Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Okruhy (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2270)

bavorak 19.7.2010 19:53

Quote:

Originally Posted by Radek CZ (Post 122142)
Ted už mu to nepomuže. Už je na cest? na okruh. Cht?l to použít jako u?ební materiál. :)

tak som sa uz aj vratil...nakoniec som sa to naucil z videa co som si nasiel sam...teda poznal som to uz dobre ale opakovanie je matka mudrosti a ono stejne prve kolo na nordschleife som isiel dost opatrne lebo som si nebol isty ci to vyzera tak isto ako vo videach a veru je to ine a zlozitejsie ale je to parada vediet co bude dalej...
posledne kolo som mal hrozne stastie ze som isiel uplne sam pretoze uz nikoho nechceli pustit ale ja som sa tam hadal s nejakym typkom v reflexnej veste ze som prisiel zo slovenska a ze uz mam kupenu jazdu a ze chcem ist a nakoniec ma pustil ked uz nikto nebol na trati a tak som uplne sam isiel presne to co chcem...takze som to na vlastne prekvapenie dal dost vyrazne pod 10 minut...konkretne 9:43 od mostu po most...za 9:30 by to urcite slo keby som nemal 100 kg zbytocneho nakladu a este keby som mal lepsi benzin...no stejne uzasny zazitok...mam aj onboard...je to take nekvalitne video lebo zapadalo slnko a kamera to nejako nevedela spracovat tak je to furt prepalene ale tak nieco tam vidno
http://www.youtube.com/watch?v=grL-xzZ-2Tg

Branislav 19.7.2010 20:03

pekne gratulujem ,,,taka cistejsia jazda ,,,ideal spolujazdec von a veci co tam hrkali pri zakrutach tiez von :D dalsia vec je mam gule ,ale to neodporucam ,kedze isto si bol s vedomim ,ze nemozes z auta spravit krupicnu kasu. Pekne

Vitr 19.7.2010 20:47

krásná jízda místy jsi za to vzal p?kn? zostra ;)

bavorak 19.7.2010 20:58

diki
ono ako hovorim...poznat trat a da sa ist aj viac zostra...parkrat to slo jemne do driftu ale bolo to take ze hned sa zadok chytil...takze ideal...len teraz kukam videa na youtube E46 M3 a tolko novych veci som sa naucil ze by som najradsej hned isiel znova a zajazdil to lepsie :D
inak hrkal kryt od objektivu...to nabuduce budem vediet

JENDAN 20.7.2010 23:03

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 122266)
tak som sa uz aj vratil...nakoniec som sa to naucil z videa co som si nasiel sam...teda poznal som to uz dobre ale opakovanie je matka mudrosti a ono stejne prve kolo na nordschleife som isiel dost opatrne lebo som si nebol isty ci to vyzera tak isto ako vo videach a veru je to ine a zlozitejsie ale je to parada vediet co bude dalej...
posledne kolo som mal hrozne stastie ze som isiel uplne sam pretoze uz nikoho nechceli pustit ale ja som sa tam hadal s nejakym typkom v reflexnej veste ze som prisiel zo slovenska a ze uz mam kupenu jazdu a ze chcem ist a nakoniec ma pustil ked uz nikto nebol na trati a tak som uplne sam isiel presne to co chcem...takze som to na vlastne prekvapenie dal dost vyrazne pod 10 minut...konkretne 9:43 od mostu po most...za 9:30 by to urcite slo keby som nemal 100 kg zbytocneho nakladu a este keby som mal lepsi benzin...no stejne uzasny zazitok...mam aj onboard...je to take nekvalitne video lebo zapadalo slnko a kamera to nejako nevedela spracovat tak je to furt prepalene ale tak nieco tam vidno
http://www.youtube.com/watch?v=grL-xzZ-2Tg

p?kné, p?kné. Ja byl rad, kdyz jsem zajel 12:23.

bavorak 21.7.2010 01:04

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 122280)
p?kné, p?kné. Ja byl rad, kdyz jsem zajel 12:23.

si si to aspon dlhsie uzil za rovnake peniaze :D a zas treba brat aj tak ze BMW E46 nemoze byt viac doma ako na nordschleife...

bavorak 23.7.2010 13:31

som pozeral teraz zaznam zavodu porsche super cup z abu dhabi a napriek tomu ze okruh je povazovany za zle postaveny a ze sa tam neda predbiehat tak nebolo kolo kedy by sa tam nieco nedialo... takze ono to ze F1 je nudna nebude asi iba zle navrhnutymi okruhmi... aj ked zas porsche je ovela kontaktnejsie takze aj preto je to zaujimavejsie... ale hlavne je to vyrovnane lebo vsetci maju rovnaky zaklad...a tym padom je to stokrat zaujimavejsie kukat

Zdenek CZE 28.7.2010 18:34

Trochu z motocyklového sportu. Karel Abraham dnes podepsal smlouvu s Ducati a p?íští rok bude jezdit v Moto GP.

