Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   C.A.R.S - Community Assisted Race Sim (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2884)

Ondrejko 11.10.2011 22:08

C.A.R.S - Community Assisted Race Sim
 
uz to oficialne spustili http://www.wmdportal.com/

http://www.hofyland.cz/?club&klub=35606

dravgunov 11.10.2011 23:41

až uvidím video, možná se za t?ch 10e p?idám :)

ZABII 12.10.2011 01:16

No vypadá to opravdu zajímav?, video už je taky p?idaný.... Zatím jsem si ud?lal registraci a až bude ?as a chu?, zauvažuju o koupi a vyzkošení.

Ondrejko 12.10.2011 01:32

http://www.youtube.com/watch?v=DK8P7s-LecU

je to dost narocne na graficku kartu.

ZABII 12.10.2011 01:54

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 131624)
http://www.youtube.com/watch?v=DK8P7s-LecU

je to dost narocne na graficku kartu.

Tak je to na GTX 570 s i5 2500k údajn? 40FPS což není málo výkonu, ale podle m? si to bude hodn? p?j?ovat z enginu Shiftu 2 a zas tak krvavý to nakonec nebude (hlavn? a? si to nep?j?uje ten input lag).

Jinak tady je video s Radicalem V8

http://www.youtube.com/watch?v=kmDii...layer_embedded

BabyOnWheels 12.10.2011 11:37

Jsem si z toho videa v praci malem cvrknul do kalhot. Jsem zvedavej jak zhodnite fyziku. Ale obrazove .... ahhhhhh

Ryko 12.10.2011 12:03

Vyzera to uchvatne...

Len jedna vec ma trapi, ci to utiahne moje dvojjadro E6300 na 3,5GHz a nvidia gtx275... na virtualr.net pusi ako minimalne doporucene CPU 4-jadro na 2,4 GHz... cele zle...

Branislav 12.10.2011 12:22

takze teraz nechapem dvom veciam .prve preco tam ten radical ide cez 270 ,kedze na dlhej prevodovke v reale ide +- 260 ... Inac musim pochvalit za interier radicalu ,fakt je taky ako ma byt ,az na par drobnosti ,ale to sa da prekusnut (napriklad na AIM display , a hlavne ,ze to auto sa vlni ked sa snim ide rychlo ,proste plachti ,lebo je to des :D ).
Aj ked som sa na prve video pozeral dost sustredene ,nevidel som ziadnu fyziku gum.
To bude co? sim pre deti ? alebo konkurencia iRacingu LFS nkPro ?

Ako po grafickej stranke mi to pripada wow pekne , ale nechcu tym nieco zakryt? A odhadneme z videa ako sa to auto naozaj sprava? ci to neni arkada ako svina ?
Celkovo mi to je ajtak jedno ,nic sa nevyrovna realnemu sa prehananiu po okruhu a potom celu zimu v garazi a menit veci aby bolo na sezonu dobre :D :D

Substance242 12.10.2011 12:53

Odporú?aný konfig:
Quad Core 2.4ghz or better
9800gt 512MB
2GB Ram (3-4GB recommended)

Inak asi stále celkom nechápem o ?o ide, vyzerá to na obrovský projekt ktorý ráta s aktívnou ú?as?ou hrá?ov, nemám v tejto chvíli pocit že by "na trhu" bol dopyt po ?alšom simulátore... hoci diskusia na virtualr.net je dos? dlhá, tak sa možno mýlim.

GothaR 12.10.2011 13:12

No ono je to tak, ze simulatorov je dost, ale ani jeden podla mna nema vsetky dobre vlastnosti, to sme uz rozoberali v inej teme, preto je dobre, ze sa organizuje nieco taketo, kde ma velke slovo komunita a mozno z toho vyjde kvalitny simulator a mozno nie :)
Napad je to dobry, len si myslim, ze aspon teraz kym je to pre-alpha, by to mohlo byt zadarmo, aby vychytali co najviac bugov a ziskali co najviac ohlasov a tipov na vylepsenie. Potom to mozu hodit do alphy/bety a spoplatnit, aby boli peniaze na vyvoj. Ludia by tak vedeli do coho idu a platili by ochotnejsie.
Pisem to tak sebaisto kvoli tomu, ze sme to teraz mohli vidiet v Battlefielde 3 a vyzera to na spravny krok. Pocas free bety sa ukazali najcastejsie chyby a veci, ktore hracom vadili a finalna hra uz bude zas o kus lepsia.

Pablo 12.10.2011 13:33

* fyz. engine je vlastní od nuly d?laný, nebo p?j?ený? (rF, ...)
* bude demo na vyzkoušení zdarma?
* jak se bude platit obsah? Za €10 pre-alpha a pak? Každé auto/tra? zvláš? nebo ?asov? nebo obojí?
* servery vlastní, jejich..?
* obsah se plánuje p?evážen? jaký?
* multiplayer pro kolik hrá???
* model poškození, kolize, n?jaké arcade v?ci nebo sm?r jen k HC?
* utáhne to v?bec n?kdo, až bude 20 aut na trati? :)
* trat? konverze konverzí, nebo na to jdou jako iR?

Ondrejko 12.10.2011 14:07

Starting at just €10, you get to join the development team and play the games we’re making – as we’re making them! Through these forums you’ll be able to see every inch of how we make games and you’ll be right at the centre with the ability to contribute to it and influence its direction. Ultimately then when the game is released you'll then receive a free copy and we'll pay you for dependent on your position in the company

We’re going to reward you too – each project has a list of Perks that correspond to your level of involvement. Want your team logo in the game or an opponent named after you? Upgrade to a higher Tool Pack and it’s yours! Want to join us on track days to show us your real driving skills? It’s only a click away.

