Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   KY3R - postrehy, treninky, setupy (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2656)

Puma 29.3.2010 20:58

KY3R - postrehy, treninky, setupy
 
Tak doufam ze m? neukamenujete ze jsem to založil

Má n?kdo n?jaký dobrý sety na KY3R ( dystak je sem dejte já to tam nedokážu naladit.... )

SIR 29.3.2010 21:01

casu vic nez dost :)

JENDAN 29.3.2010 21:03

Quote:

Originally Posted by SIR (Post 119388)
casu vic nez dost :)

ne pro ty co nemaji vedle helmy pohary a vence.

Kahan 29.3.2010 21:16

Quote:

Originally Posted by SIR (Post 119388)
casu vic nez dost :)

To je taky pravda, ale když ma n?kdo cas si sednout k volantu tak na 3hodiny tydn? tak je to docela malo ?asu.
Jaky by ste doporucily odklony? a p?itlaky na k?idlech?

Popelka 29.3.2010 21:33

Já už jsem p?ed 4 dny nahrála na lfsw hotlap na FOX/KY3R a mám pokoj ;) snad bude na 3. divizi sta?it.
Zajeto na setupu z 1. závodu na Astonu North Rev, protože na setupgridu stejn? nic pro p?íští závod není.

Kid222 29.3.2010 21:40

Quote:

Originally Posted by Popelka (Post 119393)
Já už jsem p?ed 4 dny nahrála na lfsw hotlap na FOX/KY3R a mám pokoj ;) snad bude na 3. divizi sta?it.
Zajeto na setupu z 1. závodu na Astonu North Rev, protože na setupgridu stejn? nic pro p?íští závod není.

Možná i na lepší, než 3. divizi.;) A nemyslím tím, že spadne po?et lidí.:D

Co bych ale cht?l po?ešit je, jestli použít layout nebo ne. Postnul jsem ho tady. Zajímalo by m?, jakej je váš názor na n?j a jestli jste pro, tak jestli n?co upravit, nebo ješt? líp, m?žete zkusit n?jaký vlastní. :)

Fast Jarda 29.3.2010 22:08

Já jsem odjakživa proti t?m p?íblblejm layout?m. Na tejto trati bych tu nedomyšlenou šikanu i toleroval, když jí toleruje LFSW:p. ?lov?k to tam ?ízne, poškodí si auto, dy? je to jeho blbost. Ve výsledku to vyjde nastejno, když si poškodí auto o layout a je ješt? v?tší šance, že poškodí soupe?e. Máme to zapot?ebí? Navíc si myslím, že se lidi budou snažit jezdit ?ist?. Pokud to n?kdo bude d?lat evidentn? úmysln? - dostane trest. P?eci tu máme sportovní komisa?e.....

SIR 29.3.2010 22:11

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 119389)
ne pro ty co nemaji vedle helmy pohary a vence.

bejvavalo...

Quote:

Originally Posted by Kahan (Post 119391)
To je taky pravda, ale když ma n?kdo cas si sednout k volantu tak na 3hodiny tydn? tak je to docela malo ?asu.
Jaky by ste doporucily odklony? a p?itlaky na k?idlech?

3hodiny tydne je more casu, co by za to nekteri dali :)

PS: na layout jsem nekoukal, ale layouty nebrat ;)

Lala 31.3.2010 07:34

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 119394)
Co bych ale cht?l po?ešit je, jestli použít layout nebo ne. Postnul jsem ho tady. Zajímalo by m?, jakej je váš názor na n?j a jestli jste pro, tak jestli n?co upravit, nebo ješt? líp, m?žete zkusit n?jaký vlastní. :)

Pro KY3R/FOX kombo me prijde layout asi zbytecny. Je tam snad jen jedine misto, kde pri zkraceni trate nehrozi poskozeni podvozku diky retarderum. Je to najezd na oval, leva zatacka pres pisek, a tam zas hrozi zaspineni pneu.
Na druhou stranu ... koukal jsem na replay WR a tam mu v tomdle miste zkraceni neublizilo. Ja bych se bal, ze to pred zdi nevytocim.

Kdyby melo cenu davat sem layout, tak bych akorat frknul nejake ty pruhovane tyce hodne blizko zeleneho zpevneneho pruhu za obrubnikem.

windmouse 31.3.2010 08:56

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 119394)
Možná i na lepší, než 3. divizi.;) A nemyslím tím, že spadne po?et lidí.:D

Co bych ale cht?l po?ešit je, jestli použít layout nebo ne. Postnul jsem ho tady. Zajímalo by m?, jakej je váš názor na n?j a jestli jste pro, tak jestli n?co upravit, nebo ješt? líp, m?žete zkusit n?jaký vlastní. :)

layout je must have, urcite jsem pro

Devilstorm 31.3.2010 09:59

Nevím, ale neni na takové rozmýšlení pozd?? Vemte si, že n?kte?í mají ?as trénovat, zajet hotlap a vyzkoušet setup jednou za týden. Te? se bude do p?íštího týdne rozhodovat, jestli jo nebo ne...
Podle m? je na n?jaké rozhodování pozd? a i když se mi tahle tra? nelíbí, tak souhlasím s tím co napsal Fast Jarda. Takže jsem proti layoutu.

ondra.tichy 31.3.2010 10:57

Layout
 
Já si myslim že ta tra? má z?stat stejn? jako v základu. :) Jednozna?n? proti LAYOUTu :banana:

Branislav 31.3.2010 11:06

kedze je to nestastne pravene ,ze rozdelenie podla hotlapov ,tak preco layout kedze hotlap je bez layoutu? max dat neake zabrany aby sa islo hotlap valid ,za vsetko ostatne som proti :D GRID GIIIIILS !!!!!

Miondir 31.3.2010 12:30

jsem tez proti layoutu..

Kid222 31.3.2010 13:01

Ok, layout teda nebude.

Rodo 31.3.2010 13:05

Hlavne nakej setup aby byl :D

Lala 31.3.2010 13:25

Me vyhovuje set z Inferna pro KY3 od vincpera. S R1 vydrzi akorat tak to jedno kolo na hotlap, jen upravit odklony. Zatim jsem s tim dal 2:16.52, ale jsou tam velke rezervy v prvnim (nejtezsim) sektoru.
S R2 jsem ho zatim nezkousel.

Klouczech 31.3.2010 14:58

Já bych dal jen n?jaký ty?ky, a by se závodilo v hotlap valid.
Ale nejsem proti nový shikan?, ale pozd?....

Popelka 1.4.2010 17:38

Quote:

Originally Posted by Devilstorm (Post 119461)
a i když se mi tahle tra? nelíbí

Naopak podle m? je to nejlepší a nejhez?í tra? v celém LFS :) a na most? jim dokonce roste trávník, to se jen tak nevidí ;)
---------------------------------
Jinak jsem cht?la v hotlapu p?ekonat Polyho :D:D:D ale to prost? nejde. Zajet pod 17 (natož pod 16) um?jí jen mimozemš?ané.
A taky jsem zkoušela odjet 13 kol na pneu R2 a na ?asy 2:18,n?co jsem se dostávala vyjíme?n? (a to bylo bezv?t?í :ashamed:)

Mimochodem, nechcete organizáto?i ud?lat taky n?jaký závod BEZ V?TRU ? (já vím, v propozicích je s v?trem :()

Rodo 2.4.2010 11:30

jakou sikanu myslite ? tu pred najezdem na oval u ty zdi ?


All times are GMT +2. The time now is 16:40.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.