Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Ostatní (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=6)
-   -   setup xrt na bl na 42 kol (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1395)

Bigman 23.7.2007 13:49

setup xrt na bl na 42 kol
 
mam problem s nastavenim auta xrt na bl na 42 kol, ono by stacilo aj 21 kol mame v cupe povinnu zastavku.
Ak len jednoducho dam cestne normalne pneumatiky namiesto super tak nielenze idem o dost pomalsie ale auto je dake nestabilne.
Ak ma niekto dobry setup na volant co vydrzi aspon 21 kol bol by som mu vdacny ak by mi ho poslal.

Krpas 23.7.2007 15:23

na Infernu je jich dost vcetne long setu :D

Bigman 24.7.2007 00:39

Quote:

Originally Posted by Krpas (Post 68202)
na Infernu je jich dost vcetne long setu :D

dobra rada nad zlato :banghead: s tymi mi to moc nejde :)
ked zvysim tlak v pneumatikach tak sa da ist aj zo super pneumatikami ale aj tak ma to moc spomaluje :banana: mi tam hazu pod auto ci co :D

Itar 24.7.2007 11:31

Quote:

Originally Posted by Bigman (Post 68229)
dobra rada nad zlato :banghead: s tymi mi to moc nejde :)
ked zvysim tlak v pneumatikach tak sa da ist aj zo super pneumatikami ale aj tak ma to moc spomaluje :banana: mi tam hazu pod auto ci co :D

Vyšší tlak t? bude zpomalovat vždycky, jenže bude zpomalovat i ostatní (až na zelené výjimky :) ), takže toho bych se nebál. Ale chce to opravdu set odzkoušet na té délce, protože chvilku trvá, než se pneumatiky trochu sjedou...

BJ-Hawk2 3.8.2007 08:03

[OT]Když už sme tady u toho sjížd?ní pneumatik, tak bych se cht?l zeptat, jak rychle se pneu opot?ebovávají p?i "slušn?jší" jízd? (což znamená zatá?ky na Blackwood na plnej kotel :) )[/OT]

Ghost_CZ 3.8.2007 11:17

Quote:

Originally Posted by BJ-Hawk2 (Post 68768)
[OT]Když už sme tady u toho sjížd?ní pneumatik, tak bych se cht?l zeptat, jak rychle se pneu opot?ebovávají p?i "slušn?jší" jízd? (což znamená zatá?ky na Blackwood na plnej kotel :) )[/OT]

Bude záležet na stylu jízdy, ale myslim si že ke dvoum hodinám by mohly vydržet. Jsel jsem p?ed ?asem závod na BL, hodinu a n?co málo k tomu. Zadní pneu byly úpln? v pohod? (tzn. sjetí okolo 50%), jen pravou p?ední jsem m?l na vnit?ku probržd?nou. Sice to bohat? sta?ilo, ale kdyby byl ten závod delší, pit bych musel za?ídit podle p?ední probržd?ný.


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.