji Panove.

Ghost_CZ 12.6.2011 10:28

Tým G :D se nep?ihlásil, to ti ?eknu rovnou. Hlásil jsem se jako jednotlivec, to mi sta?í. ;) Jinak je tam chyba ve výsledcích, Rodo tam má 0 z posledního závodu a jsem si jistej že jel a dojel, ur?it? navíc n?kde dost vp?edu.

BabyOnWheels 12.6.2011 10:34

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ (Post 129467)
Tým G :D se nep?ihlásil, to ti ?eknu rovnou. Hlásil jsem se jako jednotlivec, to mi sta?í. ;) Jinak je tam chyba ve výsledcích, Rodo tam má 0 z posledního závodu a jsem si jistej že jel a dojel, ur?it? navíc n?kde dost vp?edu.

jj mmt :)
Snad opraveno. Take prvni tym .. WT :)

Jinak jsem zapomenul. Chtel byhc podekovat vsem kdo se na tom cupu podileli. Sice ma v nazvu EGT, ale bez WT, APR, AG, Substanceho, proste vsech co pomahaji... by to neslo.
Takze diky vsem at za pomoc, nebo ucast a napodzim navidenou.

PS: Az doladime vysledky :) Tak to predam Sonykovi k oficialnimu vyhlaseni, nekde na web. Idealne do 1. stranky.

A v S3 nashle :) Insim vypada dobre, bude se muset prepsat, ale cekovani validniho kola .. myslim, ze to skyta nove moznosti v bicovani zavodniku :)

Fast Jarda 12.6.2011 11:21

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 129465)


2) APR Zdendove, musim juknout zaznamy. Kdo je kdo. (Nmeuzete se jmenovat jinak? :)) )

Jeden je [APR]Zdenda a druhý [APR]Zdenek

Zden?k jel jen poslední závod, Zdenda jel hlavn? za?átek cupu
;)

Substance242 12.6.2011 11:46

Desiaty? To nie je také zlé, celkom spokojnos?, ale nabudúce budem lepší! :-)

?o sa týmov (edit: "tímov", slovensky) týka, tak som za Killer Race Team, ale nie je to ve?mi dôležité.

Tak ahoj nabudúce!

BabyOnWheels 12.6.2011 12:00

@Substance: Oki pridame :)
@zdendove: diky

Flame 12.6.2011 12:05

Radek má být 7.

BabyOnWheels 12.6.2011 12:31

Srovnano, substance je za KRT, zdnedove snad ok. :) Diky

Gepas 12.6.2011 16:02

ty vysledky jsou n?jaky divny, já mám 26 bod?, Zdenda má 3 a celkov? máme 30 :D

Flame 12.6.2011 16:45

Asi fakt budu muset napsat n?jakej automatickej systém na bodování a tyhle tabulky :)

BabyOnWheels 12.6.2011 16:48

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 129484)
Asi fakt budu muset napsat n?jakej automatickej systém na bodování a tyhle tabulky :)

Neni treba, uz to pisu v asp na podzim. protoze toto .. me krka :) (jak prihlasovani, tak kdo jak jel, dohledavat jmena a spol. Proste se to musi delat samo ...
Sice jsem to trochu prepsal v Excelu, ale kdyz dam srovnat jezdce. tak se to neprehodi u team. Na Excel jsem ale tele :) Takze ted to uz nejak preziju a pristi cup jedu jedine s webem, nebo nejdu vubec :)

sonyk 12.6.2011 21:23

Zdravim, kluci mam toho mraky. Krom toho ze nam v praci zacala sezona a makam v tom Chomutove na stace, tak se me narodil syn a zarizovani bytu a starosti o prcka je moc. Nemam jeste v byte ani sve pc jen notebook. Az skonci stace v Chomutove - snad konec srpna. chtel bych se zase na plno pustit do nejakeho cupu. a hlavne ho udelat aby byl naplnen kazdy zavod aspon 25 jezdci.

Diky vam za pomoc, trpelivost, vstricnost a za zavody.

Rodo 13.6.2011 11:01

Taky diky za zorganizovani cupu + za veskerou pomoc ostatnich dobrych dusi, ted to vypada na letni prestavku a na podzim doufam zas zacnem trochu jezdit, na pristi cup bych byl treba pro FBO, nebo neco pomalejsiho, hlavne ne GTR :)


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.