Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   iRacing (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1608)

Itar 20.8.2008 13:47

Malý videopr?vodce pro Skip Barber - Summit Point raceway. Snad n?komu pom?že.

Ondrejko 20.8.2008 14:00

aky cas si urobil?

Itar 20.8.2008 14:19

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 90368)
aky cas si urobil?

Je to napsané na konci - 1:21,944

Ondrejko 20.8.2008 15:34

treba to pisat do clanku, nebudem predsa stahovat video s akymkolvek casom :)

Itar 20.8.2008 16:02

Tak ono se oby?ejn? nep?edpokládá, že pro track guide bude sloužit ?as, který je 5s za rekordem. ;)

Ondrejko 20.8.2008 18:34

online shop iR (shipping je cca 100 dolarov :D)
https://gear.iracing.com/

AdamCZ 22.8.2008 01:10

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 90367)
Mal? videopr?vodce pro Skip Barber - Summit Point raceway. Snad n?komu pom??e.

Pekny :)
Taky pekne zajety.
Ja se stale peru s FPS svyho kompu.
Asi uz konecne budu muset poridit lepsi streva. Zrovna skipbarber se mi seka nejvic v zavode. :/
________
Honda cbr600rr history

Ondrejko 24.8.2008 20:00

http://grassrootsmotorsports.com/iracing/

Ondrejko 26.8.2008 10:11

podla ofiko stranky ostavaju do verejneho spustenia iRacing necele 3 hodiny, ale na fore sa vcera objavila sprava o update webstranky

Website will be in Maintenance mode at 6 AM EDT (10:00 GMT) on 8/26/08
In preparation for the service going live tomorrow we need to take the site down for about 6 hours. We have a lot of website work that needs to be done so new customers can join the service without invitation codes.
This is a very exciting day for us at iRacing and we thank all of you for sharing it with us.


prace by mali byt ukoncene o 16:00 GMT t.j. 18:00 nasho casu

Ondrejko 26.8.2008 17:43

tak uz to je "verejne" :)
https://members.iracing.com/membersi...tionChoices.do

reyco 28.8.2008 13:44

Po cca 2 tyzdnoch v iRacingu, by som to z mojej strany zhodnotil takto :
Zacnem vyhodami v porovnani s LFS:
+realne trate, je to iny pocit ist po trati, ktora naozaj existuje a potom ked uvidim v TV, ze idu po tej istej trati som cely vyteseny.
+force feedback - je citit hrbolce a smyky, dost to pomaha pri vyrovnavani ked krasne citim aku velku kontru asi mam urobit (o smykoch este nieco poviem)
+zvuky - auta zneju ovela zivsie, mojmu srdcu blizsie ale zas by som vytkol zvuk smykania pneu. Myslim ze to je prehnane aby som ich do kazdej zakruty pocul, mozno to ma spojitosti ze na ovale je to cool, ked pocut stale smyk.
+interiery aut - narozdiel od lfs, kde je len zopar interierov ktore sa podobaju na zavodne auta

Nevyhody :
-benzin a pit system - neexistuje
-poskodenie motora/spojky - neexistuje
-vplyv teploty pneu na jazdu - necitim
-rozmanitost aut - zatial je tam toho dost malo, za vela penazi. Najviac ma mrzi prevaha formuliek a ovalovych specialov.
-absencia modrej a zltej vlajky
-smyky - neviem ako to je v reale a motokaru s rwd autom nemozno porovnavat ale pridu mi dost nevyrovnatelne, narozdiel od pretacavych smykov v LFS.

To su moje postrehy, nikto so mnou nemusi suhlasit pisem len svoje porovnanie. Celkovo su oba simy dost vyvazene, az na to, ze v LFS sa online mimo ligy velmi jazdit neda (ctra) a tym to konci.

Flame 28.8.2008 16:51

Chci se zeptat, jde n?kde stáhnout zdarma demo jako je tomu u LFS?

Spangler 28.8.2008 17:12

ne

Itar 28.8.2008 17:58

Quote:

Originally Posted by reyco (Post 90659)
-smyky - neviem ako to je v reale a motokaru s rwd autom nemozno porovnavat ale pridu mi dost nevyrovnatelne, narozdiel od pretacavych smykov v LFS.

Po?kej si na n?která další auta. Solstice je dost neohrabaný a je pravda, že jakmile chytneš smyk, jde to do háje. Na druhou stranu t?eba Radical z toho smyku vytáhnout už jde a Skippy na to p?ímo láká. :)

Ondrejko 28.8.2008 19:00

Spec Racer bude dobre vozitko :)
http://www.scca-enterprises.com/spec_ford.html

snad pridaju aj XV8R SuperSaloon
http://iracing.com/newsEvents/article.php?id=10

reyco 29.8.2008 13:23

No priliv takychto aut by bol super :). Dalej by som nieco vytkol safety ratingu. Bezpecnou jazdou sa neda vzdy vyhnut kontaktu s inymi vozidlami, napr. staci v T1 kde nie je miesto na vyhybanie sa kade tade, niekto vas zoberie to je hned car contact 2x4, potom dostanem este hodiny a on tiez :) lost control 2x2 vyletime mimo trat a uz je po safety ratingu. Vcera sa cely den snazim ist co najcistejsie a cele snazenie a ziskany safety rating mi dnes nejaky magorko zrusi.

Este add k tym autam, budu auta, budu trate bude treba platit. Keby si mam kupit vsetko zaplatim 7400Sk... To je pre mna ako brigadnicky zarabajuceho cloveka :D velmi vela + platit kazdy mesiac. Neviem LFS ponuka momentalne viac.

Ondrejko 29.8.2008 14:29

na kontakte vozidiel (konkretne solstice) mi vadi to, ze aj pri minimalnom naraze sa dvihne predny naraznik a potom je cez neho velmi zly vyhlad a clovek ma v podstate po zavode. v boxoch sa auto neopravuje, clovek sa moze len resetnut a tym strati jedno kolo

reyco 29.8.2008 15:59

Ked hovoris o kontaktoch, neviem ci sa to stava len mne ale velakrat je kontakt uplne bez zvuku. Zazil som tuknutie aut o seba a bola to riadna rana, tu v iracingu nie je pocut velakrat vobec nic.

Ondrejko 29.8.2008 16:05

zatial som si to nevsimol, ale mohli by tie zvuky vylepsit. napr. pri naraze do bariery sa stale ozve rovnaky nasamplovany zvuk

Flame 1.9.2008 19:59

Plánuje se na n?kdy demo k vyzkoušení?


All times are GMT +2. The time now is 03:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.