Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Závodnická škola (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=17)

Chaos 1.9.2005 15:01

no muzete se toho nekdo ujmout ;)
ja budu mit vic casu az v rijnu (pripadne az bude hnusny pocasi ;) )

Felix 1.9.2005 15:29

Quote:

Originally Posted by Chaos
no muzete se toho nekdo ujmout ;)
ja budu mit vic casu az v rijnu (pripadne az bude hnusny pocasi ;) )

ja bych to vzal ale necitim se dost zkusenej na to abych ucil ostatni

jet 1.9.2005 17:44

:scratch:

Postrach 10.10.2005 21:39

Jak by sem mohl p?ihlásit do závodnické školy?? :?:

Chaos 10.10.2005 22:54

Quote:

Originally Posted by Postrach
Jak by sem mohl p?ihlásit do závodnické školy?? :?:

tak jak je psano v prvnim postu

Quote:

Originally Posted by Chaos
Jinak jak sem psal uz driv, neni problem se domluvit a ja vam ukazu, jak jezdit nekde na serveru a s pustenym ventrilem take s patricnym komentarem... Uz to nekolikrat probehlo, tak se muzete zeptat zucastnenych, zda jim to k necemu bylo...


Woodbine 10.10.2005 23:16

Taky bych se rád n??emu p?iu?il a vyslech si, co d?lám špatn?. :nod: Ale s v?domím, že na m? kouká sám pan veliký (Chaos) bych ur?it? lamil i to, co mi normáln? jde. :D

Postrach 11.10.2005 15:30

Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by Postrach
Jak by sem mohl p?ihlásit do závodnické školy?? :?:

tak jak je psano v prvnim postu

Quote:

Originally Posted by Chaos
Jinak jak sem psal uz driv, neni problem se domluvit a ja vam ukazu, jak jezdit nekde na serveru a s pustenym ventrilem take s patricnym komentarem... Uz to nekolikrat probehlo, tak se muzete zeptat zucastnenych, zda jim to k necemu bylo...


Je logický,že to musím mít aby jsem to mohl hrát...a ješt? k tomu licenci ale rád by jsem se zeptal KDE jí mám sehnat....psalo se že to stojí 12 liber.A rád by sem se zeptal,pro? zrovna libry

Commander 11.10.2005 15:33

Quote:

Originally Posted by Postrach
Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by Postrach
Jak by sem mohl p?ihlásit do závodnické školy?? :?:

tak jak je psano v prvnim postu

Quote:

Originally Posted by Chaos
Jinak jak sem psal uz driv, neni problem se domluvit a ja vam ukazu, jak jezdit nekde na serveru a s pustenym ventrilem take s patricnym komentarem... Uz to nekolikrat probehlo, tak se muzete zeptat zucastnenych, zda jim to k necemu bylo...


Je logický,že to musím mít aby jsem to mohl hrát...a ješt? k tomu licenci ale rád by jsem se zeptal KDE jí mám sehnat....psalo se že to stojí 12 liber.A rád by sem se zeptal,pro? zrovna libry


Je to porad dokola... Ja uz nevim jak to ma chaos, nite, don a spol napsat, aby to lidi pochopili... Vlez na main page, a hledej.

Chaos 11.10.2005 15:35

Quote:

Originally Posted by Postrach
Je logický,že to musím mít aby jsem to mohl hrát...a ješt? k tomu licenci ale rád by jsem se zeptal KDE jí mám sehnat....psalo se že to stojí 12 liber.A rád by sem se zeptal,pro? zrovna libry

FAQ - Frequenly Asked Questions - také známé jako "?asto kladené dotazy"
12 liber stoji S1
upgrade S1->S2 dalsich 12
nebo rovnou S2, 24 liber...
proc libry? Protoze firma sidli ve Velke Britanii...

RavenakCZE 11.10.2005 15:46

Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by Postrach
Je logický,že to musím mít aby jsem to mohl hrát...a ješt? k tomu licenci ale rád by jsem se zeptal KDE jí mám sehnat....psalo se že to stojí 12 liber.A rád by sem se zeptal,pro? zrovna libry

FAQ - Frequenly Asked Questions - také známé jako "?asto kladené dotazy"
12 liber stoji S1
upgrade S1->S2 dalsich 12
nebo rovnou S2, 24 liber...
proc libry? Protoze firma sidli ve Velke Britanii...

