Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Nascar/Indycar ? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1888)

Agarash 30.5.2008 06:49

Quote:

Originally Posted by besanek (Post 85386)
Já bych spíš uvítal mojí nejoblíben?jší tra? a to Autodrom Most. A sním TRUCKY!!! :D

Most uz jim byl nabidnut par let zpet, odmitli s tim, ze nechteji realne trate. Treba se to zmenilo, nevim.

Chaos 30.5.2008 08:24

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 85413)
Most uz jim byl nabidnut par let zpet, odmitli s tim, ze nechteji realne trate. Treba se to zmenilo, nevim.

ne ze nechteji, chteji, ale ze prej casem... a jako prvni real trat v LFS chtej nejakou co maj bliz domovu...

besanek 30.5.2008 19:29

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 85418)
ne ze nechteji, chteji, ale ze prej casem... a jako prvni real trat v LFS chtej nejakou co maj bliz domovu...

Tak to bude na 90% silverstone. Je to v Anglii a má celkem dost kombinací tratí.

Kada 30.5.2008 21:22

... nebo jedna z dalsich asi 50 trati v Anglii, kuk.

Tommy V. 31.5.2008 11:42

Quote:

Originally Posted by besanek (Post 85446)
Tak to bude na 90% silverstone. Je to v Anglii a má celkem dost kombinací tratí.

tak ten to na 90% nebude, kde by na to devs vzali? :)

besanek 4.6.2008 19:10

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 85456)
... nebo jedna z dalsich asi 50 trati v Anglii, kuk.

Ale musíš uznat že silverstone má nejvíc možností a je to nejv?tší trat v anglii.
Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 85468)
tak ten to na 90% nebude, kde by na to devs vzali? :)

Sorrá? ale to jsem fakt nepochpil

Tommy V. 4.6.2008 19:15

Quote:

Originally Posted by besanek (Post 85694)
Ale musíš uznat že silverstone má nejvíc možností a je to nejv?tší trat v anglii.

nemam to podlozene udajema(resp nechcou se mi ted hledat), ale myslim, ze neni
Quote:

Originally Posted by besanek (Post 85694)
Sorrá? ale to jsem fakt nepochpil

...proste na to nejsou prachy...

besanek 5.6.2008 13:22

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 85695)
nemam to podlozene udajema(resp nechcou se mi ted hledat), ale myslim, ze neni

No já jsem na té stránce prošel všchny trat? a silverstone má opravdu nejvíc kombinací Když nepo?ítám m?stský tra?e.

No já myslím že prachy na to jsou. Rozhodn? z licensí maj pen?z celkem dost a myslím že to nebude drahý. Pokud se nebudou chtít project autem. A myslím že mimo sezonu jsou ceny dost nízké.

Ondrejko 5.6.2008 13:55

otazne je ci by trat skenovali laserom ako to robi iRacing a rFactor alebo by mali pribliznu kopiu trate

Kada 5.6.2008 14:07

Quote:

Originally Posted by besanek (Post 85714)
No já myslím že prachy na to jsou. Rozhodn? z licensí maj pen?z celkem dost a myslím že to nebude drahý. Pokud se nebudou chtít project autem. A myslím že mimo sezonu jsou ceny dost nízké.

V tvym propoctu schazi penize na licenci, tzn. za "povoleni" mit model trate na pocitaci v komercni hre. Obavam se, ze na to by nestacil ani soucet ceny vsech prodanych licenci.

Chaos 5.6.2008 14:44

jak pise Kada, neni to jen o tom si tu trat projet a nafotit, je to o tom ziskat od majitelu povoleni (licenci) na prevedeni trate do hry... A jelikoz si majitele okruhu jsou vedomi jejich prestiznosti, ktera klidne zvedne prodejnost, tak to neni vuuubec levna zalezitost a u F1 okruhu se porizeni takovy licence pohybuje v radu milionu...

besanek 5.6.2008 18:23

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 85717)
jak pise Kada, neni to jen o tom si tu trat projet a nafotit, je to o tom ziskat od majitelu povoleni (licenci) na prevedeni trate do hry... A jelikoz si majitele okruhu jsou vedomi jejich prestiznosti, ktera klidne zvedne prodejnost, tak to neni vuuubec levna zalezitost a u F1 okruhu se porizeni takovy licence pohybuje v radu milionu...

NJN chce to sponzory.
ALe na tratích jsou sponzo?i. BMW Intel atd.

sonyk 5.6.2008 19:45

No LFS je staveny bez licenci (auta, trate) no. A jen tak sponzori neprijdou. Jedine ze by BMW neco zase dotahlo ale to je tak zamotana a urco slozita vec co se tyce trati a licenci, radsi nez drahou licencovanou realnou trat nebo auto uvitam dalsi trat a klide smyslene auto. Nascar ale ne spis buggy na cross nebo treba Truck.

caNtwO 5.6.2008 23:47

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 85731)
No LFS je staveny bez licenci (auta, trate) no. A jen tak sponzori neprijdou. Jedine ze by BMW neco zase dotahlo ale to je tak zamotana a urco slozita vec co se tyce trati a licenci, radsi nez drahou licencovanou realnou trat nebo auto uvitam dalsi trat a klide smyslene auto. Nascar ale ne spis buggy na cross nebo treba Truck.

Tjn souhlasím s tebou Trucky by byly fakt dost dobrý, nebo by mohli vymyslet n?co jako motokára nebo tak, samoz?ejm? i s tratí z gum;)

besanek 6.6.2008 15:11

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 85731)
No LFS je staveny bez licenci (auta, trate) no. A jen tak sponzori neprijdou. Jedine ze by BMW neco zase dotahlo ale to je tak zamotana a urco slozita vec co se tyce trati a licenci, radsi nez drahou licencovanou realnou trat nebo auto uvitam dalsi trat a klide smyslene auto. Nascar ale ne spis buggy na cross nebo treba Truck.

Já tadši 1 promakaný vymyšlený. Než 1 nepromakaný reálný :D


All times are GMT +2. The time now is 21:57.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.