Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ACTUAL LINUX závody (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=26)
-   -   ACTUAL LINUX sranda zavody (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=556)

Spangler 10.8.2006 16:08

Quote:

Originally Posted by Gabelhirsch
...zase ale byl kontakt s "tlustou bertou" jako polibek od nákladního vlaku a ob?as jsem si p?ipadal jako krotitel jankovité kobylky.

LOL, to me dostalo, nejaka ta pravda v tom bude :)

eraser007 10.8.2006 18:24

tych par km co som s vami bola fun, pokial ma niekto v T1 nezosrotoval s tankom (fz50 :)...
aj by som si to zopakoval ;) len asi by bolo lepsie, keby server nebol public, z vyssie uvedeneho dovodu...

Tairo 10.8.2006 18:36

Quote:

Originally Posted by eraser007
tych par km co som s vami bola fun, pokial ma niekto v T1 nezosrotoval s tankom (fz50 :)...
aj by som si to zopakoval ;) len asi by bolo lepsie, keby server nebol public, z vyssie uvedeneho dovodu...

no vylozene vrecker se objevil jen jeden a byl po jednom zavodu kicknut. Jak jsem take psal ve hre, vreckovat na alertim serveru, kdyz tam v tu chvili jezdi tri alertaci, to uz je holy nerozum :)

Tairo 11.8.2006 21:20

Kdo ma naladu zopaknout si stredecni LRF, tak za chvili jdeme nezavazne pojezdit na ACTUAL LINUX Server #1

Spangler 14.8.2006 14:30

Uz vite co se pojede tudle stredu, dal bych strkkross :)

Tairo 14.8.2006 16:31

Quote:

Originally Posted by Spangler
Uz vite co se pojede tudle stredu, dal bych strkkross :)

jsem za, jestli mate nekdo neco proti, tak se ozvete, jinak se jede strkkross :)

Gabelhirsch 15.8.2006 20:44

když sousedovic syná?ek nebude stahovat nahatý filmy a zkoumat "co ta linka dá", tak se gabelhirsch hrab? z vrakovišt?, vévoda z ka?írku jist? na pár š?ouch? dostaví. ALeRT jde kup?edu, stále kup?edu!

Ondrejko 16.8.2006 13:44

aka trat sa pojde a s akym autom?

Spangler 16.8.2006 14:47

Quote:

Originally Posted by Ondrejko
aka trat sa pojde a s akym autom?

asi klasika ne ? XFG/XRG na FE Rallyx Green/REV mozna

Tairo 16.8.2006 16:18

Quote:

Originally Posted by Spangler
asi klasika ne ? XFG/XRG na FE Rallyx Green/REV mozna

presne tak, XFG/XRG ma FE RallyeX, zacatek v 20:00, server se nastavi o neco driv, podle toho, kdy se k tomu nekdo z ALeRTaku dostane :)

Woyta 30.8.2006 14:06

Pokusim se tam objevit azablbnout s vami.

Tairo 30.8.2006 17:15

na dnesek navrhuji rallye na westhillu pozpatku s rb4, jelikoz jsme to uz dlouho nejezdili. Jedna se o specialni upravu trati layoutem, kdy se na vetsine trati nevyuziva asfalt, ale siroke travnate pasy kolem trati a terenni nerovnosti. Jedina, i kdyz autory neplanovana, rallye trat, kde se v terenu ritite 200km/h rychlosti :)

Server: ACTUAL LINUX #1
Zacatek: 20:00
Heslo: defaultne bez hesla, pokud by se zacali hrnout vreckeri, bude server uzamcen heslem "rallye"

Podle ucasti se bud jezdi serie zavodu na 3 kola, nebo pri vetsi ucasti i dlouhy zavod na 10 a vice kol :)

MarcoCZ 30.8.2006 17:25

Velice p?kná tra? zralá na traktor nebo SKOTa(st?ední kolový obrn?ný transportér)

Kurt_Kombajn 30.8.2006 17:43

Quote:

Originally Posted by Tairo
Jedina, i kdyz autory neplanovana, rallye trat, kde se v terenu ritite 200km/h rychlosti :)

No teda !!! A bude stacit v setupu jen protahnout prevodovku ?
RB4 je posledni dobou muj "the most favorite car" :) Muzu prijit ?

Woyta 30.8.2006 17:45

Tak to bude zajimavy. Snad nejakej setup najdu (zatim jich moc nemam natoz pro neznamy layout) kdyztak mi nejak poslete.

SIR 30.8.2006 18:01

snad se dostavim, setup mam perfektni, jen jestli se zase nekde neseknu :D

ThorR 30.8.2006 18:05

Dlouho jsem se nedostal k PC, takže dneska bych jel úpln? všechno, po?ítejte se mnou na 100%

Tairo 30.8.2006 18:46

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn
No teda !!! A bude stacit v setupu jen protahnout prevodovku ?
RB4 je posledni dobou muj "the most favorite car" :) Muzu prijit ?

samozrejme muzes prijit, zavody jsou pro vsechny lfs jezdce :) Protahnout prevodovku nestaci, ten default setup neni na tohle idelani, preci jen je staveny na pomalejsi jizdu. Ale neni problem setup poskytnout, pokud nebude sir proti, pouzivam jeho setup, ktery jsem si vylepsil pro svuj styl jizdy, takze jezdim pomaleji, nez sir :)

SIR 30.8.2006 18:48

Quote:

Originally Posted by Tairo
... Ale neni problem setup poskytnout, pokud nebude sir proti, pouzivam jeho setup, ktery jsem si vylepsil pro svuj styl jizdy, takze jezdim pomaleji, nez sir :)

nebude ;) rad se o setup podelim http://forum.liveforspeed.cz/images/icons/icon14.gif

Ronon 30.8.2006 18:48

Setup na toto by sa aj mne hodil :D


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.