Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Mam mys, jak nastavit zataceni a ... (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1132)

Bacil 21.2.2007 16:43

Mam mys, jak nastavit zataceni a ...
 
mackani tlacitka plyn (pouzivam levej na mysi), abych nestradal na vjezdech a vyjezedch ze zatacky? Kdyz to dam hodne tak se mi po vyjezdu ze zatacky "zadek" pretoci a trada uz jsem ve sterku (ci v bariere). Je mi jasny ze nesmim drzet porad plyn na podlaze, taky to nedelam, ale nekdy se hold unahlim a zmacknu tlacitko driv nez bych mel!! Kdyz to mam na malo tak jsem pomalej. Prosim poradte

ThorR 21.2.2007 16:50

Když jsem jezdil na myši já, tak jsem to m?l nastaveno takto : Plyn + brzda na tla?ítkách klávesnice, ?azení na pravém a levém tla?ítku myši a otá?el jsem normáln? myší. Myslím, že je to nejlepší zp?sob, který používá v?tšina lidí.

Chaos 21.2.2007 16:54

no s plnym se jezdit da, hlavni je spojeni kolik davas plynu a kolik zatacis... takze kdyz davas plyn, tak automaticky ubrat kolik zatacis... chce to cvik...

Spangler 21.2.2007 17:39

Ja jezdil na mysi chvilku, razeni apod. na klavesnici a mys levy tlacitko plyn, pravy brzda, kdyz hcces zrychlovat ale ne uplne tak klepej na tlacitko...

Miondir 21.2.2007 18:01

ja jezdil na mysi skoro 3 roky a nemyslim ze uplne spatne, dlouho jsem to mel jak pise spangler, ale pak jsem si to zmenil na verzi co psal Thor a je to urcite o mnoho lepsi, protoze je lepsi pro vetsi presnost nemit mys zatizenou neustalym drzenim plynu nebo brzdy, kdezto pri razeni to je jen jeden klik. pak si jeste pohrat s rychlosti stisku tlacitka, uvidis co ti bude vic vyhovovat a pak hlavne hodne trenovat ;)

Bacil 21.2.2007 18:54

no me taky docela zajima jak ste meli ( mate) nastaveni tu rychlost stisku, jestli spis malou rychlost, nebo vetsi rychlost?

Pablo 21.2.2007 18:59

To byl problém, pro plyn m? vyhovovala menší, nemusel jsem tolik datlovat a zadohrab tolik neust?eloval, ale zase pomalu nabíhala brzda, takže m? každej dával na vjezdu do zatá?ky. Cht?lo by to mít možnost odd?lenýho nastavení.. i když, ono by to cht?lo spíš volant :)

PeTo 21.2.2007 19:03

Ja som sa s tým nikdy nehral, tá rýchlos? stisku ti moc nepomôže, respektíve hlavné je tukanie :) datel, tuk tuk tuk tuk, s tým simuluješ to postupné pridávanie plynu.

Bacil 21.2.2007 19:07

ja jsem jezdil GTR2 na klavesnici a mysi, takze vim jak by se melo jezdit, (tuk tuk, tuk,...) jenze tam byli ty aerodinamicky serepeticky :) tady nic takovyho neni (mam demo) tak sem jen radeji ptal

Kid222 21.2.2007 19:45

GTR je arkada ^^

Bacil 21.2.2007 20:30

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 58216)
GTR je arkada ^^

to bych nerekl, je to sice jednoduzsi nez tohle, ale arkadou bych to taky nenazival

ThorR 21.2.2007 21:37

tyjo, já padám jak to tady ?tu ... tuk tuk tuk :D Tak si zajezdíš možná tak v offlinu proti Alikum :) proste si dej brzdu/plyn na klavesku a na myši ?ad, v?? mi !

zipper 21.2.2007 21:55

Quote:

Originally Posted by Bacil (Post 58224)
nenazival

Po?ád mám n?jakou opravovací náladu... ;) sry

Quote:

Originally Posted by ThorR (Post 58232)
tyjo, já padám jak to tady ?tu ... tuk tuk tuk :D Tak si zajezdíš možná tak v offlinu proti Alikum :) proste si dej brzdu/plyn na klavesku a na myši ?ad, v?? mi !

