Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   ?lánky o motorsportu, které m? zaujaly (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1660)

Zdenek CZE 3.2.2013 12:42

Masakr!

http://www.ceskeokruhy.cz/clanky/ces...-hodin---.html

Popelka 18.2.2013 21:04

Danica Patrick bude startovat z pole position
 
:thumb:
http://sports.ndtv.com/othersports/o...or-daytona-500
http://www.youtube.com/watch?v=Ms8rIaz35sU

Tommy V. 19.2.2013 10:55

coz mi pripomnelo, a mohlo by treba zrovna popelku zajimat :)
http://www.rallylife.cz/czech-women-talent-2013

Popelka 25.2.2013 20:21

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 134757)
coz mi pripomnelo, a mohlo by treba zrovna popelku zajimat :)
http://www.rallylife.cz/czech-women-talent-2013

Kdepak já a real :/ už jen kv?li takovým boura?kám jako se stala v jednom závod? o víkendu v Dayton?, jen zázrakem nikdo nezem?el.

Jinak v hlavním závod? byla Danica skv?lá, ale mužské sme?ce se bohužel neubránila, tak snad p?íšt? ;)
http://isport.blesk.cz/clanek/ostatn...eubranila.html
http://www.youtube.com/watch?v=SjDbgfnsYf0

Miondir 23.9.2013 21:31

m?j ?lánek o ú?asti na polském finále v motogymkhan? klik :)

Klouczech 23.9.2013 23:27

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 136895)
m?j ?lánek o ú?asti na polském finále v motogymkhan? klik :)

P?kn? ;)


GT Academy na auto.cz
http://www.auto.cz/reportaz-finale-n...emy-2013-76754

Klouczech 30.9.2013 08:30

Level 234
 
2 Attachment(s)
?lánek o GT Academy a dokonce i o mn?, v LEVELu.

Na 1. dvojstránce autor trošku zkreslili informace, které jsem mu dal, ale i tak dobrý :)

Na 2. dvojstránce použili mé p?ísp?vky z Facebooku, který jsem tam dával kv?li asi 3 lidem a nakonec se to dostalo až sem :D
Ty gramatický chyby jsem tam ale nem?l...

BabyOnWheels 1.10.2013 08:47

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 136921)
?lánek o GT Academy a dokonce i o mn?, v LEVELu.

Na 1. dvojstránce autor trošku zkreslili informace, které jsem mu dal, ale i tak dobrý :)

Na 2. dvojstránce použili mé p?ísp?vky z Facebooku, který jsem tam dával kv?li asi 3 lidem a nakonec se to dostalo až sem :D
Ty gramatický chyby jsem tam ale nem?l...

jj zrovna vcera jsem to cetl :))

HonzaNB 30.10.2013 19:40

Nový Caterham, co tomu ?íkáte?
http://auto.idnes.cz/caterham-seven-...5_automoto_vok

Miondir 30.10.2013 22:01

rikam cena dobra ale motor a nektere dalsi uspory me trochu odrazuji, nedavno jsem mel cata s 1,6 a 125 konma na 24h a az na absenci svoru jsem si pres neutuchajici prival zabavy nemohl na nic stezovat. predstava cehokoli turbenyho v tom me vubec nelaka a uz vubec ne nulasestky stejne tak jako pevna zadni naprava a dalsi "vychytavky" nicmene si myslim, ze za tu cenu si to sve priznivce najde a urcite s tim taky bude dost srandy, ja za tu cenu radeji budu setrit na ojetyho klasickyho roadsporta a nez to bude, tak mam jeste na jaro predplacenej vikend v nem :D

bavorak 31.10.2013 13:22

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 137005)
rikam cena dobra ale motor a nektere dalsi uspory me trochu odrazuji, nedavno jsem mel cata s 1,6 a 125 konma na 24h a az na absenci svoru jsem si pres neutuchajici prival zabavy nemohl na nic stezovat. predstava cehokoli turbenyho v tom me vubec nelaka a uz vubec ne nulasestky stejne tak jako pevna zadni naprava a dalsi "vychytavky" nicmene si myslim, ze za tu cenu si to sve priznivce najde a urcite s tim taky bude dost srandy, ja za tu cenu radeji budu setrit na ojetyho klasickyho roadsporta a nez to bude, tak mam jeste na jaro predplacenej vikend v nem :D

Kde a ako sa dostanes k jazdeniu v Caterhame? je to pristupne aj pre verejnost alebo si nejaky "vip"? keby to bolo za rozumnu cenu tak by som si to rad dal ako darcek k narodeninam :D

