Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Problémy s Live For Speed (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Po reinstalaci Windows se nezobrazují servery (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2989)

Hanes 18.10.2013 18:33

Po reinstalaci Windows se nezobrazují servery
 
?au pánové m?že mi n?kdo vysv?tlit pro? po reinstalu win. se mi nezobrazují servery?? v Firewallu mám vijímku. píšeš to jen žádná odezva :confused: :arge:
dík za rady.

Belda_CZ 20.10.2013 23:46

Quote:

Originally Posted by Hanes (Post 136968)
?au pánové m?že mi n?kdo vysv?tlit pro? po reinstalu win. se mi nezobrazují servery?? v Firewallu mám vijímku. píšeš to jen žádná odezva :confused: :arge:
dík za rady.

Tak jestli tam máš "vijímku", tak to ti asi nepom?že... :o Zkus výjimku ;) :D

Hanes 21.10.2013 08:01

ve firewallu ud?lena vyjímka zatrženo (ve?ejné i privátní) LFS hlásí lze p?ipojit 0x žádná odezva 32x a špatná verze 0x :banghead:

Belda_CZ 21.10.2013 09:17

Quote:

Originally Posted by Hanes (Post 136974)
ve firewallu ud?lena vyjímka zatrženo (ve?ejné i privátní) LFS hlásí lze p?ipojit 0x žádná odezva 32x a špatná verze 0x :banghead:

Myslím, že musíš v routeru povolit/navolit porty, které LFS chce, 65539 nebo tak n?jak, zkus zagooglit. Možná to bylo jen pro sí?ovou hru, ale nic jiného m? te? nenapadá..

Hanes 21.10.2013 10:22

to bude asi ono ,ale v routeru se nevyznám ani prd........reinstaloval jsem win. a od té doby si lfs nezahraju. absolutn? nevím kam ip napsat a jakou, jak zm?nit port ,googlil jsem a nic :-( kdyby n?kdo v?d?l mám TPlink

Substance242 21.10.2013 11:01

Napadajú mi dve veci:

- port forwarding na routeri sa nastavuje pre konkrétnu fixnú IP, a po reinštalácii Windows máš asi automatické pride?ovanie IP - treba nastavi? takú istú IP ako bola,

- nie je niekde v LFS zozname serverov dolu zákerný prepína? typu UDP/TCP, alebo také nie?o?

Puma /// 21.10.2013 14:10

Mozno je to blbost :D ale napadlo mi, ci nemas nejako zle nastaveny filter vyhladania serverov :confused: predsa len 32x žádna odezva je trosku málo.. tych serverov je omnoho viac... :o

Kada 21.10.2013 19:59

Port forward je potreba pouze pokud chces zakladat server. V tvym pripade windows firewall ci jiny firewall je nejpravdepodobnejsi problem, pro LFS musi byt povoleno TCP i UDP.

Hanes 23.10.2013 10:52

Quote:

Originally Posted by Puma /// (Post 136979)
Mozno je to blbost :D ale napadlo mi, ci nemas nejako zle nastaveny filter vyhladania serverov :confused: predsa len 32x žádna odezva je trosku málo.. tych serverov je omnoho viac... :o

Prázdné servery mám vyplé.

To Kada: Ve firewallu mám povoleno TCP i UDP, zkoušel jsem i firewall upln? vypnout a po?ád nic, už jsem z toho jelen :banghead:

Puma /// 23.10.2013 12:04

Aku verziu windowsu si nainstaloval? Skusal si spustit LFS v inom kompatibilnom rezime? (napr. windows XP SP3) Skusal si to spustit ako administrator (spravca)?
Bohuzial ma nic nenapada.. :(

Kada 23.10.2013 18:58

Hanes: napis verzi LFS, verzi windows.

Hanes 23.10.2013 19:20

Win 7 Ultimate verze LFS 0.6E (vy?etl jsem v cfg)

Flame 24.10.2013 06:45

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 136987)
Oficiáln? p?estávám sledovat tohle vlákno.

Bejt moderátorem, hned tu diskuzi p?esunu do novýho vlákna :)

Pablo 24.10.2013 08:38

Nj, ?ekal jsem, že se to po jednom p?ísp?vku utne samo, ale ono samo n?jak nic :)

Hanes: do routeru nevrtej - pokud to p?edtím šlo a jen jsi reinstaloval Win, tak to je v nich a nerozvrtej další v?ci, navíc když tomu moc nerozumíš. Port forward pot?ebuješ (jak píše Kada) jen kdybys cht?l založit server, na normální hraní online ne. Jaký máš antivir? N?které se nechovají jen jako antivir, ale je to celý balík, který má i funkci firewallu a m?že komunikaci bránit - zkus ho na chvíli kompletn? vypnout, prost? vypni vše, co jsi do Win doinstaloval pro bezpe?nost a když to pojede, tak to postupn? zapínej.

Hanes 26.10.2013 15:28

ješt? m? napadlo, m?nil jsem poskytovatele internetu ,p?ešel jsem k UPC to by asi mohlo mít vliv ne? jen nevím kde co zm?nit :confused:

Puma /// 26.10.2013 23:15

Quote:

Originally Posted by Hanes (Post 136993)
ješt? m? napadlo, m?nil jsem poskytovatele internetu ,p?ešel jsem k UPC to by asi mohlo mít vliv ne? jen nevím kde co zm?nit :confused:

Moj osobny nazor je ze providerom ani typom pripojenia to nebude.. Chyba bude podla mna niekde inde..
Skusal si povypinat antivirusove programy ako ti radili?.. Nastala nejaka zmena?

HonzaNB 27.10.2013 07:55

Napadla mne hloupa otazka. Po reinstalaci windows a znovu instalaci LFS. Provedl jsi opetovnou registraci instalace LFS?

Puma /// 27.10.2013 09:03

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 136995)
Napadla mne hloupa otazka. Po reinstalaci windows a znovu instalaci LFS. Provedl jsi opetovnou registraci instalace LFS?

To by mu malo najst aspon demo servery... no jemu to nenajde ziaden.. a 32x sa neda pripojit :confused:

Hanes 27.10.2013 21:55

vše povipínané a nic.

http://www.jpeg.cz/images/2013/10/27/npLFx.jpg

Kada 29.10.2013 19:37

Popis podobnyho problemu. Reseni tam moc neni, jediny je zkusit vypnout v konfiguraci routeru neco jako "Anti-hack protection", na kazdym routeru se to nicmene jmenuje jinak. Pokud's ale od predchoziho funkcniho stavu na routeru nic nemenil, tak ti totok nepomuze.

Kdyz se zkusis primo pripojit na konkretni server (overis pred tim treba na LFS worldu, ze je server zivej), tak to funguje?


All times are GMT +2. The time now is 18:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.