Branislav 12.10.2011 17:03

hehe ,cize nieco ako iracing ale tu si platis aj za betu ,dostanes neaku light verziu a znova dokupujes obsah popripade mesacne poplatky :D
Ako nechcem byt blbec ,ale to uz realne zavodenie vyjde lacnejsie coskoro :D

Ondrejko 12.10.2011 17:19

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 131634)
Ako nechcem byt blbec ,ale to uz realne zavodenie vyjde lacnejsie coskoro :D

ano, ked nova sada pneumatik bude stat 15 eur a benzin bude zadarmo.

BabyOnWheels 13.10.2011 07:42

Quote:

Originally Posted by Branislav (Post 131634)
Ako nechcem byt blbec ,ale to uz realne zavodenie vyjde lacnejsie coskoro :D

Bohuzel asi ano. Ono by nebylo spatne koupit v bazaru nejakou sunku, omezeneho vykonu, navarit klec, trochu upravit a jit jezdit neco amaterskeho. Mozna neco takoveho je. Nejake zavody s omezenym rozpoctem. Nevim o tom. Zkusim zaptarat.

Ale jak me rekl nejmenovany a vazeny LFSak ... "Zabit se clovek muze levneji". Preci jen tady mam mezernik = reset a ta rana tak moc neboli, coz se ale negativne projevuje i na trati v neurvalych stouchancich, skakani pres obrubniky atd. ...

Uz me stve, ze kazdej se snazi na tom vydelat. Obavam se, ze fakt si clovek pak zapalti za novou sadu tech gum jak pise Onderjko... (Hlavne to nerikejte moc nahlas.... nebo to jeste nekoho napadne) A navrch nam jeste zdanej projetej virtualni benzin :)

dravgunov 13.10.2011 08:36

jj 10e je strašnej balík :banghead:

Pablo 13.10.2011 12:52

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 131643)
Uz me stve, ze kazdej se snazi na tom vydelat.

Vyd?lat na tom není nic špatného, ty lidi z n??eho žít musí, ale jde o míru. T?eba LFS a nKP mi p?ijde vyložen? podhodnocené, klidn? bych t?ch 12 liber / €15 dával ro?n? vzhledem k po?tu hodin zábavy, co to nabízí. Problém pro m? je, pokud si mám kupovat obsah a ješt? platit "nájem" za jeho používání, proto jsem se ptal, jak bude ?ešeno C.A.R.S. Pokud bude n?jaká základní verze s rozumným obsahem stát €10, tak to je cena, nad kterou nebudu v?bec p?emýšlet a vývojá?e podpo?ím (pokud mi fyzikální model p?inese n?jakou radost z jízdy, proto jsem se ptal na free demo, za arcade hovadinu ala NFS by mi bylo líto i t?ch €10).

BabyOnWheels 13.10.2011 15:12

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 131647)
Vyd?lat na tom není nic špatného, ty lidi z n??eho žít musí, ale jde o míru. T?eba LFS a nKP mi p?ijde vyložen? podhodnocené, klidn? bych t?ch 12 liber / €15 dával ro?n? vzhledem k po?tu hodin zábavy, co to nabízí. Problém pro m? je, pokud si mám kupovat obsah a ješt? platit "nájem" za jeho používání, proto jsem se ptal, jak bude ?ešeno C.A.R.S. Pokud bude n?jaká základní verze s rozumným obsahem stát €10, tak to je cena, nad kterou nebudu v?bec p?emýšlet a vývojá?e podpo?ím (pokud mi fyzikální model p?inese n?jakou radost z jízdy, proto jsem se ptal na free demo, za arcade hovadinu ala NFS by mi bylo líto i t?ch €10).

Ano souhlas. Jsem ochoten platit pausal a mit vse, nebo koupit, ale ne kombinace. 10e - 40e jednorazove neni problem. Problem by byl 10e za kazdou vec ... dotazeno ad absurdum ... za benzin, pneumatiky a spol :)
WoWkari plati 300/ mesic. Takze iRacing bych prezil.. ale ne pak dokuvaot uz trate a auta. To je jen narazka.

ZABII 14.10.2011 00:02

Cany -koncept hry
 
Co se tý?e p?edb?žného konceptu hry a hlavn? n?jakých cen (aspon asi nastinu) je vše v této prezentaci http://wmdportal.com/wp-content/uplo...rview_1011.pdf

Ryko 14.10.2011 11:05

Tak som si narychlo presiel tu prezetnaciu a podla mna to vyzera uplne skvele... Ak som to spravne pochopil, je to business, ktory bude tvoreny a bude zarabat na zaklade ludi, ktori budu v komunite, cize potencialne nas vsetkych... staci zaplatis clenske... a v pripade ze c.a.r.s. bude uspesne, pripadne ako teamovy clen vytvoris napr. kvalitny sposplatneny mod alebo vyhras pretek, kde sa budu zarabat realne alebo ingame peniaze... cize nieco medzi systemom druzstva a trhu... a cim vacsie clenske, tym vacsie pravomoci a moznost hovorit do toho, co a ako bde vyzrat a fungovat...

Mne sa to zda ako velmi ferovy podnik a nie ako vyciciavanie penazi... je podla mna uplne logicke, ze ked niekto napr. vytvori prvotriedny mod a stravi na nom dlhe dni a tyzdne, tak je na nom, ci si povie, dam ho komunite zdarma alebo si svoju pracu cenim natolko, ze ho spoplatnim... Alebo dalsi priklad - spravit ligu, kde sa bude platit startovne a to sa potom ciastocne vyuzije na platnu organizatorom a tiez na peniaze pre vitazov... moznosti je vela...

Na papieri to teda podla mna a podla mojho chapania vyzera velmi nadejne...


All times are GMT +2. The time now is 21:43.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.