Jezdil sem s plynem a brzdou na tla?ítkách pom?rn? úsp?šn?, je to o zvyku. Dokonce jsem jednu chvíli experimentoval s za?ením na kole?ku, ale bylo to p?íliš úchylné ;)

Bacil 22.2.2007 12:01

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 58234)
Po?ád mám n?jakou opravovací náladu... ;) sry



Jezdil sem s plynem a brzdou na tla?ítkách pom?rn? úsp?šn?, je to o zvyku. Dokonce jsem jednu chvíli experimentoval s za?ením na kole?ku, ale bylo to p?íliš úchylné ;)

zipper: me cestina nikdy moc nesla,....:D

to verim ze to nebylo nic moc. Ja jsem poslechl ThorRa a zkousim plyn a brzda na klavesnici, musim rict ze me to docela vyhovuje:)

Pedropan 22.2.2007 17:37

Pokud opravdu nemas umysl investovat do volantu, tak se mne ze zacatku osvedcilo toto prakticke zarizeni, vyuzitelne i pro jine prilezitosti. CU je vybaveno malym analogovym joystickem, na kterem jsem mel namapovany plyn a brzdu a razeni potom na tlacitkach mysi. Celkem se s tim dalo jezdit a bylo to rozhodne lepsi, nez klepani na klavesnici.
Ale volant je volant...

http://www.gameexpres.cz/product_inf...oducts_id/3820

Miondir 23.2.2007 11:07

Quote:

Originally Posted by Pedropan (Post 58283)
Pokud opravdu nemas umysl investovat do volantu, tak se mne ze zacatku osvedcilo toto prakticke zarizeni, vyuzitelne i pro jine prilezitosti. CU je vybaveno malym analogovym joystickem, na kterem jsem mel namapovany plyn a brzdu a razeni potom na tlacitkach mysi. Celkem se s tim dalo jezdit a bylo to rozhodne lepsi, nez klepani na klavesnici.
Ale volant je volant...

http://www.gameexpres.cz/product_inf...oducts_id/3820

tak to zas radsi nez investovat do tyhle ubah vecicky bych si poridil nakej starej volant tak 300Kc a pouzival z nej jen pedaly a rizeni nechal na mysi. takhle jsem to mel na nejakou dobu zarizeny a je to podle me o dost lepsi nez takovyto cosi za 1100Kc.

PeTo 23.2.2007 11:17

kombinacia myš+pedale je bomba, som robil len PB stále :D 1:33 na blackvúde len padalo pretek ?o pretek.
No a potom som si kúpil volant a som si aj zajazdil a neukazoval všetkým len zadok :) aj ked je pekný http://www.coolsmilies.net/affection/blush2.gif :D

Miondir 23.2.2007 11:25

Quote:

Originally Posted by PeTo (Post 58327)
kombinacia myš+pedale je bomba, som robil len PB stále :D 1:33 na blackvúde len padalo pretek ?o pretek.
No a potom som si kúpil volant a som si aj zajazdil a neukazoval všetkým len zadok :) aj ked je pekný http://www.coolsmilies.net/affection/blush2.gif :D

jj, podle me to je idealni nejlevnejsi cesta k analogovymu rizeni a spoustu lidi o tom nevi, ale posledni dobou mi prijde ze uz spoustu novejch lidi co prichazeji, maji volanty, tak nevim jestli by se to vyplatilo nekam napisat, treba do "jak zacit"

Pedropan 23.2.2007 13:24

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 58326)
tak to zas radsi nez investovat do tyhle ubah vecicky bych si poridil nakej starej volant tak 300Kc a pouzival z nej jen pedaly a rizeni nechal na mysi. takhle jsem to mel na nejakou dobu zarizeny a je to podle me o dost lepsi nez takovyto cosi za 1100Kc.

No vidis, to me nenapadlo. Nakonec na nejake stare pedaly se da taky naprogramovat spousta uzitecnych veci. Daji se na ne priradit prikazy a makra pro Photoshop, Word a Excel, spoustet s nimi ruzne aplikace a tak...
Jsem proste Matej...

PeTo 23.2.2007 16:02

To už je aké úchylné, tak ked som to správne pochopil, tak akože stla?ím brzdu a mi otvori word, stla?ím plyn a mám firefox :rofl:


All times are GMT +2. The time now is 03:25.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.