Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

sonyk 22.6.2007 10:04

jj jak pise rostreet na nic nekoukat (gumy, zaveseni) mapku asi tak uz vypu(sem linej to nastavovat) pac mi tam prekazi.

nekdy je lepsi na ty gumy nekoukat vubec pac pak bych musel jet 30km/h celi kolo :-)

jinak co se tyce YF nekdo tu pise ze jezdi podle fair play.cili pri YF na rovince plnej ale tusim ze pri Nikotýnem tzv. žluté fázy musí jezdec tu ?ást projet pomaleji než normáln?? ?i se pletu?

Agarash 22.6.2007 10:27

tak jezdete rovnou shift+f

FragHammer 22.6.2007 12:40

Quote:

Originally Posted by rostreet (Post 66290)
a co???

no treba prave dobre vyresene vlajky obecne (zadny "Yellow flag", ale komisari za mantinelem nervozne mavajici vlajkou) nebo poradny fyzikalni model.

Quote:

Originally Posted by Agarash
tak jezdete rovnou shift+f

ja to takhle praktikoval, jenze problem byl, ze jsem si potom nevsiml, ze ten za mnou je o kolo zpet jedouci, takze pak jsem to radsi rychle zapnul. Navic pohled na teploty pneu me akorat znervoznuji.


PS: Ted me napadla dobre utopicka myslenka. A to, ze by krom zavodicich se zavodu ucastnili i tymovy personal. Treba zrovna pro to, aby ses zeptal na teplotu pneu by si musel komunikovat s tymem v boxech. Stejne tak, aby pri zajeti do boxu zalezelo na tvem tymu, jak rychle opravi danou zavadu (asi by to bylo nejakou formou mackani klaves). Ale to uz je trosku hybrid :)

sonyk 22.6.2007 12:45

no kdyz to nekdo , kdo je na ts s nama, rostipe ze nejede dal ,dela nam vetsinou inzenyra z boxu

Ondrejko 22.6.2007 14:15

Quote:

Originally Posted by FragHammer (Post 66307)
ja to takhle praktikoval, jenze problem byl, ze jsem si potom nevsiml, ze ten za mnou je o kolo zpet jedouci, takze pak jsem to radsi rychle zapnul.

to sa da nastavit

Lala 22.6.2007 15:50

Quote:

Originally Posted by FragHammer (Post 66307)
PS: Ted me napadla dobre utopicka myslenka. A to, ze by krom zavodicich se zavodu ucastnili i tymovy personal. Treba zrovna pro to, aby ses zeptal na teplotu pneu by si musel komunikovat s tymem v boxech. Stejne tak, aby pri zajeti do boxu zalezelo na tvem tymu, jak rychle opravi danou zavadu (asi by to bylo nejakou formou mackani klaves). Ale to uz je trosku hybrid :)

Tahle myslenka se mi celkem zamlouva ;)


Mno a jinak muj prispevek do diskuze ohledne YF:
Hodne zalezi na situaci. Neco jinyho je UF1/BL1 na ty dlouhy rovince, kde pri zluty mrknu na mapku, a kdyz vidim u jedny strany jedno stojici (nebo pomalu jednouci) auto, najedu ke druhy strane a dbam zvysene opatrnosti, pricemz pokracuju v jizde na plnej plyn; a neco jinyho XRR/FE4 v serii zatacek, kde okamzite po objeveni se zluty pribrzduju a cekam prusvih.

Chaos 22.6.2007 21:21

snizen handicap pro XRR o 10kg:
http://www.lfsforum.net/showthread.p...747#post464747 :banana:

eraser007 22.6.2007 22:04

velmi dobre... IMO by nebolo odveci znizenie aj o 20kg, napriklad takom FE BLACKU sa XRRka na FXRka so 40KG fakt nechytali...

edit : ako pozeram lfsforum.net, nie som jediny, co si to mysli...

atomic_8 23.6.2007 07:12

Quote:

Originally Posted by Agarash (Post 66112)
neofiko vysledky vcetne kontroly DNF po 3 veceru

este treba dat Thora na 2. miesto , nech si nenamysla, ze je na 1. mieste :D

Pretoze:
V p?ípad? vyrovnaného po?tu bod? bude rozhodovat po?et vyhraných závod?, v p?ípad? rovnosti vyhraných závod?, bude rozhodovat umíst?ní v posledním závod?. ;)

Atti Honyi 23.6.2007 22:14

d?a 25,6,2007 sa nebudem môc? zú?astni? závodu, mám no?nú, pls usporiadatelia škrtnite ma z rozradenia

Kada 23.6.2007 22:49

Smazes hotlap, zmizis z rozrazeni...

Gabelhirsch 24.6.2007 09:33

z posledního závodu se omlouvám, bohužel školení a návrat v pozdních hodinách a v rozkladu. :arge:

Jupiter 24.6.2007 23:20

...zajtra (25.6.) sa asi tiez nezucastnim, ale este sa o to pokusim

Atti Honyi 25.6.2007 08:05

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 66384)
Smazes hotlap, zmizis z rozrazeni...

aké nekompromisné, a ke? nezmažem?.....
neporadil si mi, to viem aj ja :)

Sh!nE 25.6.2007 10:24

taky se omlouvam ale nedostavim se stehujeme tady v byte a pripravujeme se na rekonstrukci :(

Kada 25.6.2007 15:42

Quote:

Originally Posted by Atti Honyi (Post 66441)
aké nekompromisné, a ke? nezmažem?.....
neporadil si mi, to viem aj ja :)

Usetril bys lidem praci a nematl nikoho pripadnym posouvanim v rozrazeni. To je takovej problem ten hotlap smahnout a po pulnoci v pondeli ho tam zas nahrat, kdyz ho tam chces mit? Urcite by to zabralo min casu, nez napsat ten post.

Megin 25.6.2007 17:51

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 66456)
Usetril bys lidem praci a nematl nikoho pripadnym posouvanim v rozrazeni. To je takovej problem ten hotlap smahnout a po pulnoci v pondeli ho tam zas nahrat, kdyz ho tam chces mit? Urcite by to zabralo min casu, nez napsat ten post.

+1

Ondrejko 25.6.2007 17:59

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 66456)
Usetril bys lidem praci a nematl nikoho pripadnym posouvanim v rozrazeni. To je takovej problem ten hotlap smahnout a po pulnoci v pondeli ho tam zas nahrat, kdyz ho tam chces mit? Urcite by to zabralo min casu, nez napsat ten post.

-1

Ondrejko 25.6.2007 18:00

kolko kol sa dnes jazdi? uz ste posielali maila?

rostreet 25.6.2007 18:58

na 99% dnes nejedu...mam toho moc...
btw chtel bych timto poprosit organizatory aby prodlouzili pauzu mezi zavodama...zavodit po tejdnu je pekne na prd...


All times are GMT +2. The time now is 02:11.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.