Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Kyoto Ring National (poslední závod) - post?ehy, tréninky, setupy (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2680)

Popelka 13.5.2010 22:21

Kyoto Ring National (poslední závod) - post?ehy, tréninky, setupy
 
Pojede se poslední závod ligy a tak by to možná cht?lo n?jakou debatu ;)
Já teda nemám co nabídnout, zkoušela jsem a asi (asi ur?it? :D) pojedu na setu ze stránek setupgridu (f!nal_sprint).
Jede se m? s ním dob?e a lepší už to nebude :)
Jasn?, že poslední závod bych se cht?la dostat zase do D1, ale tady to bude obzvláš? t?žké, protože na této trati budou ?asy asi hodn? vyrovnané. Typuju rozdíl v hotlapu mezi prvním a dvacátým pátým v D1 maximáln? jednu vte?inu. A protože Poly zase zajede WR, tak já budu v háji :D

T?ším se na poslední závod a snad se z??astní dostatek lidí z t?ch co ješt? vytrvale jezdí a neutíkají ;)

PS: nejvíc úsm?vná a taky nejvíc trapná je otázka jezdce p?ímo na serveru t?sn? p?ed závodem: "Nemáte n?kdo setup, který vydrží 18 kol?" :D

Poly 14.5.2010 16:41

Tak WR se bat nemusis, na to nemam dostatek casu, chuti a ani skillu... :) Je to tam dost pekne zajety.
Ten set ktery popisujes jsem zkousel, neni spatny, ale na zavod to s R1 stacit nebude. Osobne bych chtel jet zavod s R1 setem, ale nevim jestli je mozny to nastavit tak abych nepalil zadni gumy. Pristi tyden neco zkusim a kdyztak to sem hodim...

Tomas Ag CZ 14.5.2010 18:25

No já tu na poslední závod na 99% nebudu a dost m? to mrzí,p?edem gratuluji vít?zi 1. CZ Ligy a p?eji všem p?kný poslední závod,d?kuji za super závod?ní a skv?lou organizaci a snad n?kdy p?íšt? na trati.

Popelka 14.5.2010 18:40

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 120824)
Ten set ktery popisujes jsem zkousel, neni spatny, ale na zavod to s R1 stacit nebude.

Na závod m? tam mechanici v garáži samoz?ejm? namontují Avon-R2 :)

Gepas 14.5.2010 19:49

tak se mi asi po hodinovém zkoušení a okukování Polyho replaye dostal pod hranici 1:40, doufám, že mi to vydrží i v závod? :)

bavorak 14.5.2010 19:57

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 120830)
tak se mi asi po hodinovém zkoušení a okukování Polyho replaye dostal pod hranici 1:40, doufám, že mi to vydrží i v závod? :)

len nechapem naco okukujes polyho replay ked ten od marcg je o vyse pol sekundy lepsi...lepsie presiel poly iba prvu zatacku na ovale :D ale aj to je uspech...
ja som sa po par kolach dostal na 40:06 a som bol spokojny a potom som ochorel a taky mam kasel ze soferovat by som moc nezvladal

Substance242 14.5.2010 19:58

Ja pokusné preteky (18 kôl) jazdím na R1, ale je to taká jazda skôr "na spotrebu" :-), ešte si to dôkladnejšie porovnám, ?i je lepšie R1 opatrne, alebo R2 a brutálne.

Gepas 14.5.2010 20:04

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 120831)
len nechapem naco okukujes polyho replay ked ten od marcg je o vyse pol sekundy lepsi...lepsie presiel poly iba prvu zatacku na ovale :D ale aj to je uspech...
ja som sa po par kolach dostal na 40:06 a som bol spokojny a potom som ochorel a taky mam kasel ze soferovat by som moc nezvladal

protože se chci p?iblížit n?komu dobrymu, na MarcGa nemám, tak aspo? Poly ;)

bavorak 14.5.2010 20:57

Quote:

Originally Posted by Gepas (Post 120834)
protože se chci p?iblížit n?komu dobrymu, na MarcGa nemám, tak aspo? Poly ;)

no ale k marcg sa nemusis priblizit tak blizko ako k polymu a oproti nemu (marcovi) mozes toho viac dokazit...
mne je to uplne jedno a je to tvoja vec len mi to nedava zmysel...vzdy sa viac naucis z toho lepsie zajazdeneho...

Gepas 14.5.2010 21:22

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 120835)
no ale k marcg sa nemusis priblizit tak blizko ako k polymu a oproti nemu (marcovi) mozes toho viac dokazit...
mne je to uplne jedno a je to tvoja vec len mi to nedava zmysel...vzdy sa viac naucis z toho lepsie zajazdeneho...

mrknu aj na MarcGa a pokusim se ješt? vylepšit, dík ;)

Substance242 14.5.2010 23:23

Zmenil som názor, nemá cenu sa trápi? na R1, sta?í málo a je to v keli, idem R2. Nedáme si testovací pretek ešte pred skuto?ným? :-)

Puma 15.5.2010 07:43

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 120838)
Zmenil som názor, nemá cenu sa trápi? na R1, sta?í málo a je to v keli, idem R2. Nedáme si testovací pretek ešte pred skuto?ným? :-)

dal bych... ;)

Ghost_CZ 15.5.2010 10:13

2 Attachment(s)
Jestli vám to pom?že... ;)

Lala 16.5.2010 08:45

Diky za sety, rozhodne je vyzkousim.

