Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Buggyra Zero Mileage GTCUP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=4)
-   -   LX Cup 2013 - vyhlášení vít?z? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2973)

Kid222 15.5.2013 18:44

LX Cup 2013 - vyhlášení vít?z?
 
LX Cup je za námi, 8 týdn? od prvního závodu uteklo opravdu rychle a máme tu vyhlášení t?ch nejúsp?šn?jších. :) Oh?ostroj, fanfáry, jdeme na to!

Jednotlivci

1. místo
Martin Šilhánek (Ghost_CZ)
339 bod?
2. místo
Jaroslav ?erný (JackCY)
300 bod?
3. místo
Juraj Kuliška (bavorak)
263,5 bodu

Ghost jako vít?z získává od webu majncraft.cz kód na aktivaci plné verze hry Minecraft.


Týmy

1. místo
mpower A
Jaroslav ?erný (JackCY)
Juraj Kuliška (bavorak)
612,5 bodu
2. místo
race-club.cz
Lukáš Ježek (race-club_03)
Jára B?lík (Belda_CZ)
307 bod?
3. místo
Asphalt Guys 1
Jakub Dob?anský (Kopec)
Tomáš Baran?ík (pikaso0000)
280 bod?

Bavorak a Jack dostanou poukázky na svezení se v Race Clubu v Plzni.



Soukromníci

1. místo
Martin Šilhánek (Ghost_CZ)
314 bod?
2. místo
Zden?k Cagaš (Kid222)
275 bod?
3. místo
Ján Kaplavka (K0Z3L_43V3R)
239,5 bodu

Ghost vyhrává poukaz na svezení se v Race Clubu v Plzni.

Všem vít?z?m i umíst?ným na podiu gratuluji, d?kuji všem z??astn?ným, p?ihlásilo se 55 jezdc?, z toho aspo? do jednoho závodu se zapojilo minimáln? 40 z nich. První t?i závody jsme m?li plný nebo tém?? plný rošt, závodilo se ?ist? a nebyly žádné velké problémy, v tomhle CZ/SK komunita vyniká. :)
Ješt? jednou díky i 00ja-ovi za server, Flameovi za pomoc a že byl po ruce, když jsem n?co pot?eboval pomoct.
Samoz?ejm? díky pán?m (a paní) sponzor?m, liga díky tomu m?la n?jakou p?idanou hodnotu.;)

Kdyby jste m?li p?ipomínky, co zlepšit nebo zm?nit do p?íšt?, budu rád, když mi to napíšete.:)

Tak zas n?kdy!:auto:

Pablo 15.5.2013 22:40

Díky za uspo?ádání :thumbsup:

Do p?íšt? bych si p?ál zm?nit fyziku :)

Belda_CZ 15.5.2013 23:06

Také d?kuji za uspo?ádání, gratuluji vít?z?m, d?kuji soupe??m za p?kné závody a za zkušenosti , které jsem p?i nich získal. :)

bavorak 15.5.2013 23:37

Bolo to fajn...dakujem Kidovi ze sa podujal na organizaciu..
Pablo - to asi kazdy :) ale zas povedzme si pravdu...skoda dovtedy nic neorganizovat...to by sme dvadsat rokov nemali CZE-SVK ligu.
btw: dostaneme taky ten nezmyselny obrazok poharu k nicku tu na fore? :D

Flame 15.5.2013 23:50

Taky se p?ídám ke gratulaci vít?z?m a díky Kidovi za trp?livost p?i organizaci závod?. Byla to sranda si zase zajezdit :)

Edit: Pokud vím, tak Ghost d?lal archeologii, tak to mu bude Minecraft blízký :P

Puma /// 16.5.2013 00:08

Dakujem vsetkym aj za napinavy priebeh v pohari sukromnikov:) premna nakoniec pomyselna zemiakova medajla (4. miesto :D tesne o 2,5 boda) na prvu ligu celkom spokojny. Gratulujem vitazom, no a v podstate nikto nebol porazeny tak cest ostatnym ;)
:bandit::lfs:

Lala 16.5.2013 08:47

A ja jsem brambora v jednotlivcich i tymech :D

Jeste jednou diky za usporadani cupu :banana:

Pablo 16.5.2013 11:30

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 136036)
Pablo - to asi kazdy :) ale zas povedzme si pravdu...skoda dovtedy nic neorganizovat...to by sme dvadsat rokov nemali CZE-SVK ligu.
btw: dostaneme taky ten nezmyselny obrazok poharu k nicku tu na fore? :D

Nemyslel jsem to tak, aby se do té doby nejezdilo, ale že by bylo fajn, kdyby do podzimu ze Scawena kone?n? n?co vypadlo. Nebo alespo? z Erica trat?.. Já už teda ne?ekám, takže nemohu být zklamán, maximáln? mile p?ekvapen - pokud do té doby nevyjde AC a nebude mi to už jedno :hide:
Poháry se dávaly za oficiální ligy, kde byla vysoká ú?ast atd, takže tak nesmyslné nebyly. Ale ?ist? teoreticky.. Podívám se na to, jestli ješt? budu v?d?t, jak jsem to d?lal :)

bavorak 16.5.2013 11:36

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 136047)
Nemyslel jsem to tak, aby se do té doby nejezdilo, ale že by bylo fajn, kdyby do podzimu ze Scawena kone?n? n?co vypadlo. Nebo alespo? z Erica trat?.. Já už teda ne?ekám, takže nemohu být zklamán, maximáln? mile p?ekvapen - pokud do té doby nevyjde AC a nebude mi to už jedno :hide:
Poháry se dávaly za oficiální ligy, kde byla vysoká ú?ast atd, takže tak nesmyslné nebyly. Ale ?ist? teoreticky.. Podívám se na to, jestli ješt? budu v?d?t, jak jsem to d?lal :)

viem ze si to tak nemyslel a tiez uz necakam, takze mozu len potesit...tiez viac cakam na to AC a uvidime co z toho vylezie.
na pohare kasli...s tym som si robil srandu...keby bola plna ucast tak som rad ze som top 10 takze nemam pocit ze by som si taky titul zasluzil

SIR 16.5.2013 17:25

Taky díky za uspo?ádání, tréninku jsem moc nedal, ale zase tak strašn? to nedopadlo. A volant m?žu zase na pár let uklidit :D

co se tý?e nové fyziky, tak to d?ív pojedeme AC ligu :)

Tomas Ag CZ 16.5.2013 17:47

Díky za super závody,alespo? 3. místo v týmech jsme udrželi.
Prvním t?em rozesílám slevové poukazy Mary Kay a to:
1. místo -35 %
2. místo -30 %
3. místo -25 %


Gratuluji.

Dále mi napište první 3 v posledním závod?,a? mohu poslat zbylé kupony.

K0Z3L_43V3R 16.5.2013 21:20

Dik za zorganizovanie, a ostatnym za fairplay zavody :thumb:

JackCY 17.5.2013 01:40

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 136032)
Díky za uspo?ádání :thumbsup:

Do p?íšt? bych si p?ál zm?nit fyziku :)

Já Scawena ;) T?eba by so to pohnulo rychleji :D

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 136045)
A ja jsem brambora v jednotlivcich i tymech :D

Jeste jednou diky za usporadani cupu :banana:

A druhý v neoficiálních soukromnících ;)

4. místo v jednotlivých a 4. v týmech je hodn? dobré :)

---

Gratulace všem ú?astník?m, snad se nás p?íšt? sejde nejmén? tolik jako v LX cupu a s novými zkušenostmi p?ibude t?sn?jší závod?ní.

Pod?kování pat?í všem kdo se podíleli na oganizaci cupu, podpo?e a sponzoringu, díky.

---

A Ghost asi získává neoficiální titul král kvalifikace a sprintu :D
5/6 vyhrál.
V endu už jsem t? více "potrápil", resp. jsem m?l spíše št?stí, tak už to je "jenom" 4/6.

JackCY 23.5.2013 18:43

Quote:

Díky pat?í i sponzor?m od Avonu, majncraft.cz a Race Clubu.
:D

Mary Kay? haha.

Quote:

Kompletní po?adí posledního závodu této sezony tak vypadalo následovn?: Šilhánek, Doležak, ?erný, Kapal, Kuliška, Lalinský, Cagaš, Ježek, Horák, B?lík, Kashková, Dob?anský, Exner, Vocelka, Novakcý, Vála, Barto?, Pi?kar, Martinec.
Doležal, Novacký.

Díky za report a fotky :)


All times are GMT +2. The time now is 06:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.