Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Letiste nebo volna plocha? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1397)

Kuba(CZE) 24.7.2007 12:46

Letiste nebo volna plocha?
 
Zdravim.Chci se zeptat jestli nekdo nevi o nejake velke plose nebo letisti v okoli prahy tak max 100km za Prahou, ktera je zdarma, volne pristupna a muzu si tam delat co chci(otestovat nove auto).Hledal sem vsude mozne na internetu ale nic sem nenasel tak kdyby nekdo zvas vedel a dal mi doporuceni byl bych vdecny.Dik

Pablo 24.7.2007 12:56

http://www.lkmh.cz/cz/akce_na_letisti.htm
Cht?li asi 100k?/hod jestli si dob?e pamatuju, stejn? tam 2h ni?it gumy nevydržíš, takže ta 1-2 stovky se dá ob?tovat. Zadarmo n?co velkýho bezpecnýho.. pochybuju, to by tam bylo lidí že by stejn? nešlo jezdit na doraz.

Spangler 24.7.2007 13:04

ot... Kaufland, Lidl, Strahov :) /ot

sonyk 24.7.2007 14:35

Letišt? dlouhá lhota mezi dob?íší a p?íbramý tak 45km od prahy.nedavno sem tam lítal na motorce a s lancerem evo 8. jinak tam jezdí lidi ruzne jezdit ale nevim zda to je jako legalni :-) letadla pristavaj az dal ale neni to moc dlouhy ale da se tam pekne vyzkouset no

edit: tady je foto sry za ty spiky me to takhle zkurvilo ulozeni do jpg

http://www.sonyk.ic.cz/letiste.JPG

sipka jakoby na horu je prijezd sipka doleva dolu je funkcni letiste , kolecko je volna plocha asfalt

Mambo 24.7.2007 15:07

Hoskovice je to za Mladou Boleslavi, prej se snima da domluvit na 50/hod ..

Kuba(CZE) 24.7.2007 16:04

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 68257)
Letišt? dlouhá lhota mezi dob?íší a p?íbramý tak 45km od prahy.nedavno sem tam lítal na motorce a s lancerem evo 8. jinak tam jezdí lidi ruzne jezdit ale nevim zda to je jako legalni :-) letadla pristavaj az dal ale neni to moc dlouhy ale da se tam pekne vyzkouset no

edit: tady je foto sry za ty spiky me to takhle zkurvilo ulozeni do jpg

http://www.sonyk.ic.cz/letiste.JPG

sipka jakoby na horu je prijezd sipka doleva dolu je funkcni letiste , kolecko je volna plocha asfalt

Diky tvuj typ se mi zamlouva nejvic:).Ostatnim taky dekuju za snahu a rady jestli se mi to povede tam mladou dokopat, tak sem pak z toho testovani neco dam.(Bude to Volvo C30 D5;)Diky

Novas 24.7.2007 17:00

Quote:

Originally Posted by Mambo (Post 68258)
Hoskovice je to za Mladou Boleslavi, prej se snima da domluvit na 50/hod ..

Hoskovice = LKMH (Mnichovo Hradiste) o kterem tu psal Pablo ;)

Mambo 24.7.2007 17:39

Stane se :ashamed:

MCz killman 24.7.2007 18:06

nejaký místo má být n?kde v komo?anech,zatim sem nezjistil kde to je,ale lidi o tom mluvej.

ŠakaL 24.7.2007 18:39

No nevim jak je to ted ale zhruba 5-6 let zpatky sem se dalo jezdit nikym nerusen na letisti v Žebraku.. Zhruba 56-60 km od Prahy. koukni na google uz si nepamatuju presne jakym to je smerem myslim ale ze bud D1 nebo D5:)

Miri 24.7.2007 20:52

ahoj, velká travnatá plocha je u nás vedle letišt? Velká Dobrá (LKKL) - bývalý modelá?ský letišt?. Já tam chodím tam lítat s drakem a lidi tam jezd?j d?lat "ledacos". Je to 25 km za prahou, kousek od rychlostky na Karlovy Vary.

D?ív byla nejlepší plocha v našem kraji na opušt?ným záložním letišti u Panenského Týnce (sm?r Louny), ale po pár tragickejch nehodách to letišt? uzav?eli (závora) a te? se tam d?lá už jen "profi" testování a tuning párty.

xedox 24.7.2007 21:13

Quote:

Originally Posted by Kuba(CZE) (Post 68260)
Diky tvuj typ se mi zamlouva nejvic:).Ostatnim taky dekuju za snahu a rady jestli se mi to povede tam mladou dokopat, tak sem pak z toho testovani neco dam.(Bude to Volvo C30 D5;)Diky

...tohle neni legal...musel bys mit povoleni od vedouciho let? z letiste....na tuto plochu co ti popisuje sonyk je zakaz odboceni.....za druhe tam nechas pneu pokud aspon trochu zatahnes / ja jsem si vzdy pozehnani na test auta ci moto na letisti vykecal,jinak na me tam byli xkrat poldove ale vzdy utreli :p /

sonyk 25.7.2007 11:02

Quote:

Originally Posted by xedox (Post 68280)
...tohle neni legal...musel bys mit povoleni od vedouciho let? z letiste....na tuto plochu co ti popisuje sonyk je zakaz odboceni.....za druhe tam nechas pneu pokud aspon trochu zatahnes / ja jsem si vzdy pozehnani na test auta ci moto na letisti vykecal,jinak na me tam byli xkrat poldove ale vzdy utreli :p /

p?esn? to sem m?l namysli proto sem psal ze nevim estli je to legalní.ale myslim ze se snima da domluvit.jen mit kontakt

BabyOnWheels 25.7.2007 13:10

Quote:

Originally Posted by xedox (Post 68280)
jinak na me tam byli xkrat poldove ale vzdy utreli :p /

To jsi takovy drson? Porusujes pravidla? :confused: :D

sonyk 25.7.2007 14:55

Quote:

Originally Posted by Canibal (Post 68299)
To jsi takovy drson? Porusujes pravidla? :confused: :D

nn spis vzdy ma povoleni a frajeri utrou nos

sonyk 24.8.2007 13:17

Tak letiste dlouha lhota asi pada je kompletne oploceno a bude tam skola smyku plus jizdy pro verejnost 250 kc auto na pul hodiny 170 nebo 150 motorka ,motokara na pul hodiny.

Woodbine 28.8.2007 22:09

Nevím, kam s tím... http://news.auto.cz/motorky/masaryku...e-zruseny.html

sonyk 29.8.2007 09:56

to je jasnacka pac ty zkuseni tam leti jak prase a neuvedomujou si ze je to jizda verejnosti, cili ze tam muze nekdo jet i pomalu. je to skoda


All times are GMT +2. The time now is 23:41.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.