Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   KxR Racing Days 2011/2012 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=34)
-   -   KxR racing days (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2890)

BabyOnWheels 18.12.2011 21:47

Kluci KXRacky. Kdyz uz to jeden z vas predemnou pribrzdi. Tak ten druhej , co je zamnou, toho nemusi tak okate vyuzit a uz rozhodne me neumusi predjizdet v sikane z kopce. Na to jsem uz moc starej :)

Tak jsem si ulevil...
Jinak super pojezdeni po dloooooooooouhe pauze. Tesim se priste zase...

Baby.

Tomas Ag CZ 18.12.2011 22:07

Kone?n? po?ádný závod?ní,výsledek nic moc,st?ed pole,ale ty souboje byli super,ob?as se mi zdála tra? úzká na tolik aut,ale tak plný pole jsem dlouho nezažil.
Díky a po novém roce na vid?nou.

Hafik1 18.12.2011 22:45

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 132088)
Kluci KXRacky. Kdyz uz to jeden z vas predemnou pribrzdi. Tak ten druhej , co je zamnou, toho nemusi tak okate vyuzit a uz rozhodne me neumusi predjizdet v sikane z kopce. Na to jsem uz moc starej :)

Tak jsem si ulevil...
Jinak super pojezdeni po dloooooooooouhe pauze. Tesim se priste zase...

Baby.

ten co to p?ibrzdil jsem byl asi já,ale pak jsem to v tý šikan? schytal(radši ani nev?d?t od koho...) a bylo po závod?.To je to o ?em jsem psal na za?átku,že opatrn?,ale jak je vid?t,tak to každej hrne jak buldozer,hlavn?,že si urvou n?jakou tu pozici.Ono se jinak jede na 10kol a jinak s p?lkou nádrže.P?íšt? a? si to každej vyzkouší,než se n?kam bude hrnout.Ráno jsem si odjel poctivých 45 min,tak vím jak se auto chová na za?átku a na konci,proto jsem si p?ibrž?oval.

Klouczech 18.12.2011 22:54

Dají se n?kde podat prostesty?

Gepas 18.12.2011 22:56

dají, na webu je email a instrukce

WOLFik 18.12.2011 23:05

První závod se poda?il, oprvdu hukot. Moc d?kuji po?adatel?m, skv?lá práce! Sice sem byl z toho vykulenej, ale když sem si v ?íjnu LFS kupoval, ne?ekal jsem, že se u toho budu takhle skv?le bavit, takhle potit/smrd?t, ni?it si o?i a ruce a že s obrovskym št?stím za?áte?níka sv?j první organizovaný závod dojedu až do cíle a k tomu na p?edních p?í?kách.

Díky týme KxR! :)

BabyOnWheels 19.12.2011 04:52

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 132064)
A je to p?ipraveno na spdo db :)

http://www.spdoracing.com/eventdb/competition/621

Pak budu pot?ebovat od n?koho posílat replaye, abych je tam po každým závod? mohl dát.

Mam qualdu .. poslu ale potreboval bych R1 R2. Dekuji.
PS: Nekde se zaplo automaticke ukladani... nemuzu to najit diky za radu.

Flame 19.12.2011 07:47

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 132104)
Mam qualdu .. poslu ale potreboval bych R1 R2. Dekuji.
PS: Nekde se zaplo automaticke ukladani... nemuzu to najit diky za radu.

Nastavení - Hra - Ukládání záznam? online hry (naho?e).

BabyOnWheels 19.12.2011 08:23

Quote:

Originally Posted by Hafik1 (Post 132097)
ten co to p?ibrzdil jsem byl asi já,ale pak jsem to v tý šikan? schytal(radši ani nev?d?t od koho...) a bylo po závod?.To je to o ?em jsem psal na za?átku,že opatrn?,ale jak je vid?t,tak to každej hrne jak buldozer,hlavn?,že si urvou n?jakou tu pozici.Ono se jinak jede na 10kol a jinak s p?lkou nádrže.P?íšt? a? si to každej vyzkouší,než se n?kam bude hrnout.Ráno jsem si odjel poctivých 45 min,tak vím jak se auto chová na za?átku a na konci,proto jsem si p?ibrž?oval.

