Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   P?eklad fóra (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2329)

Chaos 17.3.2009 03:31

P?eklad fóra
 
?íkám si, že by nebylo od v?ci fórum po?eštit... Co vy na to? N?jak ?as bude, ale n?kdo bude muset ud?lat t?ebas nová tla?ítka a tak podobn?... Pom?že n?kdo?
p.s. zatím v?bec netuším kde a jak se to dá... Zatím toto berte spíš pr?zkum, sám momentáln? nevím, kdy (a jestli v?bec) se na to vrhnu...

Faraon_cz 17.3.2009 06:40

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 100575)
?íkám si, že by nebylo od v?ci fórum po?eštit... Co vy na to? N?jak ?as bude, ale n?kdo bude muset ud?lat t?ebas nová tla?ítka a tak podobn?... Pom?že n?kdo?
p.s. zatím v?bec netuším kde a jak se to dá... Zatím toto berte spíš pr?zkum, sám momentáln? nevím, kdy (a jestli v?bec) se na to vrhnu...

Dle meho nazoru zbytecnost,ale nejsem proti...;)

Flame 17.3.2009 07:28

Já bych byl pro... m?žu ti pomoct ;)

nekde by m?la být složka lang nebo tak... tam je všechno, a pak tla?ítka to už pujde rychle... pokud chceš mít fórum jen v ?eštin?, nem?l by bejt problém

Hades 17.3.2009 22:46

Rád pom?žu pokud bude pot?eba.

Woyta 21.3.2009 15:13

http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=44861 Otazka je kolik budou chtia a jestli to je kompatibilni verze.
Zlaty PHPBB :)
Jinak urcite to je jen nejakej ten textak s pomenejma.

//Chtej moc. 80ojro.
Takze pravit par obrazku tlacitek a pripadne prepsat par promenych.

Vitr 21.3.2009 15:30

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 100804)
http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=44861 Otazka je kolik budou chtia a jestli to je kompatibilni verze.
Zlaty PHPBB :)
Jinak urcite to je jen nejakej ten textak s pomenejma.

//Chtej moc. 80ojro.
Takze pravit par obrazku tlacitek a pripadne prepsat par promenych.

Heh když se na to p?eložené fórum dívám, tak se m? to ani nelíbí. Je to takové n?jaké nesourodé - hlavn? ty tla?ítka, jako zašli odpov?? atd... Myslím že klasika ENG je lepší, ale pokud se to n?komu d?lat chce bránit mu ur?it? nebudu :)

Zdenek CZE 21.3.2009 15:51

Tak já taky n?co p?ihodím do diskuze;). Podle m? p?eklad do ?eštiny je trochu zbyte?ný, protože všichni, co ho tady používají, tak už ví co a jak funguje. Taky je to zbyte?ný, protože pro v?tšinu lidí angli?tina nep?edstavuje problém. Ale zase na druhou stranu je trochu divné, když ?eské forum je v angli?tin?. Hlavn? m? nezabíjejte, je to jen m?j názor:D.

Tommy V. 21.3.2009 16:20

podle me taky zbytecne

Pajik CZ 21.3.2009 16:32

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 100809)
podle me taky zbytecne

I ja se p?idávám k názoru že je to zbyte?ností. A to anglicky umím tak, že neumím. ;)

[F&F]Troy 21.3.2009 18:01

your car lost acceleration?
 
