Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Závodnická škola (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=17)

WiRuZik 18.12.2005 20:14

chci byt taky zak! :)

Novas 18.12.2005 20:15

ja taky! :duck:

mysi 18.12.2005 20:24

Take bych se rad necemu priucil :spin:

Woodbine 18.12.2005 21:23

Ješte jsem zapomn?l dodat, že jako žák jsem d?sný d?evo (njn, Woodbine, co byste cht?li...), ale snad se mnou budou mít u?itelé trp?livost.

Chaos 3.1.2006 20:38

Zavodnická matematika - pokud myslite že závod?ní není v?da, tak se podívejte sem... doporu?uju t?eba kapitolu 14. Pro? plynulost ;)

eraser007 3.1.2006 21:21

dik za link, ale mna uz odradili tie vzorce, toto musi byt fakt len pre fanatikov :D ja osobne som na to nemal nervy uz po 5-6 riadkoch :)

Woodbine 3.1.2006 22:40

Quote:

Originally Posted by Chaos
Zavodnická matematika - pokud myslite že závod?ní není v?da, tak se podívejte sem...

To sis splet topic, to m?lo být ve Vtipech. :)

jet 3.1.2006 22:53

uz vidim jak si nekdo vylepsuje skill vzoreckama :)

Kada 3.1.2006 23:49

Quote:

Originally Posted by Chaos
Zavodnická matematika - pokud myslite že závod?ní není v?da, tak se podívejte sem... doporu?uju t?eba kapitolu 14. Pro? plynulost ;)

Huh, tak to je masakr, zamestanec Microsoftu, kterej texty pise v TeXu na Macu a zverejnuje je na UNIXovym ftp. A priklady misto v BASICu ve Scheme. Ale jinak je to moc hezky, vzorce lze ignorovat, co jsem nahlidl, tak je to vysvetleno celkem polopatisticky :up:.

Ghost_CZ 15.3.2006 14:43

Zdravím všechny,
3 dny zp?t jsem si stáhnul demo LFS. Je to fakt skv?lá hra, škoda že jsem její výjime?nost nepoznal d?ív. O téhle h?e jsem sice slyšel, ale n?jak jsem jí nev?noval pozornost. Pak jsem práv? p?ed pár dny zjistil, že se to hraje na Gamezone. Tak jsem si to stáhnul a úpln? jsem tomu za ty 3 dny propadnul. :) Tohodle si n?jak moc nevšímejte, to jsou takový tlachy na úvod. :D Te? teda k v?ci:
S tím nejpomalejším autem m? to na serveru moc nešlo (Gamezone server 1), ti co jezdili s tím XRG Turbo (nebo tak n?jak) byli o hodn? rychlejší. Zkusil jsem to tedy taky. Z p?íru?ky pro nastavení auta co jsem našel tady na stránkách, se mi povedlo n?jak auto amatérsky vyladit. Pak jsem byl schopen stla?it ?as z úvodních 1:35 až na m?j dnešní rekord 1m 28,25s. Ale ti borci co jezdí na prvních místech zajíždí ?asy kolem 1:25... Docela m? zaujalo tohle téma, funguje ta školka ješt?? Školení bych pot?eboval, docela cítim rezervy v nastavení auta (a nejen tam ;) ).
Jo a abych nezapom?l, za?ínam šet?it penízky na licenci, tohle fakt musim mít. Sice to asi nebude hned, ale... Jo a když už jsem u té licence, sorry za off topic, ale v menu hry vidím "unlock S2". Znamená to, že licenci S1 nemusím kupovat? ?etl jsme tu že S2 se dá odemknout jen z S1.

Závod?m zdar!

Chaos 15.3.2006 14:57

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ
Zdravím všechny, Závod?m zdar!

Vítej :drive:
Škola funguje, sta?í si ji p?e?íst (prvni post) ;) Ale vazne, kdyz se sejde dost lidi se zajmem tak to zas provedem... dneska vecer bude takova miniskola v demu...
co se nastaveni auta tyka, tak je to dost veda a je na to treba mit dost zkusenosti... doporucuju Inferno Setupfield... pripadne poprosit ty rychle na serveru aby ho poslali (v demu to mozna bude potiz, v plny na 99% poslou)...

Pablo 15.3.2006 15:30

Quote:

Originally Posted by Ghost_CZ
v menu hry vidím "unlock S2". Znamená to, že licenci S1 nemusím kupovat? ?etl jsme tu že S2 se dá odemknout jen z S1.

P?e?ti si "Jak za?ít?" na hlavním webu.. Ono je to s tím pojmenováním trochu zmate?ný, ale jestli chceš s náma jezdit, pot?ebuješ S2 licenci, je jedno jestli jdeš na S2 z S1 nebo rovnou, vyjde to upln? nastejno jak finan?n?, tak obsahem co získáš.

Ghost_CZ 15.3.2006 15:52

Díky za odpov?di, z toho prvního postu jsem nevy?etl n?jaký konkrétní termín. Ale té dnešní školky bych se rád zú?astnil. Akorát nevím v kolik a kde... Jinak Ventrillo mám, no problem. Jo a ješt? díky za ty setupy, jsem to p?edtím n?jak p?ehlédnul.

jet 15.3.2006 16:07

hmm za 3 dny... celkem slusnej cas :up:

eraser007 15.3.2006 16:55

skola... jupiii ! :drive: :up: :up:

o kolkej ?

Novas 15.3.2006 16:59

kdyby se zas neco spachalo, zas bych prisel! navrhnete termin... :drive:

Kid222 15.3.2006 17:04

ja jsem taky pro,porad je co zlepsovat

Ghost_CZ 15.3.2006 17:28

Quote:

Originally Posted by jet
hmm za 3 dny... celkem slusnej cas :up:

Jo? No je to moje prozatimní hranice možností, když jsem potkal na GZ serveru n?jakého závodníka, ujížd?l mi 3 vte?iny na kolo...

Btw (zase sorry za off topic) nevíte n?kdo jak nastavit v LFS deadband? V nastavení ovládání je akorát deadband on/off a i když to dám na on, tak to nic ne?eší. N?jak bych to cht?l nastavit, protože mám starší volant a už mi to odchází, kolem st?edu to neustále škube zleva doprava, na rovince sotva udržim sm?r a p?i bržd?ní do zatá?ky m? to ?asto stojí hodiny.

EDIT:
Práv? se mi povedlo zajet 1:26,78. S tím už jsem docela spokojen. :drive:

William Wakeford 6.5.2006 18:27

ja bych moc rad taky nejakou skolu, sice uz nejsem tak moc noob, ale preci jen to jak a kde spravne jet mi chybi, a to je myslim to co me brzdi o nekolik sekund dycky za WR :(

eraser007 6.5.2006 19:07

ja by som sa tiez prisiel pozriet (o) :)


All times are GMT +2. The time now is 05:50.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.