Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Lze v demu založit do?asný server ? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2209)

Boris 21.11.2008 12:40

Lze v demu založit do?asný server ?
 
Ahoj,
nejprve zdravím všechny dávné spoluhrá?e z S1 a S2 ligy kte?í si na mne vzpomenou ;-)
Taky se omlouvám jestli je to upln? lamackej dotaz ale hledal jsem fakt poctiv? ale nikde jsem nenašel jasnou odpov??...

A te? k otázce... jde o to, že a?koli vlastním plnou verzi S2 chci jezdit v demu s tátou a vzhledem k tomu, že m?j comp není p?íliš výkonný pot?ebuju aby na serveru nebylo více jak 4 hrá??....
IP mám asi neve?ejnou repektive tuhle 82.150.180.152 je tedy n?jaký zp?sob ?

Kdysi dávno to myslím šlo i v demu ale od t?ch dob se asi hodn? zm?nilo....

P?edem d?kuji a zdravím všechny ;-)

Chaos 21.11.2008 14:39

Zdravim ztraceneho zavodnika ;)
Zalozit vlastni server i v demu samoze jde, akorat aby byl videt i pro ostatni je verejna IP nutnou podminkou... Zalozit server se pak da normalne pres menu v LFS pripadne dedikovanej server...

Boris 21.11.2008 14:46

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 94569)
Zdravim ztraceneho zavodnika ;)
Zalozit vlastni server i v demu samoze jde, akorat aby byl videt i pro ostatni je verejna IP nutnou podminkou... Zalozit server se pak da normalne pres menu v LFS pripadne dedikovanej server...

Ahoj, d?kuji jen ješt? jedna v?c když m? doty?nej dá hledat tak i když server není vid?t ukáže se mu, že m? to našlo ale když se chce p?ipojit píše to:

Clientconnect: Connect falled

Je to jenom nastavení nebo je to tou neve?ejnou adresou ?

Jinak díky moc t?eba se p?ijdu sklouznout i do S2 i když bych už asi zdržoval ; D

Vitr 21.11.2008 16:54

Quote:

Originally Posted by Boris (Post 94570)
Ahoj, d?kuji jen ješt? jedna v?c když m? doty?nej dá hledat tak i když server není vid?t ukáže se mu, že m? to našlo ale když se chce p?ipojit píše to:

Clientconnect: Connect falled

Je to jenom nastavení nebo je to tou neve?ejnou adresou ?

Jinak díky moc t?eba se p?ijdu sklouznout i do S2 i když bych už asi zdržoval ; D

nejsi schovany za routrem ? ;) posledni na co se totiz smerem ktobe dostanu je tahle adresa (hop) 86.63.210.149

Kada 21.11.2008 19:51

Tvoje ipadresa (82.150.180.152) je verejna (pokud je to ovsem opravdu tvoje ip adresa). Popis presne vsechny krabicky mezi pocitacem a "internetem" -- kabelem do baraku. Ze se k tobe neda do-hop-sat nic neznamena. Pokud tam mas router, zkus ho najit na teto strance a postupovat dle navodu pro "Live_For_Speed_Server".

Pokud tata vidi v LFS v seznamu tvuj zalozeny server, jsi na dobre ceste a mas vsechno spravne nastaveno. Zkontroloval bych, ze mate stejnou verzi LFS. Taky je relativne novinka, ze demari musi byt zaregistrovani na lfs.net, aby mohli jezdit online, tzn tata musi mit vytvoreny ucet na lfs worldu.

Server musi byt spusten v modu "demo" (tzn ne v S1 nebo S2). Maximalni pocet pripojenych hracu snadno nastavis pri zakladani serveru (Max guests, nevim jak se to jmenuje v ceske verzi).

Good luck :-).

Boris 24.11.2008 12:14

jj n?jakou krabi?ku tam mam ;-)
jinak verze stejná registrováni jsme oba a já mam vypnutou S2 a jsem v demu... tata m? nevidí v seznamu serever? ale když m? zadá hledat tak m? najde i na to serveru kterej jsem jakoby vytvo?il ale nelze se p?ipojit...
Díky za rady zkusím kouknout na ten router a dám v?d?t ;-)

Ješt? jednou díky všem...

sonyk 24.11.2008 17:09

kdyby to neslo zkusil bych se domluvit s klukama s Actualu jestli by vam treba jeden demo server nepujcili :-) ;)

Boris 19.3.2009 11:36

Sice opožd?n? ale jsem tu s ?ešením ;-D

D?kuji všem za snahu ale vy?ešil jsem to nejlíp jak jsem mohl, zbavil jsem se té staré šlupky a Krpas m? za?ídil novej komp... ;-D

Je to paráda vid?t vše zase v plnejch detailech a nebát se, že se p?ipojí více jak 3 auta ;-DDD

Tak se t?eba sejdeme n?kde na trati díííky ;-)

Jaríín 6.2.2011 12:33

Zdravim.Mám menší problém.Chci si s klukama zahrát na vlastnim servru demo verzi ale když ud?lám server tak jim to ukáže chybu a nevíme co s tím.Prosím pora?te jeslti mám n?co blb? ve vytvá?ení nebo n?kde jinde.díky
http://www5.picturepush.com/photo/a/...ed/problem.jpg

K0Z3L_43V3R 6.2.2011 13:48

akú chybu im to ukáže? máš nastavený portforwarding na routry?

Jaríín 6.2.2011 16:56

Connect failed nebo co.portforwarding asi ne protože to neznám :D

Fast Jarda 6.2.2011 17:22

Quote:

Originally Posted by Jaríín (Post 127271)
Connect failed nebo co.portforwarding asi ne protože to neznám :D

Tipl bych, že máš neve?ejnou IP, pak se n?jaká tato hláška objeví, nevím jak p?esn? zní....

Substance242 6.2.2011 18:04

Tak si nie?o o port forwardingu pre?ítaj, skús program "Simple port forwarding", v LFS manuáli si nájdi ktoré porty je treba, skús ešte trošku samostatne. :-)

Jaríín 6.2.2011 18:21

já hlavn? nevim co je to ten port forwarding. a na to jsem zapom?l když tam dám svojí IP po?íta?e tak mi to napíše n?co o TDC n?jakou chybu a nevim pro? ale když tam dám IP internetu tak to jde ale ostatní se nep?ipojí

Jaríín 7.2.2011 11:07

a te? jsem zjistil že mám neve?ejnou IP takže te? co s tím ??

Miondir 7.2.2011 11:34

domluvit se a sejit se na nejakem jiz zalozenem public serveru nebo mit jednoho z kamaradu s verejnou ip..

Jaríín 7.2.2011 11:36

to je prave to.. mi máme všichni neve?ejnou :DDD a hlavn? nám vadí když jedeme p?ijde tam s prominutím n?jakej blbec a za?ne bourat a pak už máme po závod?


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.