Inak oturbeny caterham ma tiez az tak nelaka...ja fandim klasickej atmosfere v sportovych autach, no aj tak to musi byt sranda i v tom 0,66l

Miondir 31.10.2013 16:46

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 137006)
Kde a ako sa dostanes k jazdeniu v Caterhame? je to pristupne aj pre verejnost alebo si nejaky "vip"? keby to bolo za rozumnu cenu tak by som si to rad dal ako darcek k narodeninam :D

Inak oturbeny caterham ma tiez az tak nelaka...ja fandim klasickej atmosfere v sportovych autach, no aj tak to musi byt sranda i v tom 0,66l

normalne si to muze kazdy pujcit napr ja jsem pujcoval v dreamcars v praze, maji tam ruzne casy s ruznymi limity km, my jsme meli na 24h bez omezeni km za 7000 a rozhodne to stalo za to, meli jsme to od 18:30 patek do 18:30 soboty, jezdil jsem asi do dvou do rana, pak jsem spal tak do peti a uz cekal kdy bude svetlo abychom vyrazili, no nakonec nam to asi v 9:30 zdechlo a jeli jsme do prahy odtahovkou, zrejme se pokazilo nejake cidlo v motoru co vim, nicmene jsme stihli najet asi 350km do te doby a od dreamcars jsme jako kompenzaci dostali poukaz na caterham na cely vikend, takze nakonec velka radost ze se to pokazilo a velmi seriozni jednani.. u kazdeho auta je potreba slozit zalohu nebo podepsat smenku ve vysi maximalni spoluucasti pri totalni havarii nebo odcizeni, u caterhamu 90k..

co se tyce jizdy v jejich caterhamu, je to proste zavodak, desnej kraval, neskutecna zabava a s tou 1,6 to jede do nejakych 150 podstatne lip nez moje 3 litrova brambora, pak uz samozrejme vykon chybi, ale dal to hnat ani neni potreba, nejlepsi to je samozrejme v zakrutach, pri rychlem najezdu super pretacive, po chvili se to da vodit uplne krasne porad ve slidu, jak je to lehoucky, tak se to tak soupe porad nekam kdyz se na to trochu slape, na vyjezdech chybi svor, coz je trochu otravne hlavne v tahlejsich zatackach ale taky se to da pekne povodit

je to auto pro "ridice" pro ktere to bude mnohem lepsi nez nejake vozeni v supersportech po rovinkach na dalnici nebo na letisti pripadne na miste spolujezdce, pokud nekdo neni zavodnik ale jen radoby autar smudlal, tak si to asi moc neuzije a bude pro nej lepsi rovinka ve ferrari
pro zavodniky rozhodne za ty prachy doporucuju, ale pripravte se pak na dlouhe probdele noci plne planovani, kde splasite prachy na caterham :D

Klouczech 1.11.2013 23:23

Takže je možný si ho p?j?it na 24h nebo na 12h a jet s ním závody na okruhu t?eba?

Miondir 3.11.2013 18:49

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 137013)
Takže je možný si ho p?j?it na 24h nebo na 12h a jet s ním závody na okruhu t?eba?

to si myslim ze v podminkach je na okruh zakaz, uz minimalne kvuli tomu ze tam neplati pojisteni.. ale urcite jde ty podminky najit na webu a zjistit co je mozne a co ne

bavorak 28.11.2013 12:50

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 137013)
Takže je možný si ho p?j?it na 24h nebo na 12h a jet s ním závody na okruhu t?eba?

tak som sa zacal trosku o to zaujimat. V podmienkach (bohuzial) stoji, ze:

Code:

Pokud není ve Smlouv? sjednáno jinak, Nájemce nesmí pod pokutou 100.000,- K? :
p?enechat ?ízení Vozidla jiné než ve Smlouv? uvedené osob?;
ú?astnit se s p?edm?tným Vozidlem motoristických závod? a sout?ží;
používat Vozidlo p?i soukromých nebo testovacích jízdách na uzav?eném okruhu;
používat Vozidlo za úplatu za ú?elem transportu osob nebo majetku;
provád?t na Vozidle zm?ny a úpravy.

Ale aj tak si myslim ze by to bola super zabava si to pozicat na den a uzit si s tym sobotu na okreskach a podobne.. Asi napisem jeziskovi :)

Zdenek CZE 28.11.2013 18:15

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 137332)
tak som sa zacal trosku o to zaujimat. V podmienkach (bohuzial) stoji, ze:

Code:

...
provád?t na Vozidle zm?ny a úpravy.


