Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   KxR Racing Days 2011/2012 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=34)
-   -   RACE 2 - Tiskovka (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2905)

Rodo 8.1.2012 21:12

RACE 2 - Tiskovka
 
..

Rodo 8.1.2012 21:14

Quali- necekane 1.cas radost jak prase a chut bojovat o 1.flek


R1: start z 1. a hned jak trouba trefim gumy, zaveseni v hajzlu garaz, stihacka, 26 misto

R2: start dobry z 26 hned na 19 a tesil sem se na souboje, najednou predemnou kalamita, chtel sem uhnout, gumy salto a zas zaveseni v hajzlu, konec

holt smula ale co se da delat, priste to snad vyjde

Hafik1 8.1.2012 21:16

Quote:

Originally Posted by Rodo (Post 132420)
Quali- necekane 1.cas radost jak prase a chut bojovat o 1.flek


R1: start z 1. a hned jak trouba trefim gumy, zaveseni v hajzlu garaz, stihacka, 26 misto

R2: start dobry z 26 hned na 19 a tesil sem se na souboje, najednou predemnou kalamita, chtel sem uhnout, gumy salto a zas zaveseni v hajzlu, konec

holt smula ale co se da delat, priste to snad vyjde

To jsem zv?dav kolik t?ch p?íšt? bude:banghead:

HBVLibr 8.1.2012 21:27

Quali - Zklamáni,2 x krát jsem dojel pomalejšího jezdce a nedokázal si na?asovat odstup.13 místo
1.Race S Gepertem jsme si zajeli na st?ída?ku v t1 do Pneu,oba poškození záv?su a do cíle tuším že 15.
2.race.Ješt? p?ed startem m? za?alo nep?íjemn? bru?et v b?iše :o.První kolo jsem dojel ke hromadné kolizi a už nebylo kam uhnout.Skon?ilo nás tam po kup? hodn?.Po dojetí prvního kola už b?icho dalo jasn? najevo,že bude velký problém:bandit:.Po kroucení na židli a najeti do trávy bylla jediná cesta pry? ze závodu :-).

Co m? dost dneska zklamalo,tak lidi co neumí poslouchat hlavního Admina,a taky ti,co jeli naprosto bez ohledu a zdravého uvažování.Když je nás na trati tolik,musí se jet trošku opatrn?ji.Závod se nevyhráva v první zatá?ce!Ale to je možná jen m?j názor.

KLIMA Zdenek 8.1.2012 21:46

Q: Vyšla podle p?edstav, n?jaké 26. místo. ?as na trénink tentokrát moc nebyl, ale hodinku p?ed závodem jsem n?jaké to kolo odjel.

1. Race: P?ed šikanou jsem musel hamstnout na brzdu a dostal jsem jí zezado od K?emílka. Nic se ned?lo, odlet?l jsem ven, ale žádný poškození, K?éma na m? po?kal a pustil p?ed sebe, tak jsem na to šlápnul. Ješt? n?jaký strkanice byli, ale nic vážnýho. Nakonec asi 21. místo, což byl docela úsp?ch.

2. Race: Za?alo to dob?e, p?ed šikanou jsem m?l op?t na zádech nalepenýho K?emílka, který si dal rad?ji pozor. Pak jsem se n?jak dostával docela dop?edu, v jednu chvíli jsem byl dokonce na 17. míst?, ale v záp?tí jsem ud?lal chybi?ku a byl 19. Asi ve 12. kole koukám, je tam n?jaký LAG, kouknu na modem a ejhle, ono to op?t vypadlo. To je zklamání. Škoda, mohlo to být dobré umíst?ní, ikdyž na úkor v?tší úmrtnosti.

U dalšího závodu navid?nou.

Lubik 8.1.2012 21:47

Quote:

Originally Posted by HBVLibr (Post 132425)
Co m? dost dneska zklamalo,tak lidi co neumí poslouchat hlavního Admina,a taky ti,co jeli naprosto bez ohledu a zdravého uvažování.Když je nás na trati tolik,musí se jet trošku opatrn?ji.Závod se nevyhráva v první zatá?ce!Ale to je možná jen m?j názor.

