Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Potkal jsem LFSaka (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2988)

JENDAN 13.10.2013 12:31

Potkal jsem LFSaka
 
Poprve se mi stalo, ze jsem potkal auto s lfs nalepkou. Zvlastni na tom je, ze to auto znam a chodim kolem nej uz nejaky ten patek a teprve "dneska" se na nem objevila nalepka lfs. Ze by nove vydany patch mel vliv na priliv novych clenu?

Je to zeleny bmw 3 e36 compact a vyskytuje se na Chodove. Priznejte se. Ci to je?

Klouczech 14.10.2013 20:14

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 136956)
Poprve se mi stalo, ze jsem potkal auto s lfs nalepkou. Zvlastni na tom je, ze to auto znam a chodim kolem nej uz nejaky ten patek a teprve "dneska" se na nem objevila nalepka lfs. Ze by nove vydany patch mel vliv na priliv novych clenu?

Je to zeleny bmw 3 e36 compact a vyskytuje se na Chodove. Priznejte se. Ci to je?

Podruhý ;)
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hpho..._6333288_n.jpg

BabyOnWheels 15.10.2013 07:42

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 136956)
Poprve se mi stalo, ze jsem potkal auto s lfs nalepkou. Zvlastni na tom je, ze to auto znam a chodim kolem nej uz nejaky ten patek a teprve "dneska" se na nem objevila nalepka lfs. Ze by nove vydany patch mel vliv na priliv novych clenu?

Je to zeleny bmw 3 e36 compact a vyskytuje se na Chodove. Priznejte se. Ci to je?

Ja ti parkuji pod oknem z prace a to si ani nevsimnes, pche :)
Je fakt, ze tam je snek :)

JENDAN 15.10.2013 17:37

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 136960)
Podruhý ;)

Napsal jsem "zeleny bmw". Navic neparkujes na Chodove, ale nekde u Jihlavy. :)

Baby: Ja snad ani nevim, jak tvoje auto vypada.

bavorak 15.10.2013 22:14

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 136964)
Napsal jsem "zeleny bmw". Navic neparkujes na Chodove, ale nekde u Jihlavy. :)

Klouczech podla mna len myslel ze ti posle dalsi priklad bmw s lfs nalepkou..hadam by neurobil tolko chyb akoze by si zamenil farbu..E30/36 a este aj compact/coupe :D

JENDAN 16.10.2013 17:36

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 136965)
Klouczech podla mna len myslel ze ti posle dalsi priklad bmw s lfs nalepkou..hadam by neurobil tolko chyb akoze by si zamenil farbu..E30/36 a este aj compact/coupe :D

Taky mi to ted tak doslo.


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.