Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Servery (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2705)

Raketa 20.7.2010 11:29

Servery
 
Zdravím nedávno jsem se kone?ne rozhodl, že si koupím S2 licenci :) všechno pekné, až na to že nevím kde hrát (myslím tim ?eské servery) tak jestli byste mi n?jaké nedoporu?ili. Hlavn? ne tu projíždku :confused: je to nejv?tši zrada co jsem kdy v hrách zažil :D:D

sonyk 20.7.2010 23:37

http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=38

zkus tady pocist. tam nejaky urcite najdes. Jinak APR, EGT, KXR, Actual Linux, pink

EDIT: pres prazdniny necekej nacpany servery. jedine kdyz budou nejaky zavody.

Vitr 21.7.2010 22:32

Quote:

Originally Posted by Raketa (Post 122277)
Zdravím nedávno jsem se kone?ne rozhodl, že si koupím S2 licenci :) všechno pekné, až na to že nevím kde hrát (myslím tim ?eské servery) tak jestli byste mi n?jaké nedoporu?ili. Hlavn? ne tu projíždku :confused: je to nejv?tši zrada co jsem kdy v hrách zažil :D:D

?eská LFS komunita je spíše taková "eventová" scházíme se p?evážn? na závodech, nebo p?i tréninku na n?. Jen tak se v?tšinou jezdí na zahrani?ních server a prázdniny potažmo období dovolených v tom d?lají taky velkou díru :)

Raketa 21.7.2010 23:09

ahaa tak jestli to dob?e chápu, tak o prázdninách to je mrtvé :D ptz zatím jezdím jen na carcame.nl jediný server kde je narváno. Jinak dík za odpov?di. A poslední otázka jak mám nastavit differenciál u FXR? ?etl jsem už návody pro za?áte?níky a pokro?ilé, ale n?jak jsem se nedobral k výsledku ptz tam je p?ední zadní a uprost?ed, takže každá rada dobrá. :-)

Fast Jarda 21.7.2010 23:31

Quote:

Originally Posted by Raketa (Post 122284)
ahaa tak jestli to dob?e chápu, tak o prázdninách to je mrtvé :D ptz zatím jezdím jen na carcame.nl jediný server kde je narváno. Jinak dík za odpov?di. A poslední otázka jak mám nastavit differenciál u FXR? ?etl jsem už návody pro za?áte?níky a pokro?ilé, ale n?jak jsem se nedobral k výsledku ptz tam je p?ední zadní a uprost?ed, takže každá rada dobrá. :-)

K tomu diferáku...

U FXR se v?tšinou používá vep?edu Uzam?enej, vzadu uzam?enej a uprost?ed viskóza na n?jakejch 15 - 20.

Tyto v?ci se ovšem liší od každé trati. Jiné je to na Astonu, ve m?st?, nebo na ovále.... Všude ty diferáky fungují jinak :)

Jediný co ti m?žu poradit je to, abys to vyzkoušel co a jak d?lá. Ovšem chce to trochu citu:)

Raketa 22.7.2010 23:22

ok dík za rady, n?jak se tím prokoušu, kdyz jsou ty prázdniny :D

vladagt 13.4.2011 23:13

nemáte n?jaké doporu?ení na XRT drifting servery, n?jak moc jsem jich po zakoupení licence neobjevil.. nebo jak vubec mam hledat v t?ch servrech ?
p?íde mi to dost nep?ehledné alespo? jako pro za?áte?níka s licencí.díky

RazzzerCze 14.4.2011 17:37

hele je jich tam docela dost ja napr chodim na drifting.lt

mufisto 12.3.2012 20:39

nekdo zmenil admin heslo na serveru ALTP. Bohuzel budeme nuceni admin heslo opet zmenit, aby se pravy admin 00JA AGENT stal jedinym adminem. Vzlehem k tomu, ze se admin heslo rozsirilo prilis rychle, pristi heslo nebude verejne zname. Chceme predejit situaci, kdy server neni nastaven dle defaulnich pozadavku a navic dochazi nepravym adminem ke kickovani hracu, kteri si chteji opravdu zajezdit. Je to skoda, ze se tu takovy idioti najdou.
Dekuji za pochopeni

00Ja 12.3.2012 20:51

Hehe, tady doslo k nedostatecnymu informovani z my strany. Admin heslo na ALTP server jsem dneska zmenil ja.
Duvodem byly stiznosti, ze nekdo, nejspise pres REMOTE, ruzne nahraval layouty do cesty, zadaval prikazy SPECTACE a podobne.

Moc na tyhle klukoviny nejsem zvedavej, protoze vim, ze kdyz si jde nekdo zajezdit, ukradnul si volny cas nekde jinde a chce ho smysluplne vyuzit na trenink.

Pokud tedy nekomu prozradim soucasny admin heslo, bude to jen proverenym lidem a pod prisahou, ze ho nereknou nikomu dal.
Pokud by se i pres toto opatreni delo neco podobneho co ted, zmenim heslo znova.

Dik za pochopeni.

bavorak 19.3.2012 17:15

Zdar zavodnici, v poslednej dobe nejako nemam cas hrat lfs a uz som to nezapol vyse mesiac no dneska vecer by som si nasiel trochu casu a netuzim si zrovna pokazit naladu na public serveri tak keby mal niekto chut mohli by sme ist na nejaky private server a nieco tam vymysliet (napr trening na xrr cup)...je to len taky moj maly navrh... co sa tyka casu tak by som povedal ze klasickych 20:00 je dobrych

salik1992 19.3.2012 17:25

Dobrý nápad. Ur?it? se p?idám.

Logical 19.3.2012 18:23

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 132995)
Zdar zavodnici, v poslednej dobe nejako nemam cas hrat lfs a uz som to nezapol vyse mesiac no dneska vecer by som si nasiel trochu casu a netuzim si zrovna pokazit naladu na public serveri tak keby mal niekto chut mohli by sme ist na nejaky private server a nieco tam vymysliet (napr trening na xrr cup)...je to len taky moj maly navrh... co sa tyka casu tak by som povedal ze klasickych 20:00 je dobrych

Na ALTP serveru se drti Westhill kazdej den :]

bavorak 19.3.2012 19:34

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 132998)
Na ALTP serveru se drti Westhill kazdej den :]

super...takmer urcite sa dneska zastavim...see ya there ;)

Tomas Ag CZ 19.3.2012 23:51

Sakra,škoda že jsem si to nep?e?etl d?íve,mohl jsem odzkoušet soft na stream a doladit zvuk,p?íšt? pišt? o n?co d?íve :-)

Eraserko 30.10.2012 12:55

Zdravim, bolo by mozne zapoziciat server na fun race na nedelu alebo pondelok 11.11. alebo 12.11.?
Jedna sa o fun race, proste oddychovka, xrt vs fxo na KY2, restrikcie este nemam spravene, kedze az do 5.11. budem mimo domu a nemam ako odskusat a AI jazdi debilne casy oproti WR atd, ale to su uz moje bullshity :D
Samozrejme, zverejnim aj tu, nech si zajazdime :)


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.