Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   CZ LFS Liga revival (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=3058)

Chaos 22.9.2019 18:35

CZ LFS Liga revival
 
Jak rika titulek, od rijna pomalu zacnu pracovat na navratu ligy a myslim ze se mame na co tesit ;)

Ocekavame s pritelkyni potomka a s tim nastava zmena priorit :) To znamena ze zavod pristi vikend, Blancpain Endurance v Barcelone, pro me bude na delsi dobu posledni, ktereho se zucastnim v nejakem tymu a svuj cas od realnyho zavodeni zas zacnu vic venovat virtualnimu.

Zacneme zavodnimy vecery nejspis v pondeli a co bude dal se uvidi ;) Nemuzu zatim prozrazovat detaily co nas ceka, ale bude to zajimavy a verim ze to privede Cz LFS scenu zpatky k zivotu :)

GL&HF jiz brzy :auto: ;)

Kada 23.9.2019 12:05

Hoho, jsem zvedav :).

Felix 24.9.2019 11:30

Jupíjájej... Ze bych oprasil starou G25? :D Btw netusite nekdo jak je to s LFS na macu?

sonyk 24.9.2019 18:03

tak to sem zvedav. jinak gratulace.

00Ja 27.9.2019 20:24

Ahoj.
Dr?ím palce s organizací ;-) Já, jak jsem u? psal Sonykovi, bohu?el nemám ?as. Ale budu to sledovat a t?eba m? to nalomí p?eorganizovat si n?jak ?as.

Loukota 9.10.2019 11:56

Roberte gratuluji, po dlouhé dobe se sem kouknu a hned takové skvele zpravy :-)

masterful 31.10.2019 19:06

Ja jsem se byl u kluku v 301 projet na simulatorech a zase me to chytlo, no asi budu muset neco poridit

Chaos 3.11.2019 20:32

Cool Buggyra Academy 301.cz League


Tak jak jsem slibil, liga se blizi, tak tu par info, nez to spustime oficialne ;) Nazev se mozna jeste lehce zmeni, ale to dulezity uz je vicemene jasny :)


Start cekejte tak za mesic. Jednou za 14 dni, pondeli od 20.00 zacne online zavodni vecer hodinovym treninkem, a pak uz stejne jako kdysi, tj. 15min kvalifikace, 5 kol sprint + zavod na 1h s otocenym rostem. Rozdeleni do divizi bude klasicky podle hotlapu na dane trati s danym autem. Kombo se ohlasi vzdy na tech 14 dni hotlapeni, nicmene trat na ktere se pak bude zavodit bude vylosovana az 1h pred zacatkem kvalifikace.


Duvodem je, ze liga bude predevsim online cast stejnojmenne souteze, ktera se pojede v 301 Racing Centru a cele to bude pro Buggyra Academy slouzit k objeveni mladych talentu do 26let. Proto losovani trate na zavod, aby se ukazalo, kdo ma vlohy a ne nakrouzenych 1000 kol. Starsi 26let ale nebojte, myslim ze i ostrileni zavodnici muzou mladasum leccos ukazat a o ceny budou bojovat vsichni.


Presne ceny se jeste doladi, ale tipuju ze jich nebude malo, od poukazu do 301 RC, po svezeni v Buggyrackejch autech. K tomu pak navic prvnich asi 5-8 mladych pozveme do 301 RC na finalovy den souteze, ktery uz bude forma prijmacek do Buggyra Academy. Mimo samozrejmych zavodu totiz uz bude na miste minimalne David Vrsecky, ale nejspis i dalsi esa, kteri budou vyhlizet sve studenty. Budou probihat i rozhovory se zavodnimi inzenyry ohledne auta, interview s novinari atd. proste kompletni simulace toho, co se deje v realu na zavodech ;)


Myslim, ze to cekani na revival za to stalo a mame se na co tesit :banana:

SIR 4.11.2019 22:51

Super, ted uz jen vymyslet, na cem jet, kde to zapojit a jak si udelat cas :D

masterful 11.11.2019 13:41

Quote:

Originally Posted by SIR (Post 140427)
Super, ted uz jen vymyslet, na cem jet, kde to zapojit a jak si udelat cas :D

Ono to nejak pujde :-) jsem asi pako, ale zase jsem do toho narval pres 50tis :-)

kremilekcz 11.11.2019 22:45

Ahoj

kdy? bude prostor tak se taky zú?astním a snad se starý páky je?t? uká?ou :banana:

Kid222 12.11.2019 17:34

Pro ty z vas, co jeste nevi a maji FB, tak muzete sledovat i CzechLFS stranku, kde najdete nejenom aktualni info o lize. :)


https://www.facebook.com/liveforspeedcz/

Felix 13.11.2019 22:20

Kluci nevíte jak je to s LFS na macu? Nechce se mi tahat ven stary stolni komp. :(

Chaos 14.11.2019 13:16

Quote:

Originally Posted by Felix (Post 140432)
Kluci nevíte jak je to s LFS na macu? Nechce se mi tahat ven stary stolni komp. :(

nemam vlastni zkusenost, ale LFS Manual ma nejakej navod ;)

Petersbond 27.11.2019 13:04

Uau. Skoda ze uz nemám na cem jet. :(
Ale budu Vás sledovat. :bandit:

Chaos 29.11.2019 22:34

ackoli se zda, ze je ticho po pesine, tak opak je pravdou, jen prichod synatora je ve fazi adaptace, tak postup neni tak rychly, jak jsem doufal... a druhym duvodem je, ze Buggyraci maj ted jine priority, jelikoz v pondeli se naloduje technika na Dakar...

Nicmene ted v pondeli vecer od 20:00 zalozim server a trochu se zkusime povozit ;)

Chaos 2.12.2019 23:54

Povozeni probehlo uspesne, nez se spusti liga, tak pondeli od 20.00 vzdy pojede server, tak uz pomalu zacnete s treningem drahych polovicek, ze pondeli vecer "nejste" :D

Substance242 21.12.2019 23:26

Pri?iel som skontrolova? fórum kvôli novinke od LFS ktorá pri?la mailom (https://www.lfs.net/report-dec2019-so), mohol by som si pripomenú? aké je to jazdi? posledný ale tri roky som pres?ahovaný a neviem ?i fixný 4G net sta?í na online (skúsil som teraz na notebooku cez wifi ping czechlfs.net, priemer 33 ms), niekedy v pondelok skúsim ?i viem zapoji? volan? a ?i by to fungovalo. :-) ??astné a veselé.

Edit: Fíha, neviem písa? s diakritikou alebo ?o. ;-)

Felix 1.1.2020 17:27

Tak jsem rozhybal starý PC a jsem ready. Nechcete dat dnes n?kdo n?jaké závod?ní? 😊

Chaos 10.1.2020 14:04

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 140439)
Pri?iel som skontrolova? fórum kvôli novinke od LFS ktorá pri?la mailom (https://www.lfs.net/report-dec2019-so), mohol by som si pripomenú? aké je to jazdi? posledný ale tri roky som pres?ahovaný a neviem ?i fixný 4G net sta?í na online (skúsil som teraz na notebooku cez wifi ping czechlfs.net, priemer 33 ms), niekedy v pondelok skúsim ?i viem zapoji? volan? a ?i by to fungovalo. :-) ??astné a veselé.

Edit: Fíha, neviem písa? s diakritikou alebo ?o. ;-)


jak psal Sonyk, liga v priprave, jen hlavni sponzor je ted na Dakaru, tak to doladime az se vrati... Net by mel stacit, zkus se pripojit kamkoli na server a uvidis ;) pondelni vecery spoustim 301.cz Test Server ;)


p.s. diakritika je nejak v tahu, pry to nebude uplne snadne spravit...


All times are GMT +2. The time now is 01:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.