Nevím pro?, ale to m? hrozn? pobavilo :D

Belda_CZ 29.11.2013 02:57

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 137004)

Že by si to koupil jen blázen...když už Cata, tak radši jetou 1.6ku, spíš 2.0l SV, nebo rovnou CSRko.

Ale za p?l mí?e 0.66l 80ko?ovou ple?kuv s tuhou nápravou...

Vím, že je to úpln? jiná kategorie, ale za p?l milionu m?žeš mít 2011ku 3.7 Mustanga p?es 300kobyl , samosvor...zábava s tím bude p?iinejmenším stejná, spíš v?tší a je to auto na každý den...

Belda_CZ 29.11.2013 03:07

2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 137007)
normalne si to muze kazdy pujcit napr ja jsem pujcoval v dreamcars v praze, maji tam ruzne casy s ruznymi limity km, my jsme meli na 24h bez omezeni km za 7000 a rozhodne to stalo za to, meli jsme to od 18:30 patek do 18:30 soboty, jezdil jsem asi do dvou do rana, pak jsem spal tak do peti a uz cekal kdy bude svetlo abychom vyrazili, no nakonec nam to asi v 9:30 zdechlo a jeli jsme do prahy odtahovkou, zrejme se pokazilo nejake cidlo v motoru co vim, nicmene jsme stihli najet asi 350km do te doby a od dreamcars jsme jako kompenzaci dostali poukaz na caterham na cely vikend, takze nakonec velka radost ze se to pokazilo a velmi seriozni jednani.. u kazdeho auta je potreba slozit zalohu nebo podepsat smenku ve vysi maximalni spoluucasti pri totalni havarii nebo odcizeni, u caterhamu 90k..

co se tyce jizdy v jejich caterhamu, je to proste zavodak, desnej kraval, neskutecna zabava a s tou 1,6 to jede do nejakych 150 podstatne lip nez moje 3 litrova brambora, pak uz samozrejme vykon chybi, ale dal to hnat ani neni potreba, nejlepsi to je samozrejme v zakrutach, pri rychlem najezdu super pretacive, po chvili se to da vodit uplne krasne porad ve slidu, jak je to lehoucky, tak se to tak soupe porad nekam kdyz se na to trochu slape, na vyjezdech chybi svor, coz je trochu otravne hlavne v tahlejsich zatackach ale taky se to da pekne povodit

je to auto pro "ridice" pro ktere to bude mnohem lepsi nez nejake vozeni v supersportech po rovinkach na dalnici nebo na letisti pripadne na miste spolujezdce, pokud nekdo neni zavodnik ale jen radoby autar smudlal, tak si to asi moc neuzije a bude pro nej lepsi rovinka ve ferrari
pro zavodniky rozhodne za ty prachy doporucuju, ale pripravte se pak na dlouhe probdele noci plne planovani, kde splasite prachy na caterham :D

Je to tenhle? :)

S tím se jezdí parádn?, akorát trochu ho?í nohy od toho tunelu, když je horko, co? ;)

Miondir 29.11.2013 17:09

Quote:

Originally Posted by Belda_CZ (Post 137343)
Je to tenhle? :)

S tím se jezdí parádn?, akorát trochu ho?í nohy od toho tunelu, když je horko, co? ;)

tamten mel vsude logo rockstar energy drink, minimalne kapota byla cela hvezdickovana, ale jinak to vypada stejne.. srovnani porizovaci ceny napr s mustangem je podle me dost mimo, provozni naklady takovyho auta budou uplne jinde a za rok si jen za ty naklady koupil dalsiho cata obzvlast kdyz bys to bral jako auto pro kazdy den.. a ze by v tom mela byt vetsi zabava bych si taky netroufal tvrdit, je to kazdy auto na uplne neco jinyho.. souhlasim ale s tim, ze je mnohem lepsi poridit ojetou 1,6 roadsporta (nebo cokoli lepsiho) nez ten novej pekac..
jinak vedro nebylo, jezdili jsme v rijnu asi v 10ti stupnich ;-) (to neznamnena ze to netopi, topi to velmi kdyz se chce)

Klouczech 10.12.2013 20:43

Zítra v 16:15 live na www.games.cz
Tedy, jestli m? pustí z práce...

http://www.youtube.com/watch?v=9q9TL9oV-q4


All times are GMT +2. The time now is 01:58.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.