JJ pokud jsi to byl ty, za kterym jsem marne 14 kol krouzil, tak je fakt, ze me melo dojit, ze to neni temova domluva jak dostat kolegu prede me, ale jsi tam hold torsku hold pomaljesi. Dotahl jsem te tam parkrat, za tu dobu.

Jinak musim souhlasit, hrnout to jako buldozer do sikany, predjizdet tam a spolehat na to, ze ti druhej pibrzdi je blbost. Starej a rozmunej jsem dost, Mel jsem se nechat predjet a dal krouzit. Takhle jsem byl jen naprdlej.

Puma 19.12.2011 13:45

Jen, m?žu požádat o opravu výsledk?? já do obou závod? odstartoval, ale v1. vypadl net a v 2. jsem to vzdal, jestli teda m?žu požádat o opravu :)

EDIT: jo, a muj nick je: [APR]Puma

Rodo 19.12.2011 13:51

Quote:

Originally Posted by Puma (Post 132115)
Jen, m?žu požádat o opravu výsledk?? já do obou závod? odstartoval, ale v1. vypadl net a v 2. jsem to vzdal, jestli teda m?žu požádat o opravu :)

EDIT: jo, a muj nick je: [APR]Puma


:) jojo opravime to az budem delat znova vysledky s protestama ju

Puma 19.12.2011 13:52

ok, dik :)

Hafik1 19.12.2011 17:56

[quote=BabyOnWheels;132107]JJ pokud jsi to byl ty, za kterym jsem marne 14 kol krouzil, tak je fakt, ze me melo dojit, ze to neni temova domluva jak dostat kolegu prede me, ale jsi tam hold torsku hold pomaljesi. Dotahl jsem te tam parkrat, za tu dobu.


Tak jsem si ulevil,protože já to ur?it? nemohl být bó jsem v tý šikan? z kopce sice skon?il,ale už v prvním kole....:confused:

WOLFik 19.12.2011 23:18

Kde mohu stáhnout záznam z Q a S?

Hafik1 20.12.2011 05:21

Quote:

Originally Posted by WOLFik (Post 132130)
Kde mohu stáhnout záznam z Q a S?

tady: http://leteckaposta.cz/565727423:)

BabyOnWheels 20.12.2011 08:07

Quote:

Originally Posted by Hafik1 (Post 132125)
Tak jsem si ulevil,protože já to ur?it? nemohl být bó jsem v tý šikan? z kopce sice skon?il,ale už v prvním kole....:confused:

:) Ja jsem zmaten z realnych jmen :) kdyz vas znam jen pod nickem ...


Jinak jeste dotaz. Jak je to se zlutejma vlajkama? v modu X nejdou? Neb dost casto tam byla mela predemnou ... a nikde nic.

HonzaNB 20.12.2011 08:45

Zlute vlajky na otevrenych tratich nefunguji a rekl bych ze to same plati i o modrych. Mozna, ze se neco resilo v ramci sw Airo

BabyOnWheels 20.12.2011 09:35

Quote:

Originally Posted by Hafik1 (Post 132133)

Stáhnutí souboru
Soubor neexistuje - P?e?t?te si podmínky služby... Prosím po?kejte 1 sekund

Prosim smuten koukajice... jen Quali majice .. dekuji

Edit: uz ok .. su blbec... diky :)

Rodo 20.12.2011 09:55

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 132134)
:) Ja jsem zmaten z realnych jmen :) kdyz vas znam jen pod nickem ...


jo, to já taky :), ale uz se to ucim, ve vysledcich jsou udany obe varianty tak se to da nasprtat :)

kremilekcz 20.12.2011 10:09

ahoj rad bych udelal statistiky ( lfsstat ) + výkonost ( lfslapper ) ale nemam Q + race - sprint záznamy m?žete to n?kdo dát na t?eba uložto

Díky

Od hafa tam je ten dlouhý závod

Ohledn? tech žlutých vlajek m?žu nechat b?žet airio i po ?as závodu ale nevim jestli v té free verzi jestli to funguje


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.