+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho:bandit:

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode:)

masterful 8.1.2012 21:59

Replay 2.race
 
Replay 2.race

Tomas Ag CZ 8.1.2012 22:02

Q: nic moc,nedokázal jsem zajet po?ádný kolo, a když byl dobrý mezi?as tak jsem dojel pomalejší a konec.
R1: hned m? n?kdo oto?il a stíha?ka,dojezd 13.
R2: sorry všem kte?í doplatili na ten karambol,vylít jsem ze zatá?ky a zrovna jsem se podíval doprava jestli tam n?kdo není,vrátím se pohledem a proti m? auto,?elní náraz,pak p?išla rána z boku,PP kolo rozhozený,dalo se s tím jet,no op?t zezadu,dojezd 17.
Souhlsím,že se závod nevyhrává v prvním kole a spousta lidí doplácí na svou ohleduplnost,a jinak nefungovali žluté vlajky a to je dost velký problém.

ondra.tichy 8.1.2012 22:03

Race
 
Quali - p?i jedinym povedenym kole jsem m?l na cílové rovince kolizi s rozbitou károu -> 18. místo myslim.
R1 - za?alo to pohodov?, držel jsem se okolo 15, a pak jsem to p?ed druhym splitem 2krát málem hodil na boudu a bylo z toho 18 v cíli :-)
R2 - hodn? povedenej závod, stabilní ?asy kol, pár lidí jsem p?edjel, byl jsem 11 a pak 3 lidi p?ede mnou postupn? chybovali takže krásný 8. místo

Díky za závody hoši ;-).. t?šim se na p?íšt? :bandit:

Kid222 8.1.2012 22:07

Já musím souhlasit s neukázn?ností, která zp?sobila v obou závodech celkem velký crashe (i když to bylo podpo?ený i obtížností Fernbay).
Od n?kterých opravdu záležitost jako divoká jízda po D1.:confused:

HonzaNB 8.1.2012 22:13

Q: cekal jsem, ze se dostanu do druhe desitky. Nakonec to nevyslo, takze start z 23. pozice

R1: Zacatek z meho pohledu relativne klidny, vyhnul jsem se vetsim kolizim. Bohuzel ve druhem kole v prvni vracecce mne nekdo postrcil na vnitrek a ja zustal zaveseny s pneu pod autem. Nemohl jsem se hnout, takze zbyval spectate.

R2: Start z predposledniho mista. Prvni kolo jsem prezil, bohuzel ve druhem kole kolize s V. Salomonem a dojzdeni startovniho pole. Neknoce, diky odpadani jezdcu jsem dojel na 18. miste.

Za tu kolizi se V. Salomonovi omlouvam. Vyjizdel tam z kacirku vuz, vedel jsem ze jsi nekde vedle mne. Takze jsem zkusil vyjizdejici vuz podjet, jenze mne to rozhodilo a vyneslo az do tebe.

ondra.tichy 8.1.2012 22:14

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 132434)
Já musím souhlasit s neukázn?ností, která zp?sobila v obou závodech celkem velký crashe (i když to bylo podpo?ený i obtížností Fernbay).
Od n?kterých opravdu záležitost jako divoká jízda po D1.:confused:

souhlasim, taky jsem m?l n?kolikrát na mále a vyhnul se na poslední chvíli..:banghead:

Jack_T 8.1.2012 22:30

Quote:

Originally Posted by Lubik (Post 132429)
+1 na todle jsem doplatil v obouch zavode.A asi nejen ja...Hned pri 1 zavode za t1 ve vracaka na kopci byli snad tak 4 aut po trati a nebilo kam uhnout natoz pomale projet.Tak automaticky sundavam nohu z plynu a tukam na brzdu aby ti za mnou brali ohled co se deje na trati.Samozdrejme ze sem na to doplatil a ti zamnou asi nevi co je to zluta vlajka(respektive chumel aut rozhazenej po trati).

