Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Co noveho v LFS? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=488)

zipper 18.12.2006 22:31

O n?co lepší, hlasit?jší zvuk smyku, když se dá naplno a motor na minimum, není to problém, odjel sem s tím te? bez problém? ligový závody a slyšel sem dob?e, kdy se blokujou kola.

Ondrejko 18.12.2006 22:37

koli tomu patchu teraz musim susit hubu a cakat kym my scawen posle unlock :arge::evil::grumpy::bananadead2:

Krpas 18.12.2006 22:53

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 53476)
koli tomu patchu teraz musim susit hubu a cakat kym my scawen posle unlock :arge::evil::grumpy::bananadead2:

napodobne taky jsem tim upgradem na U32 a pak zpet na U30 prisel o klic :cartman:

Tairo 18.12.2006 23:13

kdybych si nechal poradit, ale ne, musim byt zvedavy a ted mam z lfs zavody elektromobilu...

Woodbine 18.12.2006 23:22

Od jistý doby mám na disku 2 verze LFS, jednu na ježd?ní a druhou na testování patch?. Udivuje m?, že mach?i jako vy si takhle nab?hnou... :) Btw ty zvuky jsou ale fakt tragický, tohle jestli bude dárek pod strome?ek, tak ho snad radši ani nebudu rozbalovat. :bigeye:

jet 18.12.2006 23:31

obzvlas libovy je fxr... huuuuuiiiiii uiiiiiii....

Tommy V. 18.12.2006 23:37

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 53492)
Od jistý doby mám na disku 2 verze LFS, jednu na ježd?ní a druhou na testování patch?. Udivuje m?, že mach?i jako vy si takhle nab?hnou... :) Btw ty zvuky jsou ale fakt tragický, tohle jestli bude dárek pod strome?ek, tak ho snad radši ani nebudu rozbalovat. :bigeye:

me se postupem casu hahromadilo tech slozek 11 :D
btw posun u32>u33 je celkem hodne velky, a novy soundsystem bude po dotazeni dost kvalitni

Tairo 18.12.2006 23:38

Quote:

Originally Posted by Woodbine (Post 53492)
Od jistý doby mám na disku 2 verze LFS, jednu na ježd?ní a druhou na testování patch?. Udivuje m?, že mach?i jako vy si takhle nab?hnou... :) Btw ty zvuky jsou ale fakt tragický, tohle jestli bude dárek pod strome?ek, tak ho snad radši ani nebudu rozbalovat. :bigeye:

taky mam zalohu, ale bojim se, aby me to nestalo dalsi unlock, jako prechod na u32

ThorR 18.12.2006 23:47

není náhodou trošku pozm?n?ná fyzika ? M? p?ipadá, že UF n?jak hodn? klouže tedka, ale možná se mýlím ...:confused:

Pablo 19.12.2006 01:25

V kompatibilním patchi nem?že být pozm?n?ná fyzika ani trošku.

Agarash 19.12.2006 08:39

Jak casto tu hru odemykate, ze nemate zadny klice?

Ondrejko 19.12.2006 08:51

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 53503)
Jak casto tu hru odemykate, ze nemate zadny klice?

mal som 2 unlocky, jeden som musel pouzit ked som si nainstaloval U32, dalsi som musel pouzit ked som sa musel vratit k U30 (nie vlastnou vinou). teraz chcem pouzivat U33 a nemam unlock :arge:

edit: vsimli ste si novy zvuk ked nastartujete motor ???

Galahet 19.12.2006 08:55

Mám takový LAMA dotaz... :boing:z r?zných d?vod? se mi zatím vyhýbali všechny patche a tak ani nevím jak že se to vylepšuje... asi to bude jednduché, ale ješt? jsem to nezjiš?oval. Každopádn? jak si to tu tak pro?ítám po?kám ješt? pár dní jak se to tu vyvrbí a možná po?kám rovnou až na V verzi jestli má být za chvíly venku... :juggle:

legolem 19.12.2006 09:01

sice jsou zvuky zatím špatný, ale zase musím ?íct, že ten autoupdate je super, ?lov?k aspo? už nemusí hledat každej path, ale vono si to ?ekne samo.