Prozatim mam sety vybrane nasledovne:
- pro Q ... inferno hotlap set od vincpera s poupravenym podvozkem klasicky ospionovanym z WR replaye/setu
KY2 mi moc nesedi a zatim jsem se nedokazal dostat ani pod 1:40, ale jeste to budu chvili zkouset.

- pro R ... setupgrid endu set od vincpera/trekkerfahrera
Sice prehrejvam, ale i tak se mi s nim jede dobre. Zatim jsem si nezkousel simulovat zavod, takze teprve vyzkousim, jak se bude auto chovat v prubehu zavodu s ohledem na ubytek paliva.

Tuhle trat mam v kolonce "pece gumy za jakychkoliv podminek", tak se divim, ze tu vubec chce nekdo zkouset ujet 18 kol na R1ckach. Neumim si predstavit, ze bych neupek pneu uz po oprvnim ostrym v Q :)

JENDAN 16.5.2010 13:47

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 120862)
Diky za sety, rozhodne je vyzkousim.

Prozatim mam sety vybrane nasledovne:
- pro Q ... inferno hotlap set od vincpera s poupravenym podvozkem klasicky ospionovanym z WR replaye/setu
KY2 mi moc nesedi a zatim jsem se nedokazal dostat ani pod 1:40, ale jeste to budu chvili zkouset.

- pro R ... setupgrid endu set od vincpera/trekkerfahrera
Sice prehrejvam, ale i tak se mi s nim jede dobre. Zatim jsem si nezkousel simulovat zavod, takze teprve vyzkousim, jak se bude auto chovat v prubehu zavodu s ohledem na ubytek paliva.

Tuhle trat mam v kolonce "pece gumy za jakychkoliv podminek", tak se divim, ze tu vubec chce nekdo zkouset ujet 18 kol na R1ckach. Neumim si predstavit, ze bych neupek pneu uz po oprvnim ostrym v Q :)

ja skousel jet 18 kol s AIckama na R1 i na R2 a u obou pecu. Docela by me zajimal nejaky replay, kde je najeto vice nez jedno kolo. Vsichne hotlapersky replaye jsou podle me k nicemu. Skoro vsude to jedou smykem a podle me timhle stylem jim pneu nemuze vydrzet dele nez 4kola.

Substance242 16.5.2010 16:27

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 120864)
Docela by me zajimal nejaky replay, kde je najeto vice nez jedno kolo

Ja trénujem ako vždy plnú d?žku, ale ?asy mám obvykle 1:44, 1:44, 1:44, 1:44, 1:43, 1:44... takže asi ni? ?o by niekoho zaujímalo. :-)

bavorak 16.5.2010 16:59

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 120864)
Docela by me zajimal nejaky replay, kde je najeto vice nez jedno kolo.

treba hladat :)
http://www.spdoracing.com/eventdb/replay/3778
klikni na 3778.mpr a to je zaznam zo zavodu ...sice su to zas borci takze neviem ci budes s tym spokojny ale je to 27 kolovy zavod FOX@KY2

zatial som to nepozeral tak dufam ze to je to, co chces :)

Poly 16.5.2010 18:43

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 120831)
len nechapem naco okukujes polyho replay ked ten od marcg je o vyse pol sekundy lepsi...lepsie presiel poly iba prvu zatacku na ovale :D ale aj to je uspech...
ja som sa po par kolach dostal na 40:06 a som bol spokojny a potom som ochorel a taky mam kasel ze soferovat by som moc nezvladal

Presne tak, ja taky okukuju MarcG hotlap a ne svuj. :D Chtel bych to v tydnu jeste trochu stahnout, hlavne druhy sektor, tam ztracim hodne.

bavorak 16.5.2010 18:59

Quote:

Originally Posted by Poly (Post 120877)
Presne tak, ja taky okukuju MarcG hotlap a ne svuj. :D Chtel bych to v tydnu jeste trochu stahnout, hlavne druhy sektor, tam ztracim hodne.

zakrutu pred druhym medzicasom trafil marcg uplne nadherne podla mna...druhy sektor je tazky...prvy kupodivu mi nerobi az take problemy ako som cakal...no a treti mi este nikdy nevysiel podla predstav...dneska sa hadam dostanem k pojazdeniu...po tom ako som cumel na tolko motosportu dneska tak mam dost chut :D

Substance242 17.5.2010 00:28

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 120864)
Docela by me zajimal nejaky replay, kde je najeto vice nez jedno kolo.

Tak som uložil teraz dokon?ený ?alší off-line pretek, ale ja som z D3, takže ak by si to niekto pozrel, nech sa príliš nesmeje, dobre? ?asy skoro vždy 1:43, v predposlednom kole 1:42, myslím že v 11. kole vyletenie v úvode lebo som akosi strácal koncentráciu, po polnoci mi tu vždy za?nú chodi? bubáci a vyrušova? ma. ;-)

https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...ZTU4NTkz&hl=sk (pol mega)


All times are GMT +2. The time now is 20:43.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.