Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=21)
-   -   InterCars GTR series (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1283)

Jarda(CZ) 2.6.2007 09:58

tak jsem se registroval a pod?kovalo mi to za registraci, tak to snad bude ok:-))), a ješt? pro Michala_X(CZ)- ta 55 je moje , ty chlape jeden, už asi 2 roky:-))

SimiCZ 2.6.2007 10:02

Quote:

Originally Posted by FragHammer (Post 64627)
jeste jedna otazka.... Jak je to s chatem? Mam na mysli co vse se muze...


Pokud tohle admin nezmeni tak to plati ne ?:) ;)

CHAT !!!
  • v pr?b?hu volného tréninku libovolné, závodnici m?zou používat blokovaní zpráv
  • 5 min p?ed za?átkem quali musíte blokovaní zpráv vypnout
  • od za?átku quali je zakázáno mluvit (psát)!
  • admin píše žlutou barvou a použivání teto barvy je pro ostatní závodníky b?hem ve?era zakázáno
  • b?hem p?estávky po quali se smí psát oznámení o odchodu na záchod a jiná d?ležitá sd?lení adminovi
  • po dojezdu závodu je zákaz komunikace dokud nedojede do cíle i ten poslední z posledních!
  • kdo za?ne psát, bude napomenut a když nep?estane, má distanc na 1 závod
  • pokud bude na serveru návšt?vník a opustí spectate nebo za?ne mluvit, dostane ban a distanc na 1 závod
viz:http://www.czechlfs.net/liga/?mid=804

FragHammer 2.6.2007 11:57

a sakra...sry za zbytecnej post...tohle jsem prehledl

Jarda(CZ) 2.6.2007 12:33

jedna nesm?lá otáze?ka:v pravidlech není nic o vlajkách, modrá je každému jasná, a co žlutá??? bude platit zákaz p?edjížd?ní p?i žluté vlajce?? protože jak mám zkušenosti, tak to se moc nedodržuje:-)

ToFire 2.6.2007 16:45

kolega
 
?au, vcelku m? štve, že všichni jezdíte v týmech a t?ch osamocených je v seznamu p?ihlášených jen poskromnu. Jsem sice nová?ek a zatím jezdím nic moc ?asy, ale baví m? to a doufám, že se budu i zlepšovat. Tak nenajde se tu n?kdo, kdo se mnou bude chtít do týmu? Jestli jsem to pochopil správn?, bude se každý bodovat samostatn? a týmy pak i skupinov?, takže i pokud by do toho se mnou šel n?kdo lepší, nem?žu mu to pokazit. :D

Kurt_Kombajn 2.6.2007 16:57

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 64662)
?au, vcelku m? štve, že všichni jezdíte v týmech a t?ch osamocených je v seznamu p?ihlášených jen poskromnu. Jsem sice nová?ek a zatím jezdím nic moc ?asy, ale baví m? to a doufám, že se budu i zlepšovat. Tak nenajde se tu n?kdo, kdo se mnou bude chtít do týmu?

Opravdu t? nemusí štvát, že nejsi v týmu. Rad?ji jezdit sólo, než se mermomocí cpát do n?jakého týmu, p?ípadn? pro ty ú?ely zakládat stále nové. Být v týmu není o tom, že je to IN, ale o spolupráci, p?átelství a legraci.. Neboj, nabídky p?íjdou samy

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 64662)
Jestli jsem to pochopil správn?, bude se každý bodovat samostatn? a týmy pak i skupinov?, takže i pokud by do toho se mnou šel n?kdo lepší, nem?žu mu to pokazit. :D

Za tým mohou jet max. 2 piloti, takže se týmy rozd?lují do podtým? a takovéto podtýmy budou taktéž bodovány "v pohár? konstruktér?", takže pokazit bys to n?komu mohl .. :-)

ToFire 2.6.2007 17:08

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 64664)
Opravdu t? nemusí štvát, že nejsi v týmu. Rad?ji jezdit sólo, než se mermomocí cpát do n?jakého týmu, p?ípadn? pro ty ú?ely zakládat stále nové. Být v týmu není o tom, že je to IN, ale o spolupráci, p?átelství a legraci.. Neboj, nabídky p?íjdou samy

O to mi práv? jde - o spolupráci, legraci a t?eba šasem i to p?átelství. Marn? hledám v okolí n?koho, koho LFS bere tak jako m?. Kolegové pa?í o 106 demo, ale je jim líto pustit ka?ku za licenci.