M? se to líbí. :cookiemonster:

Chaos 19.12.2006 09:51

Quote:

Originally Posted by Galahet (Post 53506)
Mám takový LAMA dotaz... :boing:z r?zných d?vod? se mi zatím vyhýbali všechny patche a tak ani nevím jak že se to vylepšuje... asi to bude jednduché, ale ješt? jsem to nezjiš?oval. Každopádn? jak si to tu tak pro?ítám po?kám ješt? pár dní jak se to tu vyvrbí a možná po?kám rovnou až na V verzi jestli má být za chvíly venku... :juggle:

no tyhle cislovany patche jsou jen testovaci, takze je na tobe jestli se "testovani" zucastnis nebo ne... kdyz pockas az na V, tak nic nezkazis a budes prekvapenej co vsechno tam je novyho ;)

sonyk 19.12.2006 10:52

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 53513)
no tyhle cislovany patche jsou jen testovaci, takze je na tobe jestli se "testovani" zucastnis nebo ne... kdyz pockas az na V, tak nic nezkazis a budes prekvapenej co vsechno tam je novyho ;)

jj takto delam ja testovat nechavam ty co tomu "rozumi" a stahnu si az V a budu se celej tejden divit a zasnout co je tam novyho
:banana:

Pablo 19.12.2006 11:19

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 53505)
mal som 2 unlocky, jeden som musel pouzit ked som si nainstaloval U32, dalsi som musel pouzit ked som sa musel vratit k U30 (nie vlastnou vinou). teraz chcem pouzivat U33 a nemam unlock :arge:

Pokud budete s LFS pracovat normáln?, tak by se nikdy nem?lo stát, že unlocky dojdou a i kdyby, tak v od?vodn?ných p?ípadech vývoja?i 1 unlock p?idají. Já odemykal za 2 roky asi 3x: p?i koupi, p?i vydání Sauberu a p?i p?echodu na U32 - opravdu nevím, co s t?ma unlockama d?láte.
Navíc, pokud vím že U32 je test patch, zazálohuju si minimáln? misc folder z U30 nebo to celý d?lám na kopii LFS abych se mohl kdyžtak vrátit. Nechci, aby to vyzn?lo blb?, ale toto jsou TEST patche a když si takovýhle v?ci neumíte ohlídat, m?li byste asi po?kat na V a né nesmysln? odemykat a zamykat a otravovat vývojá?e mailama. Nehled? na to, že Scawen ?íkal, že všem p?idal v souvislosti s p?echodem na U32 jeden unlock navíc.

Pablo 19.12.2006 14:21

U33 Dedicated Host

Anyway in U33 dedicated host only, I've added some code which penalises players who use the "teleport to pits from start line" cheat to save themselves half a pitlane drive when they are on a host running the "must pit" rule.

http://www.liveforspeed.net/file_lfs...2_DEDI_U33.zip

zipper 19.12.2006 17:48

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 53505)
edit: vsimli ste si novy zvuk ked nastartujete motor ???

Nevšiml, to jdu hned zkusit ;)

EDIT: paráda, kolikrát jsem si posteskl, že tahle zbyte?ná drobnost by se mi tam líbila :)

Novas 19.12.2006 20:06

no, tak jsem to taky zkusil a huraaaaaa!!! mam Batmobil v LFS!!! (kdyz zavru oci a posloucham jen zvuk :) ) :clapclap: zvuk startovani je sice moc pekna vecicka, ale asi chce jeste dost doladit (motor naskoci hned, a jeste dlouho je slyset starter). ale vyhlidkove do V patche to nevypada spatne, ne? kdyz uz si hrajou i s takovejhlema vecma :) btw vubec by mi treba nevadilo, kdyby to chcipalo pri neopatrnem zachazeni se spojkou (jako napr. v RBR).


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.