Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Co noveho v LFS? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=488)

reyco 28.3.2006 12:45

Quote:

Originally Posted by Commander
Quote:

Originally Posted by reyco
Zalozil som na LFS fore thread o budcnosti LFS-
Code:

http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=6044

no to si to vyresil ^^

Co oproti tomu mas?

Pablo 28.3.2006 13:00

Quote:

Originally Posted by reyco
Co oproti tomu mas?

no ono už tam takovejch threadu asi 30 bylo..
vývojá?i ti te? stejn? nic ne?eknou, teste?i nesm?j a ostatní hádaj jako my, takže ten thread opravdu nic moc nevy?eší

reyco 28.3.2006 14:08

Hmm co uz, chcel som sa dozvediet nieco viac. Za to ma nemusite zakopat pod zem :sofa:

Gabelhirsch 28.3.2006 14:29

takže po plodné diskuzi kde v??íme, tušíme, ?ekáme, bojíme se, nev??íme nevíme se snad m?žeme ujednotit v jedné v?ci.

NITRO a štyrkovej golf v metle a na hliníkách s neonama v S2 full NEBUDE




ps štyrkovej golf se píše se š, protože je to kch?l :)

Kid222 28.3.2006 22:41

tak nasel jsem tenhle rozhovor,nevim jak je stary,ale je hodne zajimavy
http://www.liveforspeed.dk/index.php...d=15&Itemid=11
....ze by se to uz blizilo? :)

jet 28.3.2006 22:52

Quote:

Originally Posted by Kid222
tak nasel jsem tenhle rozhovor,nevim jak je stary,ale je hodne zajimavy
http://www.liveforspeed.dk/index.php...d=15&Itemid=11
....ze by se to uz blizilo? :)

to je myslim docela stare
/tak ne

Gabelhirsch 29.3.2006 07:49

tak ten rozhovor mi pomohl. te? je už "na beton" že nitro ani štyrkovej golf v metle na hlínách (thx jet :) ) nebude :nana:

reyco 29.3.2006 08:13

Ked dodrzia slovo ze v Aprili tak to bude uz naozaj coskoro :D

Edit: A to si potom predstavte ako bude LFS valcovat ostatne "simulatory"

PerG 29.3.2006 12:14

Mi o vlku :) a vlk za dvermi

Ujist?te se, že máte nastaveno emailové oznamování novinek z naší stránky, nebo ji pr?bežn? kontrolujte b?hem dubna. Krom? vylepšení aerodynamiky a fyzikálního modelu pneumatik by tam mohlo na Vás ?ekat i n?jaké zajímavé p?ekvapení. :)

reyco 29.3.2006 17:16

To je SILA kolko malo stacilo k tomu aby som dostal sakramensku chut zavodit :drive: LFS sa u mna uz stracalo ale teraz je u mna na prvej priecke a este dlho bude :up: :up: :up:

P@cho 30.3.2006 04:32

Quote:

Originally Posted by PerG
Mi o vlku :) a vlk za dvermi

Ujist?te se, že máte nastaveno emailové oznamování novinek z naší stránky, nebo ji pr?bežn? kontrolujte b?hem dubna. Krom? vylepšení aerodynamiky a fyzikálního modelu pneumatik by tam mohlo na Vás ?ekat i n?jaké zajímavé p?ekvapení. :)

No s tými novinkami v mailoch to nebude až také žeravé, mam to zapnuté od za?iatku (skoro rok) a ešte mi nikdy ni? neprišlo. Treba dúfa?, že raz to prís? musí :up: ;)

Gabelhirsch 30.3.2006 07:46

Quote:

Originally Posted by P@cho
Quote:

Originally Posted by PerG
Mi o vlku :) a vlk za dvermi

Ujist?te se, že máte nastaveno emailové oznamování novinek z naší stránky, nebo ji pr?bežn? kontrolujte b?hem dubna. Krom? vylepšení aerodynamiky a fyzikálního modelu pneumatik by tam mohlo na Vás ?ekat i n?jaké zajímavé p?ekvapení. :)

No s tými novinkami v mailoch to nebude až také žeravé, mam to zapnuté od za?iatku (skoro rok) a ešte mi nikdy ni? neprišlo. Treba dúfa?, že raz to prís? musí :up: ;)


mn? p?išly 2... patch P2 a patch Q :p

Chaos 30.3.2006 08:39

Quote:

Originally Posted by P@cho
No s tými novinkami v mailoch to nebude až také žeravé, mam to zapnuté od za?iatku (skoro rok) a ešte mi nikdy ni? neprišlo. Treba dúfa?, že raz to prís? musí :up: ;)

chodi jen ty nejdulezitejsi informace...