Na dnesni zavod jsem se tesil ale hluboce zklamanej.Ale beru to v poho:bandit:

Jinak jsem velice zvedam na metr komisaru za nektere dnesni creshe a prohresky.Docela me zajima jak to bude adekvatni k memu prohresku na minulem zavode:)

První ?uk do tebe sem byl já (snad ty jména jsou matoucí) , ale koukni na záznam z mého pohledu, to že tam n?co je jsem nem?l šanci p?es tebe vid?t.

Gepas 8.1.2012 23:15

dneska to spí? vypadalo jako sranda závod, ne? ligový závod, minimum čistých soubojů, zato o ťukance a velké nehody nebyla nouze...

Logical 8.1.2012 23:35

Ag Petr Cz: Omlouvam se za ten navrat z travy, kvuli kterymu jsi prisel o pozici. Souboje byly obcas trochu tvrdsi, podle me ale od obou z nas :o

Kloucek: V prve rade dekuju tobe a Lalovi za set a klobouk dolu za dnesni (a vcerejsi) vykon, by me zajimalo, jakej matros do vas Kid cpal, aby vas udrzel pri zivote :p . Na ten karambol za sikanou nemuzu byt moc hrdej, mohl jsem tomu zabranit, za coz se omlouvam.

Jinak zavod byl pro me mnohem prijemnejsi nez ten predchozi, i kdyz jsem mel obcas blato na hristi a triko propoceny skrz naskrz. Dekuju klukum z KxR za vybornou organizaci.

martin.jrk 8.1.2012 23:43

Qvali: Tak lepší pr?m?r, mohlo to dopadnou h??. 10 místo.

Sprint: No, ti co se se mnou potkali na trati asi nebyli zrovna š?astní:o.

ostravaCZE - první kolo zatá?ka v kopci, v?bec jsem t? nevid?l :(.

Hned další zatá?ka :-D:
Ag tomas - no to jsem t? oto?il já:o, ze záznamu jsem se díval, že jsem byl upln? ve slepém úhlu, takže jsi o m? asi nev?d?l, a já ne?ekal, že tak zpomalíš a p?jdeš na vnit?ek. Takže propad n?jak kolem 20 místa.

Quote:

HonzaNB
Bohuzel ve druhem kole v prvni vracecce mne nekdo postrcil na vnitrek a ja zustal zaveseny s pneu pod autem.
Taky já :-D. Byl jsem rozhozený z auta na rovince, netrefil jsem brzdný bod a postr?il jsem t?, moje chyba:(.

KLIMA Zdenek - znovu na konci rovinky, nevím co jsem tam cht?l d?lat :o(to je výborný smajl :p). Pak jsem t? pustil zp?t.

No a v poslední kole st?et se salomonem, kdy se vracel na tra? a st?echa :-D. Nakonec ,a nevím pro? ,p?edposlední.

long:
Opatrná jízda z konce, dobré souboje s Jirkou a OstravaCZE(znovu :-D) nakonec 13 místo. Jen zase probržd?ní za šikanou a kontakt s LukiCZ, našt?stí to p?ežil:o.

?ekám tak dva tresty :D.

salik1992 9.1.2012 07:07

Quote:

Originally Posted by HonzaNB (Post 132435)
Za tu kolizi se V. Salomonovi omlouvam. Vyjizdel tam z kacirku vuz, vedel jsem ze jsi nekde vedle mne. Takze jsem zkusil vyjizdejici vuz podjet, jenze mne to rozhodilo a vyneslo az do tebe.

Já se zase omlouvám tob? za ten návrat. Pokra?oval jsem vedle tebe po tráv?. Mrknul jsem doleva a vid?l tebe vlevo, za mnou prázdno, tak jsem se vrátil. Jenže tys ud?lal to stejný.

Q: Nevyšla dle p?edstav a zajel jsem o vte?inu horší ?as, než v trénincích.

