Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Zaplatil jsem a NIC ! [vy?ešeno] (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2682)

xmorfeuz 19.5.2010 15:31

Zaplatil jsem a NIC ! [vy?ešeno]
 
Ahoj, p?es stránky actul-linux jsem si objednal licenci a po?ád mi nic nep?ichází. Peníze mi nevrátili a formulá? na objednávku licence taky zrušili :banghead:


takže jsem bez pen?z a bez licence :mad:

RavenakCZE 19.5.2010 16:29

Quote:

Originally Posted by xmorfeuz (Post 120924)
Ahoj, p?es stránky actul-linux jsem si objednal licenci a po?ád mi nic nep?ichází. Peníze mi nevrátili a formulá? na objednávku licence taky zrušili :banghead:


takže jsem bez pen?z a bez licence :mad:

Nezoufej, kontaktuj je nap?ímo a pokud si peníze opravdu poslal tak se licence do?káš. Chce to jen trochu trp?livosti a možná lehce popostr?it ;)

BabyOnWheels 19.5.2010 17:01

Quote:

Originally Posted by xmorfeuz (Post 120924)
Ahoj, p?es stránky actul-linux jsem si objednal licenci a po?ád mi nic nep?ichází. Peníze mi nevrátili a formulá? na objednávku licence taky zrušili :banghead:


takže jsem bez pen?z a bez licence :mad:

Urcite se neboj, za Taira dam ruku do ohne. Licence prijde... Nejakou dobu trva prevod mezi bankou...

Btw vitej mezi nami a tesim se na okruhu...

Tairo 19.5.2010 18:17

i kdyz je po pracovni dobe, tak jsem hned po precteni volal kolegyni a dusovala se mi, ze to dnes odchazelo. Pokud to nemas v poste, jukni prosim do spamu, jestli to tam nespadlo a pokud ani tam nebude, tak zitra po devate hodine (po oteviraci dobe) zavolej a dohleda se to.

Formular se opet obevi zpet jeste dnes. Prehodil jsem stranky na novy system, aby se i ostatnim ve firme lepe editoval obsah a formular jsem tam jeste nestihnul preklopit.

xmorfeuz 19.5.2010 22:48

ja myslel ze to je nejaky podvod, ale uz to prislo :)

takze diky a toto tema muzete smazat


All times are GMT +2. The time now is 10:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.