PerG 30.3.2006 09:14

Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by P@cho
No s tými novinkami v mailoch to nebude až také žeravé, mam to zapnuté od za?iatku (skoro rok) a ešte mi nikdy ni? neprišlo. Treba dúfa?, že raz to prís? musí :up: ;)

chodi jen ty nejdulezitejsi informace...

presne tak stejne je lepsi porad silhat na ofic. foru ale az to tam bude a nekdo z nas si toho vsimne tak to bude i tady na strankach

Chaos 30.3.2006 12:26

Quote:

Originally Posted by PerG
presne tak stejne je lepsi porad silhat na ofic. foru ale az to tam bude a nekdo z nas si toho vsimne tak to bude i tady na strankach

silham kazdej den aspon 5x ;) a DoN urcite taky dost casto, takze se nemusite bat, ze byste to prosvihli...

Jardier 30.3.2006 12:37

Quote:

Originally Posted by Chaos
Quote:

Originally Posted by PerG
presne tak stejne je lepsi porad silhat na ofic. foru ale az to tam bude a nekdo z nas si toho vsimne tak to bude i tady na strankach

silham kazdej den aspon 5x ;) a DoN urcite taky dost casto, takze se nemusite bat, ze byste to prosvihli...

:drive: :nana:

magorik 30.3.2006 13:25

ja budem optimista takze ak vyjde update zajtra :-) 1 aprila dalsi pretek sa pojde vnom ? :-)
osobne ma potesi cokolvek nove mozno by na oblafnutie mysle stacilo len nove pismenko k verzii :-)

a k tym nedockavym dristom, ako ich to nebavi a td atd. to kaozdy pochopi ked trocha zostarne (teda skonci skolu a uz pred sebou jaksi ma kopec volneho casu ktory moze odsrat ako sa mu chce, nic ho nikam netlaci, teda padnu tzv. idiotske skolske ciele (hlavny ciel stihnut termin)) o nic nejde ... keby ich to nebavilo tak sa na to vyseru a robia cosi ine

ono k ohratosti by som navrhoval dalsiu ligu z dalsim nepopularnym furikom ako je RAC pretoze liga vytiahne jeho nedostatky vymajaku sa setupy rozsiria sa, len tym sa to auto moze spopularizovat ked kazdy na nho bude srat pretoze je tzv neovladatelne a bude jazdit z hrabosmi do osprostenia tak bohuzial RAC ostane tam kde je. a vsetkym sa bude zdat lfs ohrate. pritom kombinacii je dobludu

LX4 bolo premna pred ligou totalne nezvladnutelne auto, a teraz uz je to podobne ako z hrabosmi trebars, nic extra ale zajazdim znim tak aby som z toho mal pozitok a nie depku

Kid222 3.4.2006 23:23

Preklad progress reportu:
...Po simulacni strance se veci vyvijeji velmi dobre. Eric pracoval na grafickem vylepseni,zmenach textur a nove konfiguraci (nebo dvou) na trati Aston. Scawen pracoval na vylepseni aerodynamiky. Pritlacna sila z kridel pracuje tak jak ma v zavislosti na skutecnem uhlu pohybu, ne jen na uzivatelskem nastaveni vozu. Velke zmeny na fyzice pneumatik vyustily v mnohem lepsi pneumatiky, coz o hodne zlepsuje ovladatelnost vozu a zazitek z jizdy. Experimentovali jsme s jeste jednou dalsi nemene zajimavou vlastnosti ;)

Edit by Cha> kosmeticke upravy...

Jardier 3.4.2006 23:35

Quote:

Originally Posted by Kid222
Preklad progress reportu:
...Po simulacni strance se veci vyvijeji velmi dobre. Eric pracoval na grafickem vylepseni,zmenach textur a nove konfiguraci (nebo dvou) na trati Aston. Scawen pracoval na vylepseni aerodynamiky. Pritlacna sila z kridel pracuje tak jak ma v zavislosti na skutecnem uhlu pohybu, ne jen na uzivatelskem nastaveni vozu. Velke zmeny na fyzice pneumatik vyustily v mnohem lepsi pneumatiky, coz o hodne zlepsuje ovladatelnost vozu a zazitek z jizdy. Experimentovali jsme s jeste jednou dalsi nemene zajimavou vlastnosti ;)

Edit by Cha> kosmeticke upravy...

looking good :up:

Gabelhirsch 12.4.2006 07:55

kdyby to n?kdo na ofiko webu p?ehlídl :)

Tyre Sidewalls :
Here are two pictures showing the new tyre sidewalls. Four manufacturers are selectable in the car setup screen. For now, the different manufacturers are selected only for graphical effect... Plain tyres are selected by default on the road cars.

http://www.liveforspeed.net/page_ima...idewall1_s.jpg http://www.liveforspeed.net/page_ima...idewall2_s.jpg


All times are GMT +2. The time now is 23:12.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.