Já bych klidn? pomohl, když to budu um?t. Grafiku celkem zvládám a moc rád se cokoliv p?iu?im. Mám jeden dotaz. MUSÍM TED UD?LAT DO PRÁCE FORUM A CHT?L BYCH PORADIT S VÝB?REM PROSÍM. Nap?. bych rád ved?l, jakej je rozdíl mezi phpBB2,phpBB3,PunBB,Invision (je to jen ve vzhledu, nebo i v ne?em jiném??), Pak bych rád ved?l n?jakej server, kde si ho založit a na co si mám dát pozor. No a cokoliv dalšího taky v?ele uvítam.Tak dík moc

Tairo 21.3.2009 18:16

Quote:

Originally Posted by [F&F]Troy (Post 100822)
Já bych klidn? pomohl, když to budu um?t. Grafiku celkem zvládám a moc rád se cokoliv p?iu?im. Mám jeden dotaz. MUSÍM TED UD?LAT DO PRÁCE FORUM A CHT?L BYCH PORADIT S VÝB?REM PROSÍM. Nap?. bych rád ved?l, jakej je rozdíl mezi phpBB2,phpBB3,PunBB,Invision (je to jen ve vzhledu, nebo i v ne?em jiném??), Pak bych rád ved?l n?jakej server, kde si ho založit a na co si mám dát pozor. No a cokoliv dalšího taky v?ele uvítam.Tak dík moc

predne je spis treba vedet, jestli to bude spis takove vnitropodnikove forum, pripadne pro styk s omezenym okruhem zakazniku, verejne forum, nebo vymazlene forum pro nejakeho zakaznika na zakazku. To vse se na vyberu fora i umisteni projevi

cesky preklad fora - nejsem zadny zurivy anglictinar a presto mi v podstate dodnes nedoslo, ze neni forum cesky. imho komplet cestina by byla spis takova tresnicka na dortu, nez nutna vec :)

Spangler 21.3.2009 18:46

Imho taky uplne zbytecne

[F&F]Troy 26.3.2009 23:07

[quote=Tairo;100823]predne je spis treba vedet, jestli to bude spis takove vnitropodnikove forum, pripadne pro styk s omezenym okruhem zakazniku, verejne forum, nebo vymazlene forum pro nejakeho zakaznika na zakazku. To vse se na vyberu fora i umisteni projevi


no bud to bude: 1)vnitropodnikové forum (úzký okruh) vymazlený :-)
nebo 2)co nejvíc ve?ejný (jde mi o to, aby se co nejvíc zobrazovalo když nekdo napíše do vyhledáva?e n?jakej výraz.

Dík moc za pomoc

Kada 27.3.2009 17:44

Vyhodou prekladu aktualni verze vBulletinu je to, ze by to slo prodavat a timto trebas ziskavat nejakej baksis na provoz webu. Je to ale hokna, tech textu bude hodne, navic s kazdou aktualizaci by se to muselo upravit.

RavenakCZE 27.3.2009 18:12

Za tu dobu už jsem si zvykl na EN, a pokud by to bylo ?esky mohl bych se ztácet....:nut:

Ale né te? vážn?. V?bec tomu nerozumím, ale rád pomohu. .... :D

windmouse 27.3.2009 18:40

me osobne by ceska verze spis stvala

gmail, google, facebook, lfs, proste vsechno si prepinam zpet do anglictiny, kdyz to jde

ty programy jsou proste programovany a koncipovany pro anglictinu a v anglictine

tomu odpovida layout, velikost tlacitek a vsechno



na druhou stranu pokud by to byla nastavitelna vec, tak nejsem proti prekladu a sam bych par normostranek dal

Sh!nE 28.3.2009 12:08

Jak rekl windmouse... Vetsinou to konci divne velkejma tlacitkama, zmensenejma fontama a jinak zvlastne... Rozhodne mi neprijde nezbytne nutny mit forum v cz, ale jestli se nekdo citi na to to udelat tak detailne (viz vypsane problemy) nebranim se tomu a jsem ochotnej pomoct

Vazli 28.3.2009 13:58

zbytecny nechal bych to tak jak to je

reyco 3.4.2009 19:49

Ke? preklad tak jedine do sloven?iny :D

Kid222 3.4.2009 19:56

Quote:

Originally Posted by reyco (Post 102090)
Ke? preklad tak jedine do sloven?iny :D

Ten zvládne Ondrejko, až to bude v ?eštin?.:)


All times are GMT +2. The time now is 13:51.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.