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 64664)
Za tým mohou jet max. 2 piloti, takže se týmy rozd?lují do podtým? a takovéto podtýmy budou taktéž bodovány "v pohár? konstruktér?", takže pokazit bys to n?komu mohl .. :-)

M?žu a nem?žu. Pokud pojede ten doty?ný sám a vyjede body, bude mít jen ty svoje. Já mu m?žu jen n?jaké p?inést (pokud teda n?jakej ten bod ud?lám:D ) ale p?ece mu za m? nikdo body neode?te, nebo jo?:confused:

Kurt_Kombajn 2.6.2007 17:17

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 64666)
M?žu a nem?žu. Pokud pojede ten doty?ný sám a vyjede body, bude mít jen ty svoje. Já mu m?žu jen n?jaké p?inést (pokud teda n?jakej ten bod ud?lám:D ) ale p?ece mu za m? nikdo body neode?te, nebo jo?:confused:


Jo takhle to myslíš.. Ty ty svoje body taky p?ineseš sob?. A spole?n? p?ipíšete body pro tým, proto se musíte snažit oba dva. Žádné body se za nezú?astn?ného kolegu neode?ítají :-)

Agarash 2.6.2007 17:37

Quote:

Originally Posted by Jarda(CZ) (Post 64653)
jedna nesm?lá otáze?ka:v pravidlech není nic o vlajkách, modrá je každému jasná, a co žlutá??? bude platit zákaz p?edjížd?ní p?i žluté vlajce?? protože jak mám zkušenosti, tak to se moc nedodržuje:-)

To by me taky zajimalo. Ono zluta vlajka v LFS je takova pochybna - obcas se zobrazi moc pozde a obcas se zobrazi jen na chvilku a na SO se mi pravidelne stava, ze to indikuje zlutou vlajkou auto za barierou zajizdejici do boxu. Takze hlidat to pres InSim a davat penalizace pres InSim asi nebude to prave a jinak se to proste neda uhlidat. Max pres protesty po zavode. Navic o tom neni v standardnich propozicich ani v pravidlech zavodu zadna zminka, pokud vim.

Galahet 2.6.2007 17:38

Navíc bodování je ud?lané tak, že dostane každý n?co až na posledního ?loví?ka v poslední divizi v prvním závod? ;) takže pokud nap? první závod pojede 100 lidí a pak už nikdy více než 80 ve všech divizích, tak pokud budeš úpln? ten nejposledn?jší tak si odneseš t?eba 20bod? za závod... navíc nejde o body jako takové... už jsem vylé?enej a vím, že na n?které "zdejší" ufony prost? nemám a jen tak mít nebudu, takže jde o to dojet a pobavit se ;) ( pokud možno nebýt poslední :-), hlavn? né poslední v týmu :p a už v?bec né za NEXTem :D)

NEXT 2.6.2007 17:45

Quote:

Originally Posted by Galahet (Post 64670)
takže jde o to dojet a pobavit se ;) ( pokud možno nebýt poslední :-), hlavn? né poslední v týmu :p a už v?bec né za NEXTem :D)

kazdy mame sve tajne cile typu: Musim byt rychlejsi nez ten a ten :)

sonyk 2.6.2007 18:41

tak tak moje cile sou porazit EGT a CHS ale u lukiho budu muset udelat vyjimku no

sonyk 2.6.2007 18:43

Quote:

Originally Posted by ToFire (Post 64662)
?au, vcelku m? štve, že všichni jezdíte v týmech a t?ch osamocených je v seznamu p?ihlášených jen poskromnu. Jsem sice nová?ek a zatím jezdím nic moc ?asy, ale baví m? to a doufám, že se budu i zlepšovat. Tak nenajde se tu n?kdo, kdo se mnou bude chtít do týmu? Jestli jsem to pochopil správn?, bude se každý bodovat samostatn? a týmy pak i skupinov?, takže i pokud by do toho se mnou šel n?kdo lepší, nem?žu mu to pokazit. :D

napis nekomu kdo jede sam a udelejte jen jako team treba prokopbuben racing na tento cup body se budou scitat vam dvou neni treba zakladat team ale udelat fiktivni kdyz chcete bojovat o body do teamu

ToFire 2.6.2007 18:56

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 64668)
Jo takhle to myslíš.. Ty ty svoje body taky p?ineseš sob?. A spole?n? p?ipíšete body pro tým, proto se musíte snažit oba dva. Žádné body se za nezú?astn?ného kolegu neode?ítají :-)

Práv?, takže i t?eba pomalejší kolega v týmu je lepší než žádný kolega!

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 64682)
napis nekomu kdo jede sam a udelejte jen jako team treba prokopbuben racing na tento cup body se budou scitat vam dvou neni treba zakladat team ale udelat fiktivni kdyz chcete bojovat o body do teamu

Tak jsem to myslel, p?ece se nedám s n?kým dohromady za 2dny - prost? mi jde o to, z??astnit se i týmového bodování.

duuku 2.6.2007 19:10

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 64622)
tyyyyyyy vado 93 jezdcu :-)

[OT] No to je fakt prispevek (a je toho vic, ne jen tady), clovek aby tu pak hledal nejakou informaci k lize. Uz mi dochazi proc mas tolik prispevku ;)

Skoda ze to tu nechodi jako na jinych forech kde se podobny prispevky mazou a zustavaj jen prispevky opravdu k tematu. [/OT]

Kurt_Kombajn 2.6.2007 20:36

Quote:

Originally Posted by duuku (Post 64686)
[OT] No to je fakt prispevek (a je toho vic, ne jen tady), clovek aby tu pak hledal nejakou informaci k lize. Uz mi dochazi proc mas tolik prispevku ;)

Skoda ze to tu nechodi jako na jinych forech kde se podobny prispevky mazou a zustavaj jen prispevky opravdu k tematu. [/OT]


+1

Agarash 2.6.2007 21:25

Quote:

Originally Posted by duuku (Post 64686)
[OT]Skoda ze to tu nechodi jako na jinych forech kde se podobny prispevky mazou a zustavaj jen prispevky opravdu k tematu. [/OT]

Kdyz na tomhle foru jsou neschopny moderatori

sonyk 2.6.2007 21:26

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn (Post 64691)
+1

pro duuku a tohle je dalsi a je jich tu mraky.jestli ti neco na me vadi tak mas smulu.kdyz tak do pm

edit: btw stejne si myslim ze vse dulezite bude v threadu INFO jako vzdy

Chvaty 2.6.2007 22:25

cawa
 
caues lidi, tak ja se taky prihlasil myslimže v?ééra, ja newim jestli to neni pozd? teda, bo se v tom n?jak neorientuju, je v tom pro m? zmatek :D kde sou napsany ty jezdci p?ihlášený atd.. ja vyplnil ten formula? aležadnej majl nep?išel,,fakt newim,,, :D ,,a pro?ítat to tady to je fakt vopruz se n?kam dopídit, to mám lepší v?ci na práci ;-)

Chaos 2.6.2007 22:28

pracovni verze prihlasenych
ale myslim ze to neni primo propojeny, takze az te pridaj, tak se tam objevis...


All times are GMT +2. The time now is 16:05.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.