S: Celkem jsem se propracovával dop?edu, jenže dv? chyby v T1 znamenaly propad o 5 míst na 23. pozici.

L: V prvním kole jsem málem šel p?es budku v té rychlé pravé z kopce. Násilné uzemn?ní auta a kontakt s bariérou znamenaly poškození zav?šení. Za?alo pronásledování. Ve druhém kole jsem dojel skupinku a došlo k již zmín?nému kontaktu s Honzou. Za?alo další pronásledování a v 7. kole jsem v za mostem v pravé zatá?ce šel p?es budku a závod tak pro m? skon?il.

Petersbond 9.1.2012 07:28

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 132441)
Ag Petr Cz: Omlouvam se za ten navrat z travy, kvuli kterymu jsi prisel o pozici. Souboje byly obcas trochu tvrdsi, podle me ale od obou z nas :o

Q : Povedlo se mi n?jak dostat do dobré mezery a zajet poprvé ?as pod 2:39. Neuv??itelné 4. místo (v tréninku jsem vás snad všechny vid?l jezdit ?asy pod 2.39) :o
R1 : Start 4, konec 4 místo. Co více si p?át. Souboje s Logicalem (taky jsem m?l tep jak p?i maratonu) :), asi to i z mé strany nebylo vždy košér (bránil jsem možná až moc - taky se omlouvám) Tak po shlédnutí R1 se omlouvám ješt? víc, v posledním kole, fuj fuj.
R2 : Start 5, konec 4 místo, taky super. Po n?jakém karambolu jsem se dostal na 3 místo a jezdil tak do 16 kola, pak se projevila moje mladická jezdecká nerozvážnost, moc jsem sledoval Lalu za sebou, ten mi nakonec v poslední zatá?ce vzal na brzdy. (p?iznám se, prost? jsem se z Laly po... :D:D) Mohl jsem jít na vnit?ek a bránit, ale n?jak jsem necht?l kolo p?ed cílem vše pokazit, navíc ješt? kolegovi z Plzn?. by? za cenu, že ztratím bednu. :D Spíše jsem ?ekal, že ho možná ješt? podjedu, ale Lala jel výýýýborn?.

Dnešek se mi poprvé povedl i závod, dosud, když se zada?ila kvali, tak to v závod? ješt? nikdy nevyšlo. Potvrzuje se, že pokud se startuje ze p?edních míst, tak se jezdec vyhne karambol?m a dá se n?co zajet.
A gratulace Logicalovi - to byly neskute?né ?asy. :banana::banana:
Ješt? klobouk dol? p?ed P. Doležalem, po 24 hodinovce a po rotaci za šikanou, s takovým vrakem dojet, fakt smekám.

Kid222 9.1.2012 14:12

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 132441)
Kloucek: V prve rade dekuju tobe a Lalovi za set a klobouk dolu za dnesni (a vcerejsi) vykon, by me zajimalo, jakej matros do vas Kid cpal, aby vas udrzel pri zivote :p .

Cht?l jsem dát každýmu trochu dopingu, ale omylem jsem to nast?ílel všechno do Klou?ka, proto ostatní odpadli o n?co d?ív.

Lubik 9.1.2012 14:54

Quote:

Originally Posted by Jack_T (Post 132437)
První ?uk do tebe sem byl já (snad ty jména jsou matoucí) , ale koukni na záznam z mého pohledu, to že tam n?co je jsem nem?l šanci p?es tebe vid?t.


neboj na replay jsem koukal uz vcera.kdyz si v apexu tak je tam nadherne videt jak je Rodo otocen o 180 predkem proti tobe.takze me netvrd ze jsi prezeme nevidel.Najvic co me zarazi tak ze z tve strany nebyla zadna snaha zabranit kolizi.evidente je videt ze drzis plnej kotel a doufaz ze to proste prohrnes....kdyby jsi aspon pustil plyn tak by naraz nebyl tak silnej a mozna bych to ustál.ale takhle jsi me proste uplne odstrelil..


All times are GMT +2. The time now is 03:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.