Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Co noveho v LFS? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=488)

zipper 27.6.2006 14:19

Quote:

Originally Posted by Agarash
Nikde neni problem, at si kazdy pouziva co chce, at treba jezdi s kamerou na zadnim narazniku a ma ruzovej HUD, ale ja rikam, ze by nebylo spatny mit "full reality" mode, kde budou omezeni v ramci co nejvetsi reality.

Nebylo, s tím souhlasím, ale na druhou stranu pokud opravdu neuvidím z roštu semafor, protože tam prost? vp?edu není, tak je to docela blbý. Jinak s tebou souhlasím, že spousta v?cí by mohla být víc "hardcore". Já jezdím s pohledem s auta i když mám na startu hodn? low-fps, ale jinak se mi to jednak nelíbí a druhak s tím jinak neumím :) Stejn? tak F9 používám minimáln?, F10 ?ast?ji, ale i bez toho bych se t?eba docela snadno obešel (p?ecejen, je to poznat když to auto ská?e jak splašená kobyla, že n?co s tlumi?em není v porádku).

Pablo 27.6.2006 14:25

Jde o p?ístup. Bu? m?žeš bojovat za virtuální semofory a spousty dalších HUD "nesmysl?", nebo m?žeš napsat do "Bugs - Tracks", že není vid?t na semafor, a? ho posunou..

Agarash 27.6.2006 14:27

To s tim semaforem je chyba. Kazdy zavodnik z kazdy pozice by mel videt na semafory. Ja taky pouzivam virtualni semafor a donedavna jsem jezdil s custom view.

zipper 27.6.2006 14:29

Quote:

Originally Posted by Pablo
Jde o p?ístup. Bu? m?žeš bojovat za virtuální semofory a spousty dalších HUD "nesmysl?", nebo m?žeš napsat do "Bugs - Tracks", že není vid?t na semafor, a? ho posunou..

Nebojuju za n?, jen ?íkám, že m?žou být d?vody je používat. Z "HUD nesmysl?" používám pouze semafory. Nejsem si jistej, že jde o problém trat?, ale máš pravdu, napíšu tam :)

EDIT: nj, je to jen absencí semafor?, ale byl bych p?ísahal, že n?jaká kombinace auto/tra? d?lala to stejný a s jiným autem vid?t byli...

SIR 27.6.2006 15:00

Quote:

Originally Posted by Pablo
Jde o p?ístup. Bu? m?žeš bojovat za virtuální semofory a spousty dalších HUD "nesmysl?", nebo m?žeš napsat do "Bugs - Tracks", že není vid?t na semafor, a? ho posunou..

uz to tam je psany, psal to tam tenkrat chaos myslim
dela to jeste na nekterych rev kombinacich trati

Pablo 27.6.2006 15:17

2zipper: a co by na tom bylo divnýho, kdyby t?eba z formule semafor vid?t byl a z GTRka kde je nízký p?ední sklo nebyl? Furt je to stejný bug.

2SIR: no já si to myslel, že už to bude, ale p?ece nebudu do každýho postu psát, a? lidi použijou hledání než založí thread, to by m?lo být jasný ;)

zipper 27.6.2006 15:21

Quote:

Originally Posted by Pablo
2zipper: a co by na tom bylo divnýho, kdyby t?eba z formule semafor vid?t byl a z GTRka kde je nízký p?ední sklo nebyl? Furt je to stejný bug.

2SIR: no já si to myslel, že už to bude, ale p?ece nebudu do každýho postu psát, a? lidi použijou hledání než založí thread, to by m?lo být jasný ;)

Nic divnýho na tom není, psal sem snad, že to není kv?li tomu bug...?

No a topic sem založil už kv?li tomu, že pokud je bug hlášen v topicu už víc než p?l roku a stále bez odezvy, tak možná stojí za to to znovu vythánout (jo, mohl sem to napsat do stejnýho topicu...).

Pablo 27.6.2006 15:38

Quote:

Originally Posted by zipper
Nic divnýho na tom není, psal sem snad, že to není kv?li tomu bug...?

já to myslel v dobrym, cht?l jsem tím ?íct, že je možný, že "n?jaká kombinace auto/tra? d?lala to stejný a s jiným autem /semafory/ vid?t byli...", takže se ti to možná nezdálo - já nevím, zas tolik jsem to nezkoumal a hlavn?, dokud není možnost ulitýho startu, nemám s tím problém, když slyším že ostatní t?rujou, za?nu taky a ono se to ?asem rozjede :) Eric na fórum nepíše, takže i když neodpov?d?l, p?edpokládám, že ty semafory už opravil nebo je má minimáln? v todo.

zipper 27.6.2006 15:44

Quote:

Originally Posted by Pablo
já to myslel v dobrym, cht?l jsem tím ?íct, že je možný, že "n?jaká kombinace auto/tra? d?lala to stejný a s jiným autem /semafory/ vid?t byli...", takže se ti to možná nezdálo - já nevím, zas tolik jsem to nezkoumal a hlavn?, dokud není možnost ulitýho startu, nemám s tím problém, když slyším že ostatní t?rujou, za?nu taky a ono se to ?asem rozjede :) Eric na fórum nepíše, takže i když neodpov?d?l, p?edpokládám, že ty semafory už opravil nebo je má minimáln? v todo.