Zdenek CZE 31.8.2010 11:45

Enge s Turnerem vyhráli oba závody MS GT1 na Nürburgringu a posunuli se v celkovém po?adí na 3. místo:clapclap:.

A v paddocku byla k vid?ní nová posila týmu REITER Engineering:D.

Agarash 2.9.2010 10:41

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 123469)
Enge s Turnerem vyhráli oba závody MS GT1 na Nürburgringu a posunuli se v celkovém po?adí na 3. místo:clapclap:.

A v paddocku byla k vid?ní nová posila týmu REITER Engineering:D.

Skoda ze ma uplne jinou postavu nez "bezny" Stig

Zdenek CZE 18.9.2010 19:08

Kdo nevid?l dnešní závod GT1, o hodn? p?išel. Skv?lé souboje, p?edjížd?lo se v skoro každé zatá?ce. Byl to nejlepší závod GT1, co jsem kdy vid?l. Enge dojel na 4. míst?. Kdyby se n?kdo cht?l podívat na záznam, tak bude p?ibližn? za 3 hodiny na link.

Branislav 18.9.2010 19:33

mne sa zda ,ze nieco je v stredu stvrtok na brnenskom okruhu ,ked tam niekto nahodou bude tak tam budem.

Dalej tento piatok az nedela sa v taliansej monze (nuda okruh) bude konat neaky GT race usporiadany porsche klubom nurburgring. Kto tam cirou nahodou zavita ,popripade bude ,budem rad ak sa zastavi pri slovenskom teame :D

Vitr 19.9.2010 10:26

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 123919)
Kdo nevid?l dnešní závod GT1, o hodn? p?išel. Skv?lé souboje, p?edjížd?lo se v skoro každé zatá?ce. Byl to nejlepší závod GT1, co jsem kdy vid?l. Enge dojel na 4. míst?. Kdyby se n?kdo cht?l podívat na záznam, tak bude p?ibližn? za 3 hodiny na link.

Parádní závod jako vždy na Algarve ta tra? je prost? skv?lá a p?eje souboj?m a to nejen v této sérii :)

Agarash 20.9.2010 10:07

Vzpomínám si, že podobné nadšení tu vládlo i po lo?ském závod? a bylo opravdu na co se dívat.

Radek CZ 20.9.2010 20:47

Jede n?kdo na Podzimní cenu Masarykova okruhu ? Já si rozhodn? nenechám ujít skoro poslední letošní akci. ;)
http://www.automotodrombrno.cz/sezon...ova-okruhu_226

Zdenek CZE 6.10.2010 20:11

Tip na dárek:).

http://www.ceskeokruhy.cz/darujte-ne...-zazitek-89738

Branislav 6.10.2010 20:20

no a kto chce nieco podobneho na slovakiaringu ,kontaktujte mna :D len skoda ,ze sezona konci (vlastne uz skoncila)

Zdenek CZE 18.10.2010 19:14

Tak p?idám pár informací o závodnících, kte?í také závodí v LFS. Prvním je Nick Catsburg, který vyhrál celkov? Renault Megane Cup. Druhým je Dennis Lind, který vyhrál Formula Ford Festival 2010 (mezi p?edchozími vít?zi jsou nap?. Anthony Davidson, Jenson Button, Mark Webber nebo Jan Magnusen).

BabyOnWheels 19.10.2010 09:30

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 124290)
no a kto chce nieco podobneho na slovakiaringu ,kontaktujte mna :D len skoda ,ze sezona konci (vlastne uz skoncila)

A muzu i ridit? :) I kdyz pojedu pomalu :)

Zdenek CZE 7.11.2010 13:21

V dnešním závod? Moto 2 vyhrál Karel Abraham!:banana::banana:


All times are GMT +2. The time now is 06:55.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.