Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   CzechLFS.net - návrhy na zlepšení webu (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=16)

DoN 19.10.2005 12:15

...ale staci v URL zmenit cislo a ukazuje i dalsi :)

Pablo 19.10.2005 13:08

:doh: sem to ale lama, mohlo me to napadnout, sorry

Nitemare 19.10.2005 14:33

no me to teda taky mohlo napadnout no :)

az prijdu domu kouknu se, jestli to nepujde nak jednoduse napravit... kdyz ne tak ten archiv promaznu

edit: ted koukam ze v tom archivu shoutboxu je uz 4435 postu :o

Pablo 19.10.2005 16:22

:) taky jsem na to koukal
Nite jestli to znamena vic jak minutu prace tak se na to vyprdni, zaprvy to neni dulezity a zadruhy jestli bude v dohledny dobe jiny forum tak ta prace je stejne zbytecna..

Tairo 19.10.2005 16:56

Quote:

Originally Posted by Pablo
:) taky jsem na to koukal
Nite jestli to znamena vic jak minutu prace tak se na to vyprdni, zaprvy to neni dulezity a zadruhy jestli bude v dohledny dobe jiny forum tak ta prace je stejne zbytecna..

je to dobre, podle predbezne statistiky dle odpovedi predem vybraneho vzorku obyvatel je to prace na 57 vterin :)

Pablo 1.11.2005 20:06

Quote:

Originally Posted by Chaos
nebo nase ZT forum bezi na
Burning Board 2.3.2, Developed by WoltLab GmbH

ma jednu vychytavku a tou je ze pri navsteve jsou pod jednim linkem schovany vsechny nove posty od posledni navstevy a neni problem na ne rovnou odpovidat...

je to udelany formou, ze jsou ty nove posty jakoby vyfiltrovany a je vlastne zachovana struktura fora a jsou videt jen thready kde jsou nove posty...

Trochu jsem na to koukal a nenasel jsem do toho cestinu. Me by to bylo jedno, ale pokud mame vybrat neco na oficialni cesky forum tak by to asi chtelo..

RavenakCZE 15.11.2005 20:34

me tak napadlo, po tech peripetiich s "piraty", nedala by se na mainpage kamsi umistit tato veta?

Veškeré ?lánky a ?ásti materiál?, zde publikovaných, podléhají autorskému zákonu, jejich kompletní ale i ?áste?né p?ebírání bez p?edb?žného souhlasu je výslovn? zakázáno.
? copyright liveforspeed.cz

Tairo 15.11.2005 20:43

Quote:

Originally Posted by RavenakCZE
me tak napadlo, po tech peripetiich s "piraty", nedala by se na mainpage kamsi umistit tato veta?

Veškeré ?lánky a ?ásti materiál?, zde publikovaných, podléhají autorskému zákonu, jejich kompletní ale i ?áste?né p?ebírání bez p?edb?žného souhlasu je výslovn? zakázáno.
? copyright liveforspeed.cz

autorska prava jsou neprenositelna, ale neco v tom duchu by rozhodne neskodilo

Gabelhirsch 15.11.2005 21:18

no a nebo to napsat ?esky srozumiteln? i pro "piráty" n?co jako:


Použití materiál? z toho webu bez svolení autor? se trestá zlámáním honou a rukou, ?ili ani tu ***** si piráte neut?eš! (r) liveforspeed.cz

p?ípadn?

Využívání materiál? z toho webu bez svolení autor? se považuje za projev hluboké mentální nedosp?losti a bude trestáno dle trestního práva zvaného otlouka?ka. ?ili oko za oko, byte za byte


a prosil bych podporu z ?ad ostaních, aby kone?n? jednou taky usp?ly nápady od lidí jako jsem já, tedy od lidí, co mají nápady :)

Woodbine 15.11.2005 21:28

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch
a prosil bych podporu z ?ad ostaních, aby kone?n? jednou taky usp?ly nápady od lidí jako jsem já, tedy od lidí, co mají nápady :)

:trampo: Hezky napsáno... ;)

Gabelhirsch 12.12.2005 13:33

jestli ješt? hledáte nové forum, co t?eba SMF -> http://www.simplemachines.org/ používají to t?eba na http://www.miranda.or.at/forums/ a podle m? to ukazuje celkem hezky co by to ukazovat m?lo, ale já tomuhle v?bec nerozumim, ?ili co na to ?íkají zdejší odborníci?

Nitemare 5.1.2006 02:33

tak forum bylo zmeneno na qicksilver, ktery ale porad vychazi z mercuryboardu, takze ta zmena neni moc velka..
odznacovani prispevku automaticky sice porad neni, ale brzy bude ;) ...ale pribyl odkaz "recent posts" ktery zobrazi jen temata, ve kterych jsou nove zpravy

a uz funguji starsi clanky u archivu shoutboxu...

jeste musim upravit zobrazovani smajliku v postu, ale to dodelam zitra :tired:

rostreet 5.1.2006 02:59

tyy kawo.... :guitarnana:
hustyyy...jsem si rikal proc me to nejde a vono takova zmena...hezke

Felix 5.1.2006 07:39

pekneee... docela to i svisti :)

Woodbine 5.1.2006 07:48

No, svišt?t to možná sviští, ale t?eba já nevidím sv?j avatar, kterej jsem tu odjakživa m?l. A takový ty ikonky www, e-mail, icq... už nejsou ikonky, ale odkazy a co víc, ve sloupci pod sebou a ne v ?ádce jako d?ív. :craz: Koukám na to z práce v IE6. A co je úpln? nejhorší, když si ?lov?k kone?n? na n?co zvykne, tak mu to zm?ní a musí si zvykat znova. :D

Gabelhirsch 5.1.2006 07:54

souhlasim, u m? to vypadá na firefoxu taky záhadn?

Felix 5.1.2006 07:55

dyk je to stejny akorat v jinym kabate:) ale to ze se nezobrazuje vsechno me taky stve

Gabelhirsch 5.1.2006 08:02

?áste?n? pom?že, když si vyberete jiné téma vzhledu, ale p?idávání p?ízp?vk? vypadá stále obludn?, jinak zbytek se zdá být ok

Chaos 5.1.2006 08:28

kdo pouziva FF, tak dejte reload, pac jinak se pouzije stary template na novy board a proto to mate rozhazeny...
jinak :up: ze se neco deje ;)

Los_Carlos 5.1.2006 09:44

jj je to na pohled lepci, uz aby sli poradne ty smajly, avatry atd. :rage: :okay:


All times are GMT +2. The time now is 03:58.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.