No, já na myšce když t?ruju tak bu? naplno s popkornem nebo klikáním a to pak je o haluzi, kdy to vyjde na zelenou - jestli v dob? kliku nebo v mezidobí. Proto mám nau?ený kdy u kterýho auta zmá?knout naplno, aby to p?ibližn? vyšlo do vhodných otá?ek bez popkornu :)

TreWoR 27.6.2006 17:30

presne, na mysi se to pekne blbe dela.. proto pouzivam virtualni semafor ale sere me to..

santa_cruz 27.6.2006 18:53

Zajimalo by me co rikate na funkci ovladani pohledu pri zataceni volantem . Funguje to zrejme jako kdyz nekdo jezdi s camerou ze pri zataceni nataci hlavu do zatacky? Ja to zkusil jenom chvilku tak nevim jestli je to lepsi a ma cenu si na to zvykat ?

Itar 27.6.2006 18:56

Quote:

Originally Posted by santa_cruz
Zajimalo by me co rikate na funkci ovladani pohledu pri zataceni volantem . Funguje to zrejme jako kdyz nekdo jezdi s camerou ze pri zataceni nataci hlavu do zatacky? Ja to zkusil jenom chvilku tak nevim jestli je to lepsi a ma cenu si na to zvykat ?

http://forum.liveforspeed.cz/showthr...hlight=cam2pan ;)

Tairo 27.6.2006 19:08

Quote:

Originally Posted by santa_cruz
Zajimalo by me co rikate na funkci ovladani pohledu pri zataceni volantem . Funguje to zrejme jako kdyz nekdo jezdi s camerou ze pri zataceni nataci hlavu do zatacky? Ja to zkusil jenom chvilku tak nevim jestli je to lepsi a ma cenu si na to zvykat ?

nejlepsi je otacet hlavou a menit tim pohled :) S tim otacenim podle volantu jsem to taky testoval, ale je to takovy divny.

Tairo 27.6.2006 19:21

Quote:

Originally Posted by Agarash
Nikde neni problem, at si kazdy pouziva co chce, at treba jezdi s kamerou na zadnim narazniku a ma ruzovej HUD, ale ja rikam, ze by nebylo spatny mit "full reality" mode, kde budou omezeni v ramci co nejvetsi reality.

po tomhle touzim uz hrozne dlouho, ale podle dosavadnich debat, kdy jsem byl vzdy prekricen ostatnimi, o to neni moc velky zajem. Pritom me by ke spokojenosti stacilo, kdyby to slo zapnout a i kdyby ve trech lidech, tak mit tu moznost si zazavodit a vedet, ze na slusnem harware pojedeme vsichni za stejnych podminek.

edit: a pridam sve oblibene - moznost zakazat vsechny mozne dopomoci, at uz brzda, plyn, automaticka prevodovka...

Itar 27.6.2006 19:32

Quote:

Originally Posted by Tairo
edit: a pridam sve oblibene - moznost zakazat vsechny mozne dopomoci, at uz brzda, plyn, automaticka prevodovka...

A to snad nejde?

zipper 27.6.2006 19:33

Quote:

Originally Posted by Itar
A to snad nejde?

Povinn? na serveru afaik nee ;)

Itar 27.6.2006 19:35

Quote:

Originally Posted by zipper
Povinn? na serveru afaik nee ;)

No tak já bych to povinn? nedával ;)

Beztak se bez toho dá jezdit rychleji :)

santa_cruz 27.6.2006 19:38

Quote:

Originally Posted by Itar

tenhle topic uz mam davno proctenej ,ale ted se da natceni hlavy zapnout v zavislosti na otoceni volantu tzn. zadna kamera neni potreba . Tak sem chtel vedet jetsli stim nekdo nezkousel jezdit . Tairo pochopil na co se ptam :-)

DoN 27.6.2006 19:43

Quote:

Originally Posted by santa_cruz
tenhle topic uz mam davno proctenej ,ale ted se da natceni hlavy zapnout v zavislosti na otoceni volantu tzn. zadna kamera neni potreba . Tak sem chtel vedet jetsli stim nekdo nezkousel jezdit . Tairo pochopil na co se ptam :-)

tato funkce je v lfs uz davno (mozna i od zacatku)

Itar 27.6.2006 19:47

Quote:

Originally Posted by santa_cruz
tenhle topic uz mam davno proctenej ,ale ted se da natceni hlavy zapnout v zavislosti na otoceni volantu tzn. zadna kamera neni potreba . Tak sem chtel vedet jetsli stim nekdo nezkousel jezdit . Tairo pochopil na co se ptam :-)

Tak co se tý?e toho otá?ení z volantem, tak to je podle m? o ni?em, protože když pot?ebuješ jenom trošku zahnout tak ti to stejn? otá?í, a tudíž je to dost rušivé. Já používám jen to lehký naklon?ní....nevím p?esn? jak se to jmenuje


All times are GMT +2. The time now is 00:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.