Doplneni: Tebe, ze jsou to libry nemusi zajimat, protoze kdyz budes o koupi uvazovat, tak budes stejne platit prevodem na ucet, kde muzes vlozit treba ceske koruny. ;)

Felix 14.12.2005 23:22

Dal bych si nekdy zavodni skolu. Ted pribylo docela dost novacku takze by jim Chaos moh vysvetlit co a jak. No a ja bych se taky rad prisel poucit. CO?

windmouse 14.12.2005 23:38

taky hlasim se do zavodnicke skoly
Prihlaska:
windmouse (cokoliv)








jako instruktor... :whip:

Chaos 14.12.2005 23:51

jj do ledna mam ted volnecj, takze to nebude problem... reknu brachovi o vikendu priveze sluchadla s mikrakem...

P@cho 15.12.2005 00:10

Super, hlasim sa dobrovolne. :)

jet 15.12.2005 00:17

mozna by to chtelo doplnit nejakou teorii, v s2 jsou novy auta a kazdy se chova trochu jinak, obzvlast s fz se jezdi uplne jinak nez s ostatnimi diky vetsi vaze vzadu.. a taky nove diferencialy v tom udelaly docela gulas.. chtelo by top nak sesumirovat ale ja na to nemam technicko-slohovy strevo :-|

santa_cruz 15.12.2005 09:37

Quote:

Originally Posted by jet
mozna by to chtelo doplnit nejakou teorii, v s2 jsou novy auta a kazdy se chova trochu jinak, obzvlast s fz se jezdi uplne jinak nez s ostatnimi diky vetsi vaze vzadu.. a taky nove diferencialy v tom udelaly docela gulas.. chtelo by top nak sesumirovat ale ja na to nemam technicko-slohovy strevo :-|

Když už na to Jet narazil , tak m? napadlo p?eložit ?ást S2manuálu nazvanou Advanced setup guide. je od strany 44 do strany 59, takže asi 15 stránek . snažím se tím prokousat ale moje angli?tina není až tak moc dobrá . pokud by se n?kolik lidi domluvilo a zkusilo to preložit tak by to bylo fajn. A možná by bodla i ?ást v?novana F1perfview str. 78-81.

Woodbine 18.12.2005 16:58

Bylo by reálný ud?lat závodnickou školu n?kterej den mezi Vánocema a Silvestrem? V??ím, že by ur?it? byl velkej zájem.

U FWD by bodla n?jaká rada, jak zrychlit, naopak u RWD t?eba n?co o tom, jak se nerozject do opa?nýho sm?ru nebo jak udržet auto rovn?. Sice jsou tu popsaný základy jezdecký techniky, ale jedna v?c je n?co ?íst a druhá v?c je zkusit si to pod dozorem zkušených lidí...

Takže Chaos, wms,... a kdokoliv další, kdo se cítí na to dávat rady, mohli byste nám mén? nadaným p?edat kousek toho svýho moudra? :shy:

Chaos 18.12.2005 20:26

jj mezi vanocema neco spachame...

Felix 18.12.2005 20:32

Quote:

Originally Posted by Woodbine
Bylo by reálný ud?lat závodnickou školu n?kterej den mezi Vánocema a Silvestrem? V??ím, že by ur?it? byl velkej zájem.

U FWD by bodla n?jaká rada, jak zrychlit, naopak u RWD t?eba n?co o tom, jak se nerozject do opa?nýho sm?ru nebo jak udržet auto rovn?. Sice jsou tu popsaný základy jezdecký techniky, ale jedna v?c je n?co ?íst a druhá v?c je zkusit si to pod dozorem zkušených lidí...

Takže Chaos, wms,... a kdokoliv další, kdo se cítí na to dávat rady, mohli byste nám mén? nadaným p?edat kousek toho svýho moudra? :shy:

hezky receno ;)

reyco 18.12.2005 20:39

Pridam sa ako poslusny ziak :D


All times are GMT +2